ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

krumeto
Мнения: 3747
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот krumeto » 13 дек 2016 09:46

Дунав ми е втория отбор след Лудогорец. Гледам ги.
Моля феновете им, да не се надяват на нещо!
Микренския организирал тържества, докарал певци и певици, ще раздава безплатни подаръци, ще има и томболи :o .
И какво остана - да не е организирал съдийството! ;) Хайде де! :shock:
За да няма съмнения, съдията ще избута мача до 2 - 0!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот Teo » 13 дек 2016 09:52

krumeto написа:Дунав ми е втория отбор след Лудогорец. Гледам ги.
Моля феновете им, да не се надяват на нещо!
Микренския организирал тържества, докарал певци и певици, ще раздава безплатни подаръци, ще има и томболи :o .
И какво остана - да не е организирал съдийството! ;) Хайде де! :shock:
За да няма съмнения, съдията ще избута мача до 2 - 0!


Нищо не играем... това не вашето отборче дето всеки мач играе срещу 10 човека!!!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23271
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот W84me » 13 дек 2016 10:24

Очаква се поредното адско рязане на Дунав.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Sole
Мнения: 4568
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот Sole » 13 дек 2016 11:36

Успех на Дунав срещу служебно набутаното в ППЛ отборче.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15194
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот miro_rz » 13 дек 2016 14:44

Колко ще е домакинският коефицент ?
Изображение

MJ23
Мнения: 238
Регистриран на: 14 май 2012 15:34
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот MJ23 » 13 дек 2016 15:22

Аз, като един левскар, роден в Русе, смятам се сещате колко много се надявам на изненада и победа за Дунав. Но! Играем (за Дунав имам предвид) срещу отбор, с който се съобразяват всички фактори в БФС и за който се преформатира за пореден път (срещу доста солидна сума) форматът на измисленото ни първенство. Никога джуджето не би оставило такъв огромен празник на армията, ядене и пиене, кибебчета и кИфтета, без победа на червените (не знам червени ли са все още?).
Другият по-важен според мен въпрос е, защо мамка му, отбора на Дунав е порязван последните няколко кръга ТОЛКОВА ОЧЕВАДНО? Замисляте ли се? Да не би шефовете на БФС-то да се стреснаха, че един изцяло български проект с млад треньот може да даде пример за останалите отбори, че може да се работи правилно само и на местно ниво? Без мощен спонсор (на БФС), но с фенска маса Дунав успя да впечатли. Много добър млад амбициран треньор, добър колектив. И накрая какво - отбора играе домакинствата си в Разград, в толкова много важни срещи е ЗВЕРСКИ порязан от съдията. Какви ли са причините? Аз не знам, но по-страшното е, че вече и ние феновете се примирихме, че нещата във футбола са така. Контролирани от Спасчовци, Домосчиевци, Ганчовци и всякакви други "радетели" за българския спорт.
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!!!

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот мили » 13 дек 2016 16:20

ПФК ЦСКА – ФК Дунав 2010
ГС: Ангел Любенов Ангелов АС: Георги Спасов Славов Андрей Венков Николов
4-ТИ: Пламен Хинков Хинков ДАС: Петър Стефанов Доровски Румен Красимиров Христов
СН: Валери Николов Цветков

Никой не може с пръст да пипне ЦСКА-София при този! ;)
И Господ не може да помогне на Дунав :?

du4ko
Мнения: 5
Регистриран на: 08 яну 2009 23:48
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот du4ko » 13 дек 2016 16:21

Регистрирах се само за да напиша този коментар.
Първо съм привърженик на Левски, нямам нищо общо с града Русе , дори не съм бил там. Това го пиша за да нямат оражевите за какво да се хванат, макар ,че те по стар ченгесарски стил могат и за нищо да се хванат.

Макар ,че бях против сформирането на това ново първество. Отборите на Дунав, Верея, Локомотив ГО и дори Нефтохимик са свежа глътка за тоя изстрадал наш футбол. Дунав показа ,че не е нужно да си купиш 150 чужденеца за да играеш сносен футбол , супер приятен и атрактивен футбол играят. За разлика от други отбори доидоха на Герена и играха атакуващо и със самочуствие, вместо да убият мача с 10 човека в глуха защита. Дунав е един от отборите ,които ако евентуално влезнат в Европа бих подкрепил на стадиона , ако мача се играе в София! Също така всеки път когато ги гледам се чудя защо някои от фуболистите им не получават повиквателна за Националния отбор.

Ще стискам палци за тях не само защото играят срещу отбора символизиращ "всичко грешно" в Българския футбол , ами и защото искам да видя един отбор изцяло Български които може да покаже истинската страна на България в Европа!
Успех Дунав.

Dim_Nikodim
Мнения: 72
Регистриран на: 05 май 2016 09:38

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот Dim_Nikodim » 13 дек 2016 17:14

мили написа:ПФК ЦСКА – ФК Дунав 2010
ГС: Ангел Любенов Ангелов АС: Георги Спасов Славов Андрей Венков Николов
4-ТИ: Пламен Хинков Хинков ДАС: Петър Стефанов Доровски Румен Красимиров Христов
СН: Валери Николов Цветков

Никой не може с пръст да пипне ЦСКА-София при този! ;)
И Господ не може да помогне на Дунав :?

Така е! Ако ЦСКА-София "случайно" бие в този мач, да знаете че е само и единствено благодарение на съдията. Без значение как е свирил. Явно Дунав са някакъв гранд, който е в серия от 10 мача без загуба и не би следвало да си мислим, че точно в този мач могат да загубят. :roll:
[offtopic]Много разбирачи, много нещо бе, с х*й да ги сочиш! :lol:[/offtopic]
П.С. Русенци може и удар в очертанията на вратата да не отправят в този мач/примерно/, но ако загубят ще е заради съдията. :o То бива, бива, ама вашето състояние е трудно за диагностициране.

Демба_Ба
Мнения: 414
Регистриран на: 14 май 2014 12:32
Контакти:

Re: ЦСКА-София-Дунав 16.12.2016 14:30

Мнениеот Демба_Ба » 13 дек 2016 18:22

Дунав ги режат,щото някой е преценил че е добре да има пловдивско дерби и напролет в първата шестица.И тъй като единия пловдивски...всъщност коматевски тим го е закъсал,та сега се чудят как да го набутат и него в шестицата.А Дунав е най-лесната жертва-кой друг да режат?-тимаджиите?...микренци?..ами не става...конкретно за мача с ЦСКА-София-2:1,с доста сериозна помощ от съдията.


Върни се в “Дунав Русе”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта