Не пуснаха Пирин и Добруджа да играят във втора дивизия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kochi73
Мнения: 77
Регистриран на: 24 юли 2009 09:29

Не пуснаха Пирин и Добруджа да играят във втора дивизия

Мнениеот kochi73 » 24 юли 2012 14:10

Не пуснаха Пирин и Добруджа да играят във втора дивизия БФС допусна много сериозен гаф в резултат на което "Б" група остава само с 14 отбора за новия сезон, предаде репортер на Livesport.bg. Бдин (Видин) и Спортист (Своге) обявиха с официални писма до футболната централа, че се отказват от участие. Това става само дни, след като Лицензионната комисия даде "зелена светлина" за участието на двата отбора. Възниква логичният въпрос защо това е направено, след като при мониторинга бе ясно, че Бдин и Спортист имат огромни задължения и не отговарят на изискванията. Двата тима дори бяха изтеглени в жребия при съставяне на програмата. Сега във всеки един кръг ще има по два почиващи отбора, което ще доведе до хаос в подготовката на съставите. Едно от разумните предложения в края на миналата седмица бе в "Б" група да влязат финансово стабилните отбори на Пирин (Благоевград) и Добруджа (Добрич). Това щеше да позволи запазването на групата от 16 тима и освен това да възроди два от сериозните футболни центрове в страната. Решението на БФС, обаче е да не бъдат допускани нови участници.

ЛОШО ЛОШО МНОГО ЛОШО

Потребителски аватар
metal1111
Мнения: 545
Регистриран на: 09 авг 2009 22:32

Re: не ни пуснаха в Б група

Мнениеот metal1111 » 24 юли 2012 14:15

слагам няколоко коментара по темата но това е доста лоша новина за феновете на Пирин
Коментари:подкрепа за Пирин, 24.07.2012 13:59ако искате да направим нещо върнете се на стадиона, това се отнася за всички фенове на Пирин най-вече за ss
Пирин, 24.07.2012 13:52проблема не е, че ще поритаме още няколко години в В група , а че няма никаква преспектива за бъдещето на отбора
Пирин Благоевград, 24.07.2012 13:51разипаха ни отбора смешно е да играем В група , но маи както се очертават нещата ще поостанем там за по дълго време
ieji, 24.07.2012 13:50защо не може да намериме в последните 20 години един стойностен президент
fen na Pirin, 24.07.2012 13:41Не пуснаха Пирин и Добруджа да играят във втора дивизия БФС допусна много сериозен гаф в резултат на което "Б" група остава само с 14 отбора за новия сезон, предаде репортер на Livesport.bg. Бдин (Видин) и Спортист (Своге) обявиха с официални писма до футболната централа, че се отказват от участие. Това става само дни, след като Лицензионната комисия даде "зелена светлина" за участието на двата отбора. Възниква логичният въпрос защо това е направено, след като при мониторинга бе ясно, че Бдин и Спортист имат огромни задължения и не отговарят на изискванията. Двата тима дори бяха изтеглени в жребия при съставяне на програмата. Сега във всеки един кръг ще има по два почиващи отбора, което ще доведе до хаос в подготовката на съставите. Едно от разумните предложения в края на миналата седмица бе в "Б" група да влязат финансово стабилните отбори на Пирин (Благоевград) и Добруджа (Добрич). Това щеше да позволи запазването на групата от 16 тима и освен това да възроди два от сериозните футболни центрове в страната. Решението на БФС, обаче е да не бъдат допускани нови участници.
5555, 24.07.2012 13:36да много лошо оставаме в В група още дълги години
fen, 24.07.2012 13:34току що съобщиха , че Б група остава с 14 отбора поради отказване на Своге така по тази начин бе отказано служебно влизане на отборине на Пирин и Добруджа които ще продължат да се състезават в В група ЛОШО ЛОШО ЛОШО
OFK PIRIN

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13861
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: не ни пуснаха в Б група

Мнениеот Pichichi » 24 юли 2012 14:18

kochi73 написа:Не пуснаха Пирин и Добруджа да играят във втора дивизия БФС допусна много сериозен гаф в резултат на което "Б" група остава само с 14 отбора за новия сезон, предаде репортер на Livesport.bg. Бдин (Видин) и Спортист (Своге) обявиха с официални писма до футболната централа, че се отказват от участие. Това става само дни, след като Лицензионната комисия даде "зелена светлина" за участието на двата отбора. Възниква логичният въпрос защо това е направено, след като при мониторинга бе ясно, че Бдин и Спортист имат огромни задължения и не отговарят на изискванията. Двата тима дори бяха изтеглени в жребия при съставяне на програмата. Сега във всеки един кръг ще има по два почиващи отбора, което ще доведе до хаос в подготовката на съставите. Едно от разумните предложения в края на миналата седмица бе в "Б" група да влязат финансово стабилните отбори на Пирин (Благоевград) и Добруджа (Добрич). Това щеше да позволи запазването на групата от 16 тима и освен това да възроди два от сериозните футболни центрове в страната. Решението на БФС, обаче е да не бъдат допускани нови участници.

ЛОШО ЛОШО МНОГО ЛОШО


Много съжелявам за Пирин, много симпатичен ми е техния отбор но в случая БФС са прави !!!
В Б група са отборите които са го заслужули с класиране - Пирин и Добруджа не са такива !!!

kochi73
Мнения: 77
Регистриран на: 24 юли 2009 09:29

Re: не ни пуснаха в Б група

Мнениеот kochi73 » 24 юли 2012 14:21

повече от 20 години не се намери един свестен президент, които да осигури някакво що годе прилично финансово състояние,
футболисти си имаме бол
но , от тук на татък каво следва няколко сезона в В група и неясно бъдеще , което ние феновете трябва по някакъв начин да променим за да не тънем в забрава във В група

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: не ни пуснаха в Б група

Мнениеот damageplan » 24 юли 2012 14:24

Изпълкома е в петък , тогава ще се обявяват решенията , аз пък имам друга информация , че Пирин влиза в Б група .
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: не ни пуснаха в Б група

Мнениеот obi4am_pirin » 24 юли 2012 14:26

Pichichi написа:
kochi73 написа:Не пуснаха Пирин и Добруджа да играят във втора дивизия БФС допусна много сериозен гаф в резултат на което "Б" група остава само с 14 отбора за новия сезон, предаде репортер на Livesport.bg. Бдин (Видин) и Спортист (Своге) обявиха с официални писма до футболната централа, че се отказват от участие. Това става само дни, след като Лицензионната комисия даде "зелена светлина" за участието на двата отбора. Възниква логичният въпрос защо това е направено, след като при мониторинга бе ясно, че Бдин и Спортист имат огромни задължения и не отговарят на изискванията. Двата тима дори бяха изтеглени в жребия при съставяне на програмата. Сега във всеки един кръг ще има по два почиващи отбора, което ще доведе до хаос в подготовката на съставите. Едно от разумните предложения в края на миналата седмица бе в "Б" група да влязат финансово стабилните отбори на Пирин (Благоевград) и Добруджа (Добрич). Това щеше да позволи запазването на групата от 16 тима и освен това да възроди два от сериозните футболни центрове в страната. Решението на БФС, обаче е да не бъдат допускани нови участници.

ЛОШО ЛОШО МНОГО ЛОШО


Много съжелявам за Пирин, много симпатичен ми е техния отбор но в случая БФС са прави !!!
В Б група са отборите които са го заслужули с класиране - Пирин и Добруджа не са такива !!!

Пирин ли не са го заслужили?Пирин щеше да играе още в А група без административните наказания на БФС!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: не ни пуснаха в Б група

Мнениеот obi4am_pirin » 24 юли 2012 14:28

kochi73 написа:повече от 20 години не се намери един свестен президент, които да осигури някакво що годе прилично финансово състояние,
футболисти си имаме бол
но , от тук на татък каво следва няколко сезона в В група и неясно бъдеще , което ние феновете трябва по някакъв начин да променим за да не тънем в забрава във В група

Къде живееш ти бе приятел!Виж А група половината карат ден за ден!Имаме евроучастник който едва събра пари за да пътува за мач реванш!Въпросът е че Пирин трябва да го затрият!Това е!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

barri
Мнения: 203
Регистриран на: 19 май 2008 12:30
Контакти:

Re: не ни пуснаха в Б група

Мнениеот barri » 24 юли 2012 14:32

damageplan написа:Изпълкома е в петък , тогава ще се обявяват решенията , аз пък имам друга информация , че Пирин влиза в Б група .



Не просто влизат в Б група, ами ще бъдат допуснати да играят в реванша срещу Витес на мястото на Локото :)

На какво основание отбор, който не е спечелил мястото си с игра ще влезе? И не ми казвайте, че ще е защото единият сега изпаднал, а другият загубил бараж....защото има и доста други отбори в подобна позиция, които също могат да претендират за някое от тези две места!

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: не ни пуснаха в Б група

Мнениеот obi4am_pirin » 24 юли 2012 14:39

barri написа:
damageplan написа:Изпълкома е в петък , тогава ще се обявяват решенията , аз пък имам друга информация , че Пирин влиза в Б група .



Не просто влизат в Б група, ами ще бъдат допуснати да играят в реванша срещу Витес на мястото на Локото :)

На какво основание отбор, който не е спечелил мястото си с игра ще влезе? И не ми казвайте, че ще е защото единият сега изпаднал, а другият загубил бараж....защото има и доста други отбори в подобна позиция, които също могат да претендират за някое от тези две места!

Принципния...я кажи на какво основание Пирин беше изхвърлен!На какво основания Видима по същото време загуби бараж за оставане и от БФС заявиха че по закон няма как отбор загубил бараж да остане!видима играха още веднъж бараж за да остане!Баражи до победа!Я ми кажи как се попълни А група миналата година!По кой закон Светкавица влезе в А група!Те бяха по надолу от местата даващи право за преминаване в по-горна дивизия!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

kochi73
Мнения: 77
Регистриран на: 24 юли 2009 09:29

Re: не ни пуснаха в Б група

Мнениеот kochi73 » 24 юли 2012 14:42

obi4am_pirin написа:
kochi73 написа:повече от 20 години не се намери един свестен президент, които да осигури някакво що годе прилично финансово състояние,
футболисти си имаме бол
но , от тук на татък каво следва няколко сезона в В група и неясно бъдеще , което ние феновете трябва по някакъв начин да променим за да не тънем в забрава във В група

Къде живееш ти бе приятел!Виж А група половината карат ден за ден!Имаме евроучастник който едва събра пари за да пътува за мач реванш!Въпросът е че Пирин трябва да го затрият!Това е!



това не трябва да се допуска да бъде затрит Пирин


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта