Европейско първенство по футбол 2020

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10907
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Европейско първенство по футбол 2020

Мнениеот ivan56 » 14 юли 2021 14:34

Да, де аз след групите питам, щото аз не се сещам, някой да се беше окопал отзад с 10 човека.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Европейско първенство по футбол 2020

Мнениеот modor » 14 юли 2021 14:37

1914.1902 написа:
miro_rz написа:Е вие какво искате?
Все 1:0 или 1:1 ли да е, и след това приказки, че бил скучен мача!??
Еми нормално е, що не си пуснете на запис мачовете от Евро 2008 или Евро 2012? :lol:


В мачове на такива първенства тактиката и дефанзивната игра са най-важното нещо.

Голям си пъпеш. Дреме ми на скаридките за дефанзивната игра :mrgreen: Всеки неутрален фен иска да гледа зрелища. А на това първенство такива не липсваха.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32855
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Европейско първенство по футбол 2020

Мнениеот 1914.1902 » 14 юли 2021 14:39

ivan56 написа:Да, де аз след групите питам, щото аз не се сещам, някой да се беше окопал отзад с 10 човека.


Значи за теб да играеш дефанзивно е да сложиш 10 човека отзад и да се окопаш? :lol: :lol:
Това не е дефанзивна игра, а е антифутбол, както го бях определил в една тема, но за друго нещо.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32855
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Европейско първенство по футбол 2020

Мнениеот 1914.1902 » 14 юли 2021 15:00

modor написа:
1914.1902 написа:
miro_rz написа:Е вие какво искате?
Все 1:0 или 1:1 ли да е, и след това приказки, че бил скучен мача!??
Еми нормално е, що не си пуснете на запис мачовете от Евро 2008 или Евро 2012? :lol:


В мачове на такива първенства тактиката и дефанзивната игра са най-важното нещо.

Голям си пъпеш. Дреме ми на скаридките за дефанзивната игра :mrgreen: Всеки неутрален фен иска да гледа зрелища. А на това първенство такива не липсваха.


[offtopic]Ти ли ще ми говориш за зрелища, след като ти с твоя отбор играхте за 0-0, за да ви дадат дузпа в последната минута и да биете? :mrgreen: :mrgreen:

Изображение[/offtopic]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10907
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Европейско първенство по футбол 2020

Мнениеот ivan56 » 14 юли 2021 16:37

1914.1902 написа:
ivan56 написа:Да, де аз след групите питам, щото аз не се сещам, някой да се беше окопал отзад с 10 човека.


Значи за теб да играеш дефанзивно е да сложиш 10 човека отзад и да се окопаш? :lol: :lol:
Това не е дефанзивна игра, а е антифутбол, както го бях определил в една тема, но за друго нещо.


Дефанзивно е, като излезеш с дефанзивни играчи, целящи само да рушат играта и нищо смислено напред. Аз такъв отбор не съм видял на това първенство.
Както и да е, на мен първенството ми хареса, интрига, голове и офанзивен футбол.
П.п. Много пъти ти се казва не се хващай за всяка буква, приличаш на някакъв заядливец, добре ме разбра кво имах предвид с това окопал отзад.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32855
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Европейско първенство по футбол 2020

Мнениеот 1914.1902 » 14 юли 2021 16:56

ivan56 написа:
1914.1902 написа:
ivan56 написа:Да, де аз след групите питам, щото аз не се сещам, някой да се беше окопал отзад с 10 човека.


Значи за теб да играеш дефанзивно е да сложиш 10 човека отзад и да се окопаш? :lol: :lol:
Това не е дефанзивна игра, а е антифутбол, както го бях определил в една тема, но за друго нещо.


Дефанзивно е, като излезеш с дефанзивни играчи, целящи само да рушат играта и нищо смислено напред. Аз такъв отбор не съм видял на това първенство.
Както и да е, на мен първенството ми хареса, интрига, голове и офанзивен футбол.
П.п. Много пъти ти се казва не се хващай за всяка буква, приличаш на някакъв заядливец, добре ме разбра кво имах предвид с това окопал отзад.


'В мачове на такива първенства тактиката и дефанзивната игра са най-важното нещо.' - написал съм следните неща по повод на разградените дворове на някои отбори, освен дефанзивна игра съм добавил и тактика, която също липсваше на класни отбори като Португалия и Франция, които постигнаха успехи на през 2016 и 2018, а сега се провалиха тотално, особено Франция, дето имат една победа с автогол. Всеки може да е на друго мнение, нямам проблем с това.

THE G.A.M.E
Мнения: 49971
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Европейско първенство по футбол 2020

Мнениеот THE G.A.M.E » 14 юли 2021 18:36

До 1/2 финалите стигнаха отборите с някакъв баланс.
Като Англия определено бяха най-дефанзивно настроените, а датчаните най-офанзивно.
Италия си бяха фифти/фифти, когато трябваше, се бранеха дълбоко, но по принцип държаха да са активният отбор.
Дания, понеже държаха да атакуват на всяка цена, когато ингилизите им "взеха" топката и натиснаха на постепенна атака, попаднаха в нетипична позиция и се огънаха в определени моменти.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49971
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Европейско първенство по футбол 2020

Мнениеот THE G.A.M.E » 14 юли 2021 18:39

locke написа:
THE G.A.M.E написа:Само аз ли си мисля, че тези празни от към мачове дни по Европейските и Световните финали, може да се запълнят с някви мачове за 9-то-10-то място, 7-мо-8-мо, 5-то-6-то и ест. за "бронзовите" медали ? :?

Гледам отпадналите на 1/8 финалите и виждам възможности за доста интересни двубои ... :roll:
Примерно Холандия - Германия, Франция - Хърватия.

тва ако стане спирам с футбола :twisted: пълна пародия ще е - падаш или биеш, играеш още мачове :lol:
Исках още мачове, че ми излизаха залозите за тъч/фаул на всеки 5 минути ... :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

botevplovdiveoe
Мнения: 827
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: Европейско първенство по футбол 2020

Мнениеот botevplovdiveoe » 15 юли 2021 01:24

Супер си беше Еврото,къде,къде по-скучни първенства е имало.
КАУЗА КОЛЕЖА!

ihtiandar
Мнения: 595
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: Европейско първенство по футбол 2020

Мнениеот ihtiandar » 17 юли 2021 07:46

:) Пенделите правели подписка за преиграване на финала :) Хората забравиха , испонапиха се 50-на пъти и изтрезняха.... :lol: :) :) :)
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?


Върни се в “Евро 2020”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта