За Българския футбол, БФС, съдиите и коментаторите

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
white power
Мнения: 75
Регистриран на: 06 апр 2009 07:59
Контакти:

За Българския футбол, БФС, съдиите и коментаторите

Мнениеот white power » 07 апр 2009 03:07

Здравейте, фен съм на Славия и бих искал да изкажа мнението си за гореспоменатите теми:

Потребителски аватар
white power
Мнения: 75
Регистриран на: 06 апр 2009 07:59
Контакти:

Re: За Българския футбол, БФС, съдиите и коментаторите

Мнениеот white power » 07 апр 2009 07:52

Може би афектиран от изминалия кръг ще започна темите в обратен ред:
Коментаторите – Томислав Русев и Ники Александров. Единият се опита да ни разплаче със сълзливия си коментар, в който обаче и дума не става за това, че ощетен най-много е отбора на Славия. Томиславе в твоя коментар приличаш на малко дете, което държейки се за полата на майка си видяло друго дете да яде шоколад и плаче горкото – и то иска.Ако има и за него дузпа всичко е О.К., борбата между богоизбраните продължава и евентуално ще се реши в директния двубой. Каква футболна драма би казал колегата Галов. Няма нормално първенство в което нещата да се решават по този начин. И не се притеснявай – скоро ще помогнат и на вас. Другарят Александров пък в Гонг ни убеждаваше как той току що отново е гледал повторение на положенията и дузпите били 100%. Бих искал само да го попитам дали в цялата си журналистическа и фенска кариера е виждал да се отсъжда подобна дузпа срещу Цска. Аз съм на 35 години и от както се помня ходя и гледам мачове и не си спомням. И без да защитавам никой бих казал, че ако приемем дузпите на Цска за съществуващи, то тази на Гонзо е не 100% а 1000%. Та нищо ново при коментаторите – пред банята паста да яде. Господа все пак бадете безпристрастни, вие първо сте журналисти и след това фенове.
Съдиите – просто ми се повръща от тях и то не толкова понякога от техните отсъждания, колкото от наглите им коментари след мачовете. Особено съм възмутен от изказването на боса Момиров, че се е консултирал с Димитър Димитров – Каубоя за дузпите и той е потвърдил тяхното съществуване. Браво Димо, браво Момиров – голям си. Може да се консултираш още и с Ники Александров или направо с Дучето – учудващо и те са на това мнение. Какво да кажем повече, съдиите са млади и правят грешки, но интересно защо винаги в полза на правилния отбор. И Генов и млад съдия ще се научи, само още 200 мача и е готов. И не става въпрос само за дузпите, погледнете желанието да върне Цска бързо в мача, а ако може и да го спечели. Може ли някой да ми каже за какво беше свирен фаула преди центрирането за първата дузпа. Г-н Александров сигурно ще каже неправилно дишане. Толкоз за съдиите – повече нямя смисъл.
За БФС – или добро или нищо. И понеже не се сещам за нищо добро просто почивай в мир. Мижави наказания, няма уредени мачове, не се толерират определени отбори с лобита. Изобщо всичко е ясно, да влезе убития.
Та стигнахме и до Българския футбол – жалко че отбор с традиции и прекрасна публика като Ботев Пловдив се управлява от такъв нещастник, но за хората в БФС това не е достатъчно та и в единствения мач в който отбора се опита да вдигне глава и да излезе от блатото, бе безскруполно обезглавен и обезсърчен. Жалко такива отбори трябва да играят в А група, но може би по удобни за власта са Локо Мз, Вихрен и тн.Те винаги могат да дадат точки на всеки нуждаещ се. Между другото много изненадващи резултати на мачовете Локо Мз-Вихрен и Сливен-Миньор – каква драма, каква интрига. Поздравления за Локо СФ въпреки,че знаете нашата симпатия към тях, но това са реалностите. И тъй като коментара стана доста дълъг бих искал да завърша със следното: може да звучи малко грубо но много се радвам когато на Левски и Цска им свирят в Европа недоносени съдии като Майк Райли. Така поне веднъж годишно могат да изпитат това което ние феновете на другите отбори търпим всяка седмица. И ако следваме класика Тодор Батков може само да кажем: THIS BULGARIAN REFEREE KILL THE GAME!!!

vladomin_
Мнения: 426
Регистриран на: 27 юни 2008 15:53
Skype: vladominlok
Местоположение: гр. Стара Загора България
Контакти:

Re: За Българския футбол, БФС, съдиите и коментаторите

Мнениеот vladomin_ » 07 апр 2009 08:31

Наистина си прав. Не знам кога ще се сложи край на тази хегемония на Левски и ЦСКА, на шуробаджанащината в българския футбол. Наистина двете дузпи на ЦСКА бяха спорни можеха и да не се свирят. Особено втората. Но това не е само у нас. Помага се много и в Европа на така наречените грандове. Който дава пари на него му се помага това е. Мое мнение, че за момента в България най заслужава да е шампион отбора на Локомотив София. Но няма кой да ги пусне. Славия е също качествен отбор, но само срещу силните. Склонните сте много да давате мачове, на по закъсали отбори.
ВДинев

Потребителски аватар
white power
Мнения: 75
Регистриран на: 06 апр 2009 07:59
Контакти:

Re: За Българския футбол, БФС, съдиите и коментаторите

Мнениеот white power » 07 апр 2009 08:48

P.s. Пропуснах да поздравя Ники и всички фенове на Цска за най - добрия им трансфер през зимната пауза - Димитър Димитров - Каубоя. Сега просто сте с едни гърди напред пред всички отбори. Що се отнася да Славия - още следващата събота ще си проличи дали ще има промяна на курса при В.С. или всичко просто ще продължи по старому.

pensioner
Мнения: 233
Регистриран на: 13 сеп 2008 09:51

Re: За Българския футбол, БФС, съдиите и коментаторите

Мнениеот pensioner » 07 апр 2009 08:54

Феновете на отборите извън петото място да малчат и да гледат да не паднат от куртово койнаре или спартак :D

Потребителски аватар
Тоти
Мнения: 68
Регистриран на: 19 мар 2009 11:48
Контакти:

Re: За Българския футбол, БФС, съдиите и коментаторите

Мнениеот Тоти » 07 апр 2009 09:00

white power написа:Здравейте, фен съм на Славия и бих искал да изкажа мнението си за гореспоменатите теми:


много истина има в темата ти ,но погледни всяка седмица в мачовете на грандовете в Европа има подпрян тим от съдиите, аз следя английското първенство и много често виждам очевидни грешки на съдиите и си мисля че съдията не е застрахован
той един пят вижда положението и част от секундата трябва да реши какво да отсъди ,при нас зрителите гледаме повторения от различни ъгъл забавено и няколко пъти и понякога пак се колебаем ,да погледнем исканата дузпа от Гонзо ,защитника който посегна нямаше допир с нападателя Гонзо се свлече и преследващия зад него защитник се препъна и падна върху Гонзо
ако го нямаше този защитник които падна върху строполясалия се Гонзо ще се види че няма никаква дузпа

много приятно впечатление тази пролет прави Славия Локо Сф но до кога
след някой кръг Славия ще започне страните си загуби като всяка година ,аз следя първенство малко повече от теб и тогава ще искам да видя твоя коментар

Потребителски аватар
pivcoto
Мнения: 84
Регистриран на: 23 фев 2009 12:50
Контакти:

Re: За Българския футбол, БФС, съдиите и коментаторите

Мнениеот pivcoto » 07 апр 2009 09:12

white power написа:Може би афектиран от изминалия кръг ще започна темите в обратен ред:
Коментаторите – Томислав Русев и Ники Александров. Единият се опита да ни разплаче със сълзливия си коментар, в който обаче и дума не става за това, че ощетен най-много е отбора на Славия. Томиславе в твоя коментар приличаш на малко дете, което държейки се за полата на майка си видяло друго дете да яде шоколад и плаче горкото – и то иска.Ако има и за него дузпа всичко е О.К., борбата между богоизбраните продължава и евентуално ще се реши в директния двубой. Каква футболна драма би казал колегата Галов. Няма нормално първенство в което нещата да се решават по този начин. И не се притеснявай – скоро ще помогнат и на вас. Другарят Александров пък в Гонг ни убеждаваше как той току що отново е гледал повторение на положенията и дузпите били 100%. Бих искал само да го попитам дали в цялата си журналистическа и фенска кариера е виждал да се отсъжда подобна дузпа срещу Цска. Аз съм на 35 години и от както се помня ходя и гледам мачове и не си спомням. И без да защитавам никой бих казал, че ако приемем дузпите на Цска за съществуващи, то тази на Гонзо е не 100% а 1000%. Та нищо ново при коментаторите – пред банята паста да яде. Господа все пак бадете безпристрастни, вие първо сте журналисти и след това фенове.
Съдиите – просто ми се повръща от тях и то не толкова понякога от техните отсъждания, колкото от наглите им коментари след мачовете. Особено съм възмутен от изказването на боса Момиров, че се е консултирал с Димитър Димитров – Каубоя за дузпите и той е потвърдил тяхното съществуване. Браво Димо, браво Момиров – голям си. Може да се консултираш още и с Ники Александров или направо с Дучето – учудващо и те са на това мнение. Какво да кажем повече, съдиите са млади и правят грешки, но интересно защо винаги в полза на правилния отбор. И Генов и млад съдия ще се научи, само още 200 мача и е готов. И не става въпрос само за дузпите, погледнете желанието да върне Цска бързо в мача, а ако може и да го спечели. Може ли някой да ми каже за какво беше свирен фаула преди центрирането за първата дузпа. Г-н Александров сигурно ще каже неправилно дишане. Толкоз за съдиите – повече нямя смисъл.
За БФС – или добро или нищо. И понеже не се сещам за нищо добро просто почивай в мир. Мижави наказания, няма уредени мачове, не се толерират определени отбори с лобита. Изобщо всичко е ясно, да влезе убития.
Та стигнахме и до Българския футбол – жалко че отбор с традиции и прекрасна публика като Ботев Пловдив се управлява от такъв нещастник, но за хората в БФС това не е достатъчно та и в единствения мач в който отбора се опита да вдигне глава и да излезе от блатото, бе безскруполно обезглавен и обезсърчен. Жалко такива отбори трябва да играят в А група, но може би по удобни за власта са Локо Мз, Вихрен и тн.Те винаги могат да дадат точки на всеки нуждаещ се. Между другото много изненадващи резултати на мачовете Локо Мз-Вихрен и Сливен-Миньор – каква драма, каква интрига. Поздравления за Локо СФ въпреки,че знаете нашата симпатия към тях, но това са реалностите. И тъй като коментара стана доста дълъг бих искал да завърша със следното: може да звучи малко грубо но много се радвам когато на Левски и Цска им свирят в Европа недоносени съдии като Майк Райли. Така поне веднъж годишно могат да изпитат това което ние феновете на другите отбори търпим всяка седмица. И ако следваме класика Тодор Батков може само да кажем: THIS BULGARIAN REFEREE KILL THE GAME!!!

Прочетох коментара ти и наистина се радвам,че има фенове като теб(казвам го без капчица ирония).До болка си прав.

galder
Мнения: 129
Регистриран на: 24 дек 2008 09:44

Re: За Българския футбол, БФС, съдиите и коментаторите

Мнениеот galder » 07 апр 2009 09:19

За пореден път се убеждавам в тъпотията на Лефскарите. Абе закво ревнахте толкова? Защо не ревахте, когато заклаха ЦСКА в Сливен и Мездра, докато Лефски биеше със суплекси срещу вратарите в последната минута? Именно срещу Борето беше свирена скандално смешна дузпа в едно вечно дерби преди 3 години, когато сините спечелиха с нея. Още помня злорадството и ехидната усмивка на сегашния син директор. Момиров хвалил съдиите си... нека Томето си пусне записа на "гонг"-а 1 час преди дебюта на говедата в ШЛ в злополучния мач срещу Роналдиньо и сие. Русев пламенно хвалеше любимците си без да гледа реално, дори стигна до безумието да сравнява отборите по линии...Г. Петков бил по-добър от Виктор Валдес, защитата също, само в нападение каталунците превъзхождали нашите куци коне "с малко" Потънах от срам, като слушах дивотиите му, после някакъв зевзек разказваше въжможен сценарии от мача, като Барселона повеждат в резултата, после сините изравняват и в крайна сметка побеждават с гол в 91-та минута на синята легенда Гонзалдо ............нека сега Г-н Русев да даде обяснение защо говореше такива врели некипели тогава, а сега бълва огън и жупел срещу неправдата. И все пак ще припомня на иначе уважавания от мен журналист че историята знае кой е най-подпирания отбор в БГ, има солидно лоби при всички власти, съдийски аванти, византийските номера на Томас Гафчис и т.н. и т.н.
Последна промяна от galder на 07 апр 2009 09:24, променено общо 1 път.

ZYKLON
Мнения: 708
Регистриран на: 28 окт 2008 17:22
Местоположение: София

Re: За Българския футбол, БФС, съдиите и коментаторите

Мнениеот ZYKLON » 07 апр 2009 09:20

Какво е прав бе?
Белите мишки пак си дадоха задника на панчаревци.този път обаче,го извъртяха така,че да бъдат ощетени.Егати смешниците.

gencho
Мнения: 123
Регистриран на: 06 авг 2008 09:27
Контакти:

Re: За Българския футбол, БФС, съдиите и коментаторите

Мнениеот gencho » 07 апр 2009 09:48

galder написа:За пореден път се убеждавам в тъпотията на Лефскарите. Абе закво ревнахте толкова? Защо не ревахте, когато заклаха ЦСКА в Сливен и Мездра,..............., византийските номера на Томас Гафчис и т.н. и т.н.


Батенце, по-голям смешник от теб няма! Ако внимателно беше следял форума след мача Сливен – цска щеше да забележиш колко Левскари се изказаха в подкрепа на жалкото ви отборче. Обезглавяването ви беше ритуално, но припомни ми кръг преди или след този мач да са помогнали на Левски? Ето това е разликата, когато ние играем зле падаме или завършваме наравно. Когато вие падате ви се дават дузпи. Припомни ми един случай, когато Левски е падал с 0:1 и са му свирени две дузпи за да бие?
:!:


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост