Локомотив (Пд) - Славия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) - Славия

Мнениеот slavia_forever » 18 апр 2009 15:53

Имаме играчи и при подходящи смени и Керчев извън игра, можеше и да се стигне до друг развой на мача. Като допълним дузпата и двете неотсъдени дузпи в наша полза, още повече...

П.П. Това, че играхме безобразно също е факт!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
boing373
Мнения: 85
Регистриран на: 08 апр 2009 22:27
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) - Славия

Мнениеот boing373 » 19 апр 2009 02:38

отбора с тр :D има човека публика! :)

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) - Славия

Мнениеот slavia_forever » 19 апр 2009 11:22

boing373 написа:отбора с тр :D има човека публика! :)

В петък, в работно време в друг град, при нас е така. Ти заяждаш ли се, или така ми се струва?
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
fc_maritza_1921_pld
Мнения: 174
Регистриран на: 20 яну 2009 21:01
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) - Славия

Мнениеот fc_maritza_1921_pld » 19 апр 2009 13:21

Ей ти май друг мач ще си гледал,къде ги видя тия две дузпи и въобще защо не погледнеш по реално на нещата,а именно ,че Локо/Пд/ви надигра с по добра игра и много повече от вас желаеше победата.Вземи си свали тези бели очила които между врочем много на жълто бият и погледни реално на нещата и приеми с достойнство поредната победа на Локомотив/Пд/тя не е купена не е подарена,а е истинска спечелена с по добра игра от своят съперник в случая Славия/Сф/.Между другото ти беше ли сред тази огромна група от гостуващи фенове агитка състояща се цифром и словом от три/3/фена.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) - Славия

Мнениеот slavia_forever » 19 апр 2009 13:34

fc_maritza_1921_pld написа:Ей ти май друг мач ще си гледал,къде ги видя тия две дузпи и въобще защо не погледнеш по реално на нещата,а именно ,че Локо/Пд/ви надигра с по добра игра и много повече от вас желаеше победата.Вземи си свали тези бели очила които между врочем много на жълто бият и погледни реално на нещата и приеми с достойнство поредната победа на Локомотив/Пд/тя не е купена не е подарена,а е истинска спечелена с по добра игра от своят съперник в случая Славия/Сф/.Между другото ти беше ли сред тази огромна група от гостуващи фенове агитка състояща се цифром и словом от три/3/фена.

Преди да те пратя във форума на Марица, тоест в нищото, искам да ми кажеш, кога съм оспорил победата на Локо Пд. Казах, че мача за мен е редовен и съм им я чиститил на Локо Пд, в още няколко теми. От друга страна, искам да ми обосновеш обективно следното изречение:
fc_maritza_1921_pld написа:Вземи си свали тези бели очила които между врочем много на жълто бият и погледни реално на нещата и приеми с достойнство поредната победа на Локомотив/Пд/тя не е купена не е подарена,а е истинска спечелена с по добра игра от своят съперник в случая Славия/Сф/.
Най-вече маркираното в червено.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
fc_maritza_1921_pld
Мнения: 174
Регистриран на: 20 яну 2009 21:01
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) - Славия

Мнениеот fc_maritza_1921_pld » 19 апр 2009 13:49

Е виж сега по обосноваването и аргументите то си е твоя територия,що се отнася до това за което питаш ами за всички форумисти тук е ясно ,че ти си толкова Славист колкото и аз,че за тебе омразата към Локомотив/Пд/ осмисля ежедневното ти съществуване.Това е факт и колкото и да се стремиш да го скриеш то си личи повярвай ми.Знам убеден съм,че си фен на Ботев/Пд/ в което няма нищо лошо казвал съм ти го не веднъж крайно време е да покажеш на всички истинската си клубна принадлежност и всичката тази бутафория да свърши.Само Ботев нали така.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) - Славия

Мнениеот slavia_forever » 19 апр 2009 14:00

fc_maritza_1921_pld написа:Е виж сега по обосноваването и аргументите то си е твоя територия,що се отнася до това за което питаш ами за всички форумисти тук е ясно ,че ти си толкова Славист колкото и аз,че за тебе омразата към Локомотив/Пд/ осмисля ежедневното ти съществуване.Това е факт и колкото и да се стремиш да го скриеш то си личи повярвай ми.Знам убеден съм,че си фен на Ботев/Пд/ в което няма нищо лошо казвал съм ти го не веднъж крайно време е да покажеш на всички истинската си клубна принадлежност и всичката тази бутафория да свърши.Само Ботев нали така.

Мнението ти не струва нищо, защото не можеш да зстанеш зад него с нищо. Всички във форума, включително и изявени представители на Локомотив, знаят доказано от кой отбор съм. От друга страна, в колко теми на Ботев, активно съм участвал? Или в колко теми против Локо Пд, например 3-4 месеца назад? Дай факти, или се извини за обидата. Това е моя съвет. И ти го давам за последно.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
fc_maritza_1921_pld
Мнения: 174
Регистриран на: 20 яну 2009 21:01
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) - Славия

Мнениеот fc_maritza_1921_pld » 19 апр 2009 14:09

При липса на друго и със силата на това,че поради някакво огромно недоразумение си модератор на форум Славия заплашваш,ок не ми пука защото твоето безсилие доказва моята теза,а иначе това е нещо което много точно и на място си поставил те охарактеризира напълно а именно "Колкото по-малко е умът,толкова по-трудно е да бъде скрит"Дерзай форевере.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) - Славия

Мнениеот slavia_forever » 19 апр 2009 14:21

fc_maritza_1921_pld написа:При липса на друго и със силата на това,че поради някакво огромно недоразумение си модератор на форум Славия заплашваш,ок не ми пука защото твоето безсилие доказва моята теза,а иначе това е нещо което много точно и на място си поставил те охарактеризира напълно а именно "Колкото по-малко е умът,толкова по-трудно е да бъде скрит"Дерзай форевере.

Аз искам факт, на базата на който ме обиждаш. Ти не ми даваш, а аз не разбирам, защо се заяждаш с мен. Искам да докажеш твърденията си, като евентуално прочетеш последните ми например 20 мнения в раздел Локо Пд и 20 в Ботев Пд. Не нападам нито теб, нито никой, защо трябва да е обраното? Аз мога да докажа моята принадлежност. Дори с потребители от раздел Локо Пд, които знаят от кой отбор съм и дали са ми врагове и дали искам, или не искам да се заяждам с тях - а то е второто! Не разбирам защо провокираш колизии и ме обиждаш без причина и без факти и каквито и да било подплътявания на празнословието ти.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: Локомотив (Пд) - Славия

Мнениеот smash_the_reds » 19 апр 2009 21:15

Преди да те пратя във форума на Марица, тоест в нищото

:lol: :lol: :lol:
Изображение Изображение


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост