Беласица-СЛАВИЯ - 17.03 / 15:30

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LocoMotion
Мнения: 150
Регистриран на: 27 мар 2008 18:05

Re: Беласица-Славия2:5Мнения от мача,на който щяхме да"полягаме"

Мнениеот LocoMotion » 17 мар 2009 20:48

"Беласица"-"Славия"!? Пълна пародия на футболен мач! Отвратителен терен, слаби отбори, по 10-15 фена от отбор на трибуните, съдийски грешки и аванти, въобще - всичко това, което не искам да гледам в България! :twisted:

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Беласица-Славия2:5Мнения от мача,на който щяхме да"полягаме"

Мнениеот slavia_forever » 17 мар 2009 22:20

LocoMotion написа:"Беласица"-"Славия"!? Пълна пародия на футболен мач! Отвратителен терен, слаби отбори, по 10-15 фена от отбор на трибуните, съдийски грешки и аванти, въобще - всичко това, което не искам да гледам в България! :twisted:

Да не си бил на мача?! :shock: А голове не ти ли се гледат в България? Или за теб, само головете на Локо Пд, са голове?! Другото е трева?! И "15" фена?! Ти май не искаш да изказваш мнение, а просто ти е скучно, във форум Локо Пд, на мен ми се струва!! :shock:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
plamen etov
Мнения: 1559
Регистриран на: 27 авг 2008 21:09
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Беласица - Славия 2:5!Има ли още приказки за полягане?Мнения

Мнениеот plamen etov » 18 мар 2009 07:59

slavia1913 написа:Има има чакай Спартак да ни дойдат и познай знака, аз викам 2ка. Иначе особено при 2:3 си мислех, че мача е Х на 100%, радвам се, че не се изпълниха мислите ми. Иначе браво, но пак казвам "На умряло куче нож извадихме". Съдииство отново слабо, не отсъди чиста дузпа за нас и Беласица, а тая дето даде е по-скора заради тази, която не даде.Според мен мача си беше уреден, но просто лошото му развите не помогна да се случи.Все пак дано греша.СЕга единственото дето ме е яд, ча ако бяхме били Мездар, сега щяхме да сме еднакъв брой точки с Литекс и да изпреварваме буферчоците.

Е то остана да полегнете и на умряло куче ,несте майка Тереза :D :D А мечтите са безплатни особено когато са във бяло :D :D :D
ЛОКО Е В МОЕТО СЪРЦЕ КОТКОВ И НАЧКО ВОДЯТ КЪМ ПОБЕДИ САМО ЛОКО!!!:drunk: :bg:
модератор Локо Сф.


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост