ЛИТЕКС-СЛАВИЯ 0:1 - ПОБЕДА, СЛЕД 10 ГОДИНИ СУША В ЛОВЕЧ!!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛИТЕКС-СЛАВИЯ 0:1 - ПОБЕДА, СЛЕД 10 ГОДИНИ СУША В ЛОВЕЧ!!!!

Мнениеот slavia_forever » 10 мар 2009 00:05

Честито на всички, които се чувстват Бели и благодаря, за всички поздрави към нас (и в частност към мен ;) ). :D

П.П. НЯМА СКОРО ДА СЕ УСПОКОЯ, ЧЕ НЕ УСПЯХ ДА ПРИСЪСТВАМ, ТОЗИ ПЪТ НА СТАДИОНА! :cry: :(
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
whitesnake
Мнения: 436
Регистриран на: 03 мар 2009 22:07
Контакти:

Re: ЛИТЕКС-СЛАВИЯ 0:1 - ПОБЕДА, СЛЕД 10 ГОДИНИ СУША В ЛОВЕЧ!!!!

Мнениеот whitesnake » 10 мар 2009 00:21

slavia_forever написа:Честито на всички, които се чувстват Бели и благодаря, за всички поздрави към нас (и в частност към мен ;) ). :D

П.П. НЯМА СКОРО ДА СЕ УСПОКОЯ, ЧЕ НЕ УСПЯХ ДА ПРИСЪСТВАМ, ТОЗИ ПЪТ НА СТАДИОНА! :cry: :(

Поздравления! Не позна резултата обаче... ;)
Най-старият футболен клуб в България е:
Славия Сф -1913г
Черно море -1913г
Доростол-1902г

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛИТЕКС-СЛАВИЯ 0:1 - ПОБЕДА, СЛЕД 10 ГОДИНИ СУША В ЛОВЕЧ!!!!

Мнениеот slavia_forever » 10 мар 2009 00:39

whitesnake написа:Поздравления! Не позна резултата обаче... ;)

Да! Радвам се, че не познах! Благодаря ти! :D ;)
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

zieg
Мнения: 119
Регистриран на: 09 окт 2008 16:01
Контакти:

Re: ЛИТЕКС-СЛАВИЯ 0:1 - ПОБЕДА, СЛЕД 10 ГОДИНИ СУША В ЛОВЕЧ!!!!

Мнениеот zieg » 10 мар 2009 03:24

Прочетох всичките ви мнения и останах неприятно изненадан от низостта в която сте изпаднали да плюете даден отбор и даден град! Нормално е да не знаете нищо за Ловеч, при положение , че едва ли излизате извън пределите на квартала си ...пък и като гледам тово "ий" (пример: тенденция-тенденциЙ?!) си правя изводите колко ерудирани типове сте... При положение, че има в този форум хора, които все още си мислят, че на стадиона в Ловеч още има оркестър и ми е ясно колко в част сте на тема български футболни отбори. Силно съм убеден във вашата малолетност, във изградените ви комплекси и безграничната ви смелост по форумите... Ако Славия беше била Беласица, надали щеше да има толкова голяма гласност и дискусия. Че Петрич да не би да е повече или по- малко град от Ловеч. Аз живея в София, ами да ви кажа на вас всички "граждани", че плюя на разораните ниви в Овча Купел, безбройните дупки по пътищата на родната ни "европейска столица", плюя на квартал Левски и Квартал подуене с гората от разпадащи се вече панелки.Някой да ми посочи поне една красота и предимство на този град, като изключим по- големите възможности за работа (но какво ли ви вълнува тази дума "работа", като все още се чудите как да избутате до по- горен клас в някой от 1 до 1345 квартално училище едикоеси. Това е футболът, драги ми смехурковци ;) ЦСКА пада от Пирин, Левски се мъчи с други, Литекс пада от Славия...Е? Какво се радвате толкова, нима Славия с тази си победа вече е сигурен участник в Евротурнирите (обяснявам за славистите колкото и "многобройни" да са те, че Евротурнирите са футболни форуми, на които се събират в противопоставяне най- добрите отбори на всички страни в Европа, а не тези които са били веднъж някой от най- добрите :!: ) Някой четох се подигра на публиката... 1/3 от стадиона беше пълен, лично си ходих до Ловеч заради мача! Ако се огледате на "грандовете" на стадионите... последната бройка посещаемост - Левски (4000 от 30 000 стадион), ЦСКА (4000 от 25 000 стадион), а за Слвия пък да не говорим, че журналистите от уважение към отбора даже не пишат и колко човека е имало на домакинствата им, просто защото те си се знаят поименно!!! Все пак съм длъжен да честитя победата на Славия, защото както и в статията на Гонг, след ранен гол и после отлично организирана отбрана и не без резонните за подобен тип игра бавене на времето, особено от Данчо вратарчето ;) Но това пак казвам си е нормално, няма какво да го обвинявам.
Изображение

Потребителски аватар
plamen etov
Мнения: 1559
Регистриран на: 27 авг 2008 21:09
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: ЛИТЕКС-СЛАВИЯ 0:1 - ПОБЕДА, СЛЕД 10 ГОДИНИ СУША В ЛОВЕЧ!!!!

Мнениеот plamen etov » 10 мар 2009 06:57

slavia_forever написа:
whitesnake написа:Поздравления! Не позна резултата обаче... ;)

Да! Радвам се, че не познах! Благодаря ти! :D ;)

А ЧЕСТИТО!!!!Благодаря за помоща ,и дано повече дане познаваш резултатите. ;) ;)
ЛОКО Е В МОЕТО СЪРЦЕ КОТКОВ И НАЧКО ВОДЯТ КЪМ ПОБЕДИ САМО ЛОКО!!!:drunk: :bg:
модератор Локо Сф.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23836
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ЛИТЕКС-СЛАВИЯ 0:1 - ПОБЕДА, СЛЕД 10 ГОДИНИ СУША В ЛОВЕЧ!!!!

Мнениеот paceto » 10 мар 2009 07:05

Темата е изчистена от Спам коментарите.

Честито на Славия хареса ми играта, но само през първата част, защото през втората си беше пълно опълчение и бяха излезнали единствено с мисълта да запазят резултата.
Дано така играете и срещу другите отбори, а не само срещу Литекс.

Пожелавам ви един ден отново да сте в Европа ;)

rzEtw
Мнения: 596
Регистриран на: 11 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: ЛИТЕКС-СЛАВИЯ 0:1 - ПОБЕДА, СЛЕД 10 ГОДИНИ СУША В ЛОВЕЧ!!!!

Мнениеот rzEtw » 10 мар 2009 09:49

Това сигурно е най-успепната селекция на Славия от доста време.Есенният полусезон се разчиташе само на Благо,всички топки през него минаваха,сега има как да го кажа "равностойнство" секи търси топката.А и Ристич,Бето,Карлос за прекрасни футболисти поне първият мач го показаха...Имаме една силна халфова линия,както и нападение..Защитата е сформирана от опитни футболисто,но нещо синхрона не се получаваше,беше малко каша в защита..За Данчо Господинов няма смисъл да се коментира...Дано до края на първенството само радости да носят футболистите..Упсех..Обаче ДесиСлава беше изцедила Галинчо хаха...


zieg
Мнения: 119
Регистриран на: 09 окт 2008 16:01
Контакти:

Re: ЛИТЕКС-СЛАВИЯ 0:1 - ПОБЕДА, СЛЕД 10 ГОДИНИ СУША В ЛОВЕЧ!!!!

Мнениеот zieg » 10 мар 2009 13:36

blue bear написа:Абе точно ти ли бе Zieg? Нали се сещаш че е ясно че знаем какво следва след това зиг! Не те ли е срам бе есесовец долен? Ти ли ще даваш мнение за София? Какво правиш тук бе? От такива като теб е заприличала на това София! Ако ви нямаше вас селяните,нямаше да има и грозни квартали като тези ,които си изброил! Ако нямаше престъпници като вашия собственик щяхте да си играете по В група! И какъв град е Ловеч бе умник? Един покрит мост,театьр и читалище в една сграда и 100 м. главна улица на която цял град се събира! А да не забравя и концлагер! Егати и смешника! Стой си в Ловеч бе селянин! Трябвало и да ви обичаме! Кои сте вие бе? Мутрагенски подлоги! :arrow:



Първо не се познаваме, че да ми говориш на бе!Второ - както вече казах, смятам, че точно такива "умници" по форумите, говорят за география, а същевременно още учат Природознание, апропо считам, че дори не знаеш Ловеч къде се намира! Трето- градът може да е малък, но ще ми отнеме около час и нещо за да ти обясня по детски като за тебе, къде е роден Георги Иванов, ама не оня "Говньо" , ами първият български космонавт- еми не е в Обеля!!! Няма да ти обяснявам коя е била революционната столица на Апостола, чието име вашият клуб неминуемо се стреми да излага навсякъде из Европа! Четвърто- заповядай някой път с класа си на екскурзия покрай нашия край и те уверявам, че ако си любител на красивата природа , чистият въздух и спокойствието- ще си промениш много мнението! Ако успееш да прогледнеш през гъстата мъгла от смог...ще видиш, че България е красива! Пето- ако те питам какви са ти корените на тебе- т.е. мама и тате от къде са...уверявам те, че "гордо" ще заявиш , че са едва ли не на Дондуков или жълтите павета родени! Елементарно язвителен ти е тонът относно "нас селяните", на които пра-дядо и пра-бабите им са родени в ГРАД Ловеч!!! Смятам, че ако аз съм "селянинът" , то ти ще си "селяндурът" с толкова "богатия" си речник от клиширани фрази! Шесто- в Ловеч се намира 2-рия по големина зоопарк в България, след този в столицата! Седмо- има ли смисъл да споря за футболните президенти като Чорни, Павлов (Илия), Божков, Ганчев и прочие други бизнесмени! И Левски не винаги се е казвал Левски, какво толкова, че утре ако стана мултимилиардер и закупя вашият отбор и реша да си го прекръстя на ЦСКС (централен спортен клуб на селяните)...и какво- дефакто мутрински отбор вече! ОСМО- ти като си синя мечка значи ли че си наистина мечка, или имаш синьо плюшено мече за играчка и това те радва толкова много, понеже ти е първата голяма любов и си решил ника да ти е такъв! И девето- zieg си е просто име , a поздравът за който толкова се косиш е "S"ieg hail"
Изображение

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: ЛИТЕКС-СЛАВИЯ 0:1 - ПОБЕДА, СЛЕД 10 ГОДИНИ СУША В ЛОВЕЧ!!!!

Мнениеот smash_the_reds » 10 мар 2009 15:32

[center]До началото на новото първенство и столичния стадион "Славия" ще се сдобие с осветление. Президентът Венцислав Стефанов е заявил това пред своите футболисти след снощната победа в Ловеч.
Намерението на Стефанов е продиктувано от изискванията на телевизиите, които ще хвърлят 50 000 000 лева за правата на българското първенство.[/center]

[center]Честито :!: :!: :!:[/center]
Изображение Изображение


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост