ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания, 07.07. от 22:00

Мнениеот Groucho » 08 юли 2021 01:06

Водещият в студиото се смръзна, когато Пеев и Иванов му казаха, че това по-скоро не трябва да се свири дузпа :lol:

Бутнаха си ги англичаните. На всяко голямо първенство се прави възможното домакините да стигнат максимално напред.
Англия имат добро поколение млади играчи, но Стърлинг си е дразнещо цигане - потърси контакта и дузпата.

Дания много добри до 90-та минута, после им свършиха силите. Не са голяма страна и не могат да избират от три вагона състезатели за националния, но играха много смело и открито. Може би те са отборът, който игра най-добър футбол на това първенство.

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания, 07.07. от 22:00

Мнениеот dido2k » 08 юли 2021 01:07

W84me написа:
Thsmith написа:Иначе мощно Come On England! Дано премажат спагетите на финала. За съжаление очаквам някоя неприятна изненада, но дано не съм прав.

Изненада на финал Италия-Англия ще е, ако Италия не бият с 2 гола разлика.

Абе като гледам как прилагат тоя ВАР на това Европейско, ако вече са решили как да свърши мача, никой няма да може да им се опре и на малкия пръст

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания, 07.07. от 22:00

Мнениеот Real » 08 юли 2021 01:08

Thsmith написа:Иначе мощно Come On England! Дано премажат спагетите на финала. За съжаление очаквам някоя неприятна изненада, но дано не съм прав.

Е каква неприятна изненада? Да не коленичат? Кейн без педалска лента? Рашко без маймунски номера? Или опиянчените им фенове без имперско самочувствие? Стига, бе! Forza Italia! :)

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23513
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот Thsmith » 08 юли 2021 01:10

LaRgO написа:Не знам как човек може да е фен на отбор от тази гнусна държава. Най-отвратителният народ в света. Дано Италия да ги изнасили, доста ще ги заболи да загубят финала.

Леееки комплекси блещукат тук :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания, 07.07. от 22:00

Мнениеот dido2k » 08 юли 2021 01:12

Groucho написа:Водещият в студиото се смръзна, когато Пеев и Иванов му казаха, че това по-скоро не трябва да се свири дузпа :lol:

Бутнаха си ги англичаните. На всяко голямо първенство се прави възможното домакините да стигнат максимално напред.
Англия имат добро поколение млади играчи, но Стърлинг си е дразнещо цигане - потърси контакта и дузпата.

Дания много добри до 90-та минута, после им свършиха силите. Не са голяма страна и не могат да избират от три вагона състезатели за националния, но играха много смело и открито. Може би те са отборът, който игра най-добър футбол на това първенство.

Според мен за Дания най-важният момент беше да не допуснат гол до края на първото полувреме. Уви защитника покри с около 15 сантиметра засадата на онова другото небеличко момченце и стана белята. После сякаш съдията ме чу точно когато казах че цял мач си подпираше аланглетата, ама не смее да даде нещо по-голямо (като дузпа) и хоп точно тогава другото момченце се цопна по корем в тревичката: да си бях затварял устата тогава, ама съдба :lol: :lol: :lol: :lol:

botevplovdiveoe
Мнения: 834
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот botevplovdiveoe » 08 юли 2021 01:13

ВАР е наистина уникална система,с нея може и Лудогорец да спечели Лига Европа ако се реши :lol: Свирчото още като почна да свири всяко приклякане на Хари 120-те милиона фал и ми стана ясно на къде отиват нещата.

Жалко за Дания,определно са най-приятната изненада на това първенство.Моля са на всички богове скуадрата да унизи сганта насред Уембли.
Последна промяна от botevplovdiveoe на 08 юли 2021 01:16, променено общо 1 път.
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23513
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот Thsmith » 08 юли 2021 01:14

Дано да пуснат Уембли на 100% за финала и да направят добро шоу с гвардейци преди финала 8-) И Катрин Дженкинс естествено. 8-)
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот stoper » 08 юли 2021 01:17

botevplovdiveoe написа:ВАР е наистина уникална система,с нея може и Лудогорец да спечели Лига Европа ако се реши :lol:

Имаше лек контакт, и в такъв случай ВАР не може да отмени решението на съдията. Той си решава дали този контакт е достатъчен за дузпа или не.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 5011
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ЕП 2020 (полуфинал): Англия - Дания - 1:1 FT (2:1 aet)

Мнениеот LaRgO » 08 юли 2021 01:18

Thsmith написа:
LaRgO написа:Не знам как човек може да е фен на отбор от тази гнусна държава. Най-отвратителният народ в света. Дано Италия да ги изнасили, доста ще ги заболи да загубят финала.

Леееки комплекси блещукат тук :lol:

Това пък откъде го измисли....англичаните са дали безброй причини да бъдат ненавиждани.

Все едно аз да кажа, че си комплексиран от Барселона.

Много олекваш щом си за Англия след тази съдийска гавра срещу Дания.


Върни се в “Евро 2020”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост