ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6863
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия, 02.07. от 22:00

Мнениеот veni__85 » 03 юли 2021 00:02

paceto написа:
plmar написа:
paceto написа:Значи Италия ако продължи напред, то Испания не ги чака нищо добро срещу тях ако италианците играят по същият начин.


Те играят по този начин от първия миг на "Олимпико".


Така е, ама умората може да си каже думата в тези последни мачове.

Така е, но Испания играха 2х120, Италия 120+90. Пък и до вторник има време.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия, 02.07. от 22:00

Мнениеот rebelheartous » 03 юли 2021 00:02

ChelseaFUN написа:Къде е тоя rebelousheart? Кевин Де Бройне шампиона… Казах ти, че ще гледаме как Италия ги отстранява! ;) Ясен е носителя на ЗТ.


Нещо ме бъркаш с някой друг, пич. КдБ ми е същият като вашия Канте - undeservedly overhyped. :P

Освен това Белгия не ги харесвам, а Италия ми е един от симпатичните национални отбори, така че определено си оплескал нещата. :lol:

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13867
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия, 02.07. от 22:00

Мнениеот Pichichi » 03 юли 2021 00:03

Браво на Италия!
И кво са ще има ли топка за КДБ? :mrgreen:
Златно топче за Жоржиньо! :mrgreen:
Белгия са доста надценени, имат няколко класни единици и няколко дупки а колективът им не изглежда на ниво. Вермаелен! Дори не знам къде играе вече но чисто и просто слаб.
Къдравия в средата Витсел е дупка. Муние също е голяма дупка въпреки няколкото титли с ПСЖ кариерата му ще се запомни с това че е контузил Е.Азар а не че е добър играч.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Sardukar » 03 юли 2021 00:07

Жалко за Спинацола.
Цел минимум е изпълнена, браво на Манчо.
Днес имаше огромна разлика между отборното представяне на двата отбора. Дузпата спаси Белгия от разгром.
Честито на всички, които имат вкус и подкрепят Италия!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16908
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Udoji90 » 03 юли 2021 00:07

Реално на база на показаното срещу Португалия очаквах Белгия да бъдат много по-зле днес. А всъщност мисля, че при 0-0 те имаха по-добрите ситуации, както и поне 2 чисти за изравняване след почивката. Въпреки това, общото усещане е, че Италия играха много по-стойностно като отбор, пък и дузпата, с която Белгия се върнаха в мача, беше доста пресилена - без нея не се знае дали щяха да имат шансове изобщо.
Жалко за Спинацола - след силния двубой, който направи, може контузията да го извади от оставащите евентуално 2 срещи. Относително посредствен Де Бройне, бижутерски пропуски на Лукаку и много силен мач на Доку.
Последна промяна от Udoji90 на 03 юли 2021 00:08, променено общо 1 път.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18128
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия, 02.07. от 22:00

Мнениеот kingofpop » 03 юли 2021 00:08

Pichichi написа:Браво на Италия!
И кво са ще има ли топка за КДБ? :mrgreen:
Златно топче за Жоржиньо! :mrgreen:
Белгия са доста надценени, имат няколко класни единици и няколко дупки а колективът им не изглежда на ниво. Вермаелен! Дори не знам къде играе вече но чисто и просто слаб.
Къдравия в средата Витсел е дупка. Муние също е голяма дупка въпреки няколкото титли с ПСЖ кариерата му ще се запомни с това че е контузил Е.Азар а не че е добър играч.


по твойта логика и за Канте няма да има ЗТ щото беше трагичен на еврото :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5485
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия, 02.07. от 22:00

Мнениеот insaneboy1 » 03 юли 2021 00:09

ChelseaFUN написа:Къде е тоя rebelousheart? Кевин Де Бройне шампиона… Казах ти, че ще гледаме как Италия ги отстранява! ;) Ясен е носителя на ЗТ.

Не мисля, че е ясен още. Все пак трябва да спечели финала на Копа Америка с Аржентина - ясно е само едно - че като кандидати Канте, Де Бройне, Мбапе отпаднаха.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18128
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот kingofpop » 03 юли 2021 00:09

Udoji90 написа:Реално на база на показаното срещу Португалия очаквах Белгия да бъдат много по-зле днес. А всъщност мисля, че при 0-0 те имаха по-добрите ситуации, както и поне 2 чисти за изравняване след почивката. Но пък и дузпата, с която се върнаха, беше доста пресилена - без нея не се знае дали щяха да имат шансове изобщо.
Жалко за Спинацола - след силния двубой, който направи, може контузията да го извади от оставащите евентуално 2 срещи. Относително посредствен Де Бройне, бижутерски пропуски на Лукаку и много силен мач на Доку.


Правилно мислиш. При 0-0 имаха две чисти, но Донарума ги извади. После второто Лукаку два пъти изпусна от половин метър :mrgreen: Италия играха добре като цяло, но отзад бяха много зле. Трябва да стегнат защитата малко, ако искат титла.
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

botevplovdiveoe
Мнения: 834
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 03 юли 2021 00:09

Udoji90 написа:Реално на база на показаното срещу Португалия очаквах Белгия да бъдат много по-зле днес. А всъщност мисля, че при 0-0 те имаха по-добрите ситуации, както и поне 2 чисти за изравняване след почивката. Въпреки това, общото усещане е, че Италия играха много по-стойностно като отбор, пък и дузпата, с която Белгия се върнаха в мача, беше доста пресилена - без нея не се знае дали щяха да имат шансове изобщо.
Жалко за Спинацола - след силния двубой, който направи, може контузията да го извади от оставащите евентуално 2 срещи. Относително посредствен Де Бройне, бижутерски пропуски на Лукаку и много силен мач на Доку.


Определено днес най-силния играч на Белгия не беше нито Луканката,нит КдБ , а този младия патладжан.Много я пипа.
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2463
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: ЕП 2020 (1/4-финал): Белгия - Италия, 02.07. от 22:00

Мнениеот ChelseaFUN » 03 юли 2021 00:09

rebelheartous написа:
ChelseaFUN написа:Къде е тоя rebelousheart? Кевин Де Бройне шампиона… Казах ти, че ще гледаме как Италия ги отстранява! ;) Ясен е носителя на ЗТ.


Нещо ме бъркаш с някой друг, пич. КдБ ми е същият като вашия Канте - undeservedly overhyped. :P

Освен това Белгия не ги харесвам, а Италия ми е един от симпатичните национални отбори, така че определено си оплескал нещата. :lol:

Прощавай, и ти беше в спора, но за Кевин писаниците бяха на един потребител Real...
Къв овърхайп на Канте, като ни износи в ШЛ? Кой според теб я заслужава най-много, като толкова много знаеш?
Нормално е носителя да е някой от европейския клубен шампион. На достатъчно играчи им бяха обрани ЗТ от Меси и Роналдо.
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Евро 2020”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост