ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18128
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания, 06.07. от 22:00

Мнениеот kingofpop » 07 юли 2021 00:58

miro_rz написа:Доволно! 8-)
Добрата стара практична Италия!


Не чак толкова. За тяхно съжаление Англия вече е убийствено практична и това ще се усети :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

ViscaBarca
Мнения: 384
Регистриран на: 08 май 2019 16:15
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот ViscaBarca » 07 юли 2021 01:00

Достойно представяне на Испания! Надхвърлиха очакванията на доста хора, а днес дори бяха по-добрият отбор. Единствено некадърните нападатели в лицето на Мората, двойникът му от Вияреал и капитанът на синьо-белите баски, костваха финала за Ла Фурия.

Педри кандидат за златната топка от следващия сезон...само да се опази от контузии.

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2463
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот ChelseaFUN » 07 юли 2021 01:03

Никой не отбеляза само какво хладнокръвие показа Жоржиньо и как изпълни последната дузпа. Уникално.
Мбапе да гледа и да се учи :!:
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот kircho_baretata » 07 юли 2021 01:03

ViscaBarca написа:
Педри кандидат за златната топка от следващия сезон...само да се опази от контузии.

Медиите тръбят, че ще го продавате, че е единствения ви конвертируем футболист. :mrgreen:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18128
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот kingofpop » 07 юли 2021 01:04

ChelseaFUN написа:Никой не отбеляза само какво хладнокръвие показа Жоржиньо и как изпълни последната дузпа. Уникално.
Мбапе да гледа и да се учи :!:


машинка е жоржиньо, а как го плюят във вашия форум :o
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2463
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот ChelseaFUN » 07 юли 2021 01:07

kingofpop написа:
ChelseaFUN написа:Никой не отбеляза само какво хладнокръвие показа Жоржиньо и как изпълни последната дузпа. Уникално.
Мбапе да гледа и да се учи :!:


машинка е жоржиньо, а как го плюят във вашия форум :o

Позицията му е такава, каквато има много предпоставки за грешки и един път на десет мача се случва да сгреши фатално.
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот doktora25 » 07 юли 2021 01:08

Не очаквах толкова равностоен сблъсък. Не съм съгласен с мнението че Испания е доминирала, надигравала е съперника и е заслужавала едва ли не повече победата. Владееше много повече топката, но в съвременния футбол това нищо не значи. Създадените чисти положения бяха малко, по-малко от в предишните срещи, връзката вратар - защита не беше на ниво и ако бяха подложени на по-голям натиск си мисля че първоначалната ми прогноза щеше да се сбъдне. Но Италия предпочете защитна "италианска" тактика, която сработи и която беше близо до успех и в редовното време. Това показва единствено тактическия капацитет и потенциал в отбора да адаптира играта си спрямо съперника. Е, при дузпите развръзката можеше да бъде и по-различна. Както и да е, аз съм много доволен. На финала ще има поне един отбор, когото да подкрепям.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

botevplovdiveoe
Мнения: 834
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот botevplovdiveoe » 07 юли 2021 01:15

Потвърди се мнението ми,че Испания с един топ нападател си ставаше шампион без проблем,но с такива ментета като Мората и Морено няма как да стане.Италия игра доста по-прибрано,но в крайна сметка е на финал,а и като цяло смятам,че си го заслужават.Стискам палци финала да е с Дания. :mrgreen:
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16911
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания - 1:1 FT (4:2 дузпи)

Мнениеот Udoji90 » 07 юли 2021 01:18

Аз съм приятно изненадан от Испания на фона на предишните им срещи. И нито ще обвиня треньора, нито Мората този път. Последният може и да изпусна дузпа, но пък задържа отбора си в срещата с изравнителния гол. Италия пък бяха по-предпазливи от очакванията ми, но в никакъв случай слаби. За мен Испания създадоха повечето ситуации, но пък и при спорни обстоятелства стигнаха изобщо до този двубой. При дузпите вече всичко се случва.
Във финала може би ще съм за Италия, ако срещнат Англия, но не и при евентуална среща с Дания. При всички положения до известна степен губя интерес към турнира след отпадането на Испания, доколкото останалите 3 отбора са ми по-малко или повече антипатични. Дания са ми най-малкото зло, ама ме съмнява да триумфират. Дано поне съдиите да не ги режат.
Последна промяна от Udoji90 на 07 юли 2021 01:27, променено общо 2 пъти.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Италия - Испания, 06.07. от 22:00

Мнениеот rhaegar » 07 юли 2021 01:19

RMCF написа:Те щото жабарите заслужаваха финала с днешната си жалка игра. :lol:


Стискай палци другия път да не влезнат гредите, че няма да пишете във форумчето една седмица. :mrgreen:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Евро 2020”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта