СП (финал): Франция - Хърватска | 4:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска (15 юли - неделя)

Мнениеот drvasko98 » 15 юли 2018 20:34

parvanoff написа: Факт ли е, че хърватите играха по време един мач повече и пак успяваха да пресират противника, според теб? Субективно могат да се изкажат много неща, но е хубаво понякога да се позоваваш на факти. ;)


Гадната ФИФА ли накара хърватите да играят един цял мач повече, как мислиш. По-силни отбори ли срещнаха в лицето на Дания, Русия и Англия отколкото Аржентина, Уругвай и Белгия. Айде извадите си малко главите от гъза и свалете един път шапка на този, който е спечелил нещо напълно заслужено. Независимо дали е симпатичен. Казано честно и на мен не са ми особено.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14730
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска | 4:2 FT

Мнениеот smoothc » 15 юли 2018 20:36

Франция и Испания никога няма да спечелят световната титла с Лорис и Де Хеа на вратата, това трябва да се знае!

Смятайте какъв късмет ги гони французите, щом станаха СШ с този калпазанин Лорис!

Най-добрият вратар на това СП 2018 беше Тибо Куртоа.

1. Куртоа
2. Шмайхел
3. Пикфорд
Последна промяна от smoothc на 15 юли 2018 20:40, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска (15 юли - неделя)

Мнениеот blue avalanche » 15 юли 2018 20:39

parvanoff написа:А е факт, че срещу Уругвай имаха късметът Кавани да е контузен. Или не е факт? Факт ли е, че нямаше фаул срещу Гризман? Или според теб имаше? Факт ли е, че хърватите играха по време един мач повече и пак успяваха да пресират противника, според теб? Субективно могат да се изкажат много неща, но е хубаво понякога да се позоваваш на факти. ;)

А е факт, че срещу Уругвай имаха късметът Кавани да е контузен.

Понеже с Кавани уругвайците бяха супермегастрашилище... Я ми припомни как завъшиха Уругвай с Египет и С.Арабия, че нещо ми се губят. :mrgreen: И къде беше Кавани тогава?
По твоята логика хърватите имаха суперкъсмет, че играха със суперботушари като Дания и Русия. И, МЕЖДУВПРОЧЕМ, ги биха с 300 зора. Или дузпите не са късмет? Това, че са играли един мач повече говори единствено, че са слаби. Какво са им виновни французите?

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска | 4:2 FT

Мнениеот stoper » 15 юли 2018 20:42

ihtiandar написа:Ako визираш съдията , дузпа имаше и целият световен съдийски елит го каза. Не виждам какво хейтвате , хървите бяха надиграни , другото си е дращене по клавиатурата...

"Целият световен съдийски елит"? Кога пък видя коментарите на "целия световен съдийски елит"?
Байрън Морено беше ли сред тях?

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: СП (финал): Франция - Хърватска | 4:2 FT

Мнениеот SilentKiller » 15 юли 2018 20:47

Аваланш, прав си само на половина. Второто полувреме Франция надигра хърватите, но това е следствие на случилото се преди почивката. Без съдийските грешки+малшанса за Манджукич както то свърши 2-1 за Франция, можеше да свърши и 2-1 че дори и 2-0 за Хърватия при 7-1 отправени удари. Франция имаше само един момент, 1/8финала с Аржентина когато за кратко изоставаше в резултата, но аржентинците бяха леш отзад, и ние така и не видяхме до финала как биха реагирали при негативен резултат срещу силен противник. От друга страна Хърватия може да играеше всеки път продължения и дузпи, но във всеки мач изоставаше първо в резултата, след което успяваше да се съвземе и да обърне мачовете срещу Русия и Англия. Иначе както вече споменах единствения им мач, който бих окачествил като неубедителен беше срещу Дания, където в един момент в края на мача и началото на продълженията, датчаните ги бяха напитили имаха и положения за гол и хърватите в един отрязък бяха в амок и не знаеха къде се намират. Аз затова казах че исках да видя Дания как би играла срещу Белгия например или срещу Франция (в елиминациите), щото в групите завършиха 0-0 и дефакто датчаните бяха единствения отбор, който не падна от Франция и дори не им позволи да вкарат гол, при това атомно нападение, което имат французите.

П.П. Иначе троленето в нета почна на много места: France - The first African team to win the world cup. :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска | 4:2 FT

Мнениеот Groucho » 15 юли 2018 20:48

Резултатен финал се получи. Заслужена титла за Франция. Мбапе играч на турнира според мен. Добро световно.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5183
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска | 4:2 FT

Мнениеот ogrizko » 15 юли 2018 20:55

ihtiandar написа:Ako визираш съдията , дузпа имаше и целият световен съдийски елит го каза.Не виждам какво хейтвате , хървите бяха надиграни , другото си е дращене по клавиатурата...

Нали се сещаш, че световния съдийски елит ако каже друго ...ще си забие много як автогол :lol: Ръка имаше, дузпа нямаше! Нито беше умишлена ръката, нито летеше към вратата, нито към играчи на франция... затова има тълкувания! единствената причина да има дузпа е, че има ръка ...всички тълкувания са, че не трябва да се свири дузпа въпреки ръката!

Същата простотия и с пряк свободния! Понеже ВАР не може да се намесва при нарушения, а при голове ....ами като стана гол от нарушението, не трябваше ли да се преразгледа ситуацията и да се отмени гола! ето това е следването на правилата без тълкувания и без смисъл!

съдията си е виновен отвсякъде! 2 гола подарени на франция.......... франция може да са заслужавали да спечелят купата заради играта си до сега повече от Хърватска, обаче на финала хърватите бяха много по-добрия отбор ...показателно е, че първото полувреме франция имаше само 1 точен удар от дузпа :lol: :lol:
но да си го кажем така .......2 подарени гола в полза на отбор като франция!!! нали всички се сещаме, че това е точно желаното русло от страна на франция да се изтеглят назад и да правят контри ..освен това да гониш в резултата тотално изцежда силите, ставаш по-припрян, правиш повече грешки и т.н.!
така че за мен тоя резултат .....ако ще и 10:1 за франция да беше свършил мача, това е изцяло подарена победа от съдиите :!: а футболния елит какво ми говори точно ми е все тая, щото ако си признаят друго хората няма да искат да гледат мачове ....е, на мен ми е точно все тая какво говорят тия дървари и приключвам със шампионската лига, мачовете на цска дори и срещу Черно море... световно първенство без България..... който му се гледа това и му се радва - нека се забавлява! бих приел францизите 7:0 да бият, ама не по тоя жалък и срамен начин :!:

то и президентите на франция и Хърватска и всички останали бяха с широките усмивки, и съдията той ухилен до ушите от "добре" свършената работа ........абсолютно лицемерие от всички :lol: :lol: аз ако бях пак казвам ...директно си хвърлям медала на терена или го давам на съдията да има и един сребърен за спомен ..няма как да поощрявам такова съдийство изцяло в една посока! за мен тоя мач трябва да се преиграе :oops:
Изображение

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска (15 юли - неделя)

Мнениеот parvanoff » 15 юли 2018 20:56

drvasko98 написа:
parvanoff написа: Факт ли е, че хърватите играха по време един мач повече и пак успяваха да пресират противника, според теб? Субективно могат да се изкажат много неща, но е хубаво понякога да се позоваваш на факти. ;)


Гадната ФИФА ли накара хърватите да играят един цял мач повече, как мислиш. По-силни отбори ли срещнаха в лицето на Дания, Русия и Англия отколкото Аржентина, Уругвай и Белгия. Айде извадите си малко главите от гъза и свалете един път шапка на този, който е спечелил нещо напълно заслужено. Независимо дали е симпатичен. Казано честно и на мен не са ми особено.

Чакай малко, успокой се защитнико на Франция и съдиите. :lol: Някъде да съм писал, че ФИФА, ФУФА и т.н. са виновни, че хърватите са играли мач повече? Я пак прочети, ако можеш разира се, и осмисли, пак ако можеш разбира се, какво съм написал. Факт ли е, че хърватите, въпреки че трябваше да са по-уморени, защото са изиграли мач повече като време от французите пресираха? Къде видя да съм споменал ФИФА? Нека бъдем обективни, а? Или предпочиташ да слагаш думи в клавиатурата на другите, за да си докажеш твоята теза? Някак не е честно-не мислиш ли? ;) И горе съм написал факти-кое му е заслуженото? Субективното ми мнение е, че нито играят добре, нито нищо, но това е субективно. Както и твоята субективна преценка, че било заслужено. Фактите казват други неща. Има статистика за тези, които не виждат очевадните неща.
blue avalanche написа:
parvanoff написа:А е факт, че срещу Уругвай имаха късметът Кавани да е контузен. Или не е факт? Факт ли е, че нямаше фаул срещу Гризман? Или според теб имаше? Факт ли е, че хърватите играха по време един мач повече и пак успяваха да пресират противника, според теб? Субективно могат да се изкажат много неща, но е хубаво понякога да се позоваваш на факти.

А е факт, че срещу Уругвай имаха късметът Кавани да е контузен.

Понеже с Кавани уругвайците бяха супермегастрашилище... Я ми припомни как завъшиха Уругвай с Египет и С.Арабия, че нещо ми се губят. :mrgreen: И къде беше Кавани тогава?
По твоята логика хърватите имаха суперкъсмет, че играха със суперботушари като Дания и Русия. И, МЕЖДУВПРОЧЕМ, ги биха с 300 зора. Или дузпите не са късмет? Това, че са играли един мач повече говори единствено, че са слаби. Какво са им виновни французите?

Уругвай колко играча имат от класата на Кавани? 10-11 сигурно, а? ;) Не изкривявай фактите човече-няма да се връщаме на мачовете с други отбори, защото пак става субективно. За мен Уругвай можеха да бият с много голове и двата мача, които си изброил, но това отново е субективно. А именно суперботушарите като Дания и Русия са адски неудобни за хърватите по една проста причина-те нямат кой знае какво разнообразие в атака, особено като я сравним със страхотната им средна линия. И ще попитам и теб-защо защитаваш толкова Французите-малък ли беше 1993 година, когато презрително смятаха, че ще ни бият с 5-6 гола разлика? :shock: Така и не ми отговори с каква аджеба французите бяха по-добри, а само ми разтягаш локуми. Така разговорът става малко безинтересен-вдигни нивото малко и поне отговори на въпросите зададени на български, а не се хващай за най-малката нишка, за да защитиш любимците ти от Франция /да нямаш френски произход ;) /-така предполагам, защото ги защитаваш без факти. ;) Мен като цяло ми е все тая като го няма националният отбор, но пък държа на истината все пак. ;)
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14730
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска | 4:2 FT

Мнениеот smoothc » 15 юли 2018 20:57

Личният ми ТОП XI на СП 2018

[wrapimg=]https://this11.com/play/abPOVpUabq.png[/wrapimg]

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: СП (финал): Франция - Хърватска (15 юли - неделя)

Мнениеот parvanoff » 15 юли 2018 20:58

parvanoff написа:
drvasko98 написа:
parvanoff написа: Факт ли е, че хърватите играха по време един мач повече и пак успяваха да пресират противника, според теб? Субективно могат да се изкажат много неща, но е хубаво понякога да се позоваваш на факти. ;)


Гадната ФИФА ли накара хърватите да играят един цял мач повече, как мислиш. По-силни отбори ли срещнаха в лицето на Дания, Русия и Англия отколкото Аржентина, Уругвай и Белгия. Айде извадите си малко главите от гъза и свалете един път шапка на този, който е спечелил нещо напълно заслужено. Независимо дали е симпатичен. Казано честно и на мен не са ми особено.

Чакай малко, успокой се защитнико на Франция и съдиите. :lol: Някъде да съм писал, че ФИФА, ФУФА и т.н. са виновни, че хърватите са играли мач повече? Я пак прочети, ако можеш разбира се, и осмисли, пак ако можеш разбира се, какво съм написал. Факт ли е, че хърватите, въпреки че трябваше да са по-уморени, защото са изиграли мач повече като време от французите пресираха? Къде видя да съм споменал ФИФА? Нека бъдем обективни, а? Или предпочиташ да слагаш думи в клавиатурата на другите, за да си докажеш твоята теза? Някак не е честно-не мислиш ли? ;) И горе съм написал факти-кое му е заслуженото? Субективното ми мнение е, че нито играят добре, нито нищо, но това е субективно. Както и твоята субективна преценка, че било заслужено. Фактите казват други неща. Има статистика за тези, които не виждат очевадните неща.
blue avalanche написа:
parvanoff написа:А е факт, че срещу Уругвай имаха късметът Кавани да е контузен. Или не е факт? Факт ли е, че нямаше фаул срещу Гризман? Или според теб имаше? Факт ли е, че хърватите играха по време един мач повече и пак успяваха да пресират противника, според теб? Субективно могат да се изкажат много неща, но е хубаво понякога да се позоваваш на факти.

А е факт, че срещу Уругвай имаха късметът Кавани да е контузен.

Понеже с Кавани уругвайците бяха супермегастрашилище... Я ми припомни как завъшиха Уругвай с Египет и С.Арабия, че нещо ми се губят. :mrgreen: И къде беше Кавани тогава?
По твоята логика хърватите имаха суперкъсмет, че играха със суперботушари като Дания и Русия. И, МЕЖДУВПРОЧЕМ, ги биха с 300 зора. Или дузпите не са късмет? Това, че са играли един мач повече говори единствено, че са слаби. Какво са им виновни французите?

Уругвай колко играча имат от класата на Кавани? 10-11 сигурно, а? ;) Не изкривявай фактите човече-няма да се връщаме на мачовете с други отбори, защото пак става субективно. За мен Уругвай можеха да бият с много голове и двата мача, които си изброил, но това отново е субективно. А именно суперботушарите като Дания и Русия са адски неудобни за хърватите по една проста причина-те нямат кой знае какво разнообразие в атака, особено като я сравним със страхотната им средна линия. И ще попитам и теб-защо защитаваш толкова Французите-малък ли беше 1993 година, когато презрително смятаха, че ще ни бият с 5-6 гола разлика? :shock: Така и не ми отговори с каква аджеба французите бяха по-добри, а само ми разтягаш локуми. Така разговорът става малко безинтересен-вдигни нивото малко и поне отговори на въпросите зададени на български, а не се хващай за най-малката нишка, за да защитиш любимците ти от Франция /да нямаш френски произход ;) /-така предполагам, защото ги защитаваш без факти. ;) Мен като цяло ми е все тая като го няма националният отбор, но пък държа на истината все пак. ;)
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта