Най-добрите залози за световното

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18233
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Най-добрите залози за световното

Мнениеот kingofpop » 02 юни 2014 14:52

абе има си бет-маняци у форума, пък нека тук обсъждаме кои са най-изгодните залози с течение на първенството, аз сега се натъкнах на някои мега добри коефициенти :mrgreen: :shock:

на първо място победителя да е от Южна Америка 1.90, а за мен е сигурно, ако не Бразилия, то Аржентина може би...трето поредно световно да е европейски не вярвам, още повече в Южна Америка...

Франция да достигне 1/4 финал 1.90, за мен е 100 %, стават си първи в групата и после играят с Босна или Нигерия, след провала през 2010 не виждам как ще допуснат нов, даже мисля, че като нищо може да изклатят немците на 1/4 финала... :?

Хърватия да отпадне на осминафинал 2.62 също ми изглежда много изгодно, по-добри са от Мексико и би трябвало да се класират втори, и на 1/8 финала да играят с Испания може би...мексиканците 2 поредни форума се класират със зор, тоя път не вярвам да успетя, хърватите имат къде къде по-добър отбор...

Швейцария също е 2.62 тоя залог,а и при тях е подобна ситуацията, по-добри са от Еквадор Лихщайнер-Сендерос-Шар-Родригез-Джемайли-Инлер-Бехрами-Шакири-Щокер-Сеферович имат ебати отбора, да речем, че Петлите са първи(както казах не вярвам да се издънят втори Мондиал поред), то кръстоносците ако си станат втори ще играят с Меси и ко на 1/4 финала, а Аржентина това им е шанс да направят нещо голямо и ще играят поне 1/2финал, така че Швейцария да отпадне на 1/8 финал си е бомба при 2.62...

Иран да са последни в групата си 1.57....тук може да се сложат доста пари за мен си е 100 %.... :shock: :o Босна и Нигерия ще с борят за 2 ро място, азиатците като има гледам отбора само анонимки, може и точка да не вземат

Алжир да са последните 1.62....подобно на Иран, в група, в която и трите други отбора са длъжни да ги бият...

отбор с най-малко голове на турнира за Коста Рика 6.00...при наличието на Италия, Англия и Уругвай може и да не вкарат нито 1 гол... :roll:

и най-важното Аржентина шампион 5.50...... :P
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
tzvetan_tee
Мнения: 802
Регистриран на: 19 окт 2011 23:39
Контакти:

Re: Най-добрите залози за световното

Мнениеот tzvetan_tee » 02 юни 2014 15:05

За мене Хърватска няма да излязат от групите. Мексико са ми фаворити, защото правят силни първенства по традиция, а отделно и Камерун онзи ден дадоха заявка за силно представяне. Добавяме, че и първенството е кажи-речи близо до Мексико и ще има яко фенове ;)
КОГАТО СИН ГРЪМ УДАРИ, ЧЕРВЕНОТО ЕХО ЗАГЛЪХВА....

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Най-добрите залози за световното

Мнениеот shotgun blues » 02 юни 2014 15:12

Аржентина с този жалък вратар,жалка защита и халфова линия ,какви шампиони ? :geek:
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Най-добрите залози за световното

Мнениеот bilyaletdinov » 02 юни 2014 15:34

Кинг, много си се надъхал нещо за гаучосите, ама първият читав и тактически грамотен отбор, който ги прекара ще ги елиминира. Те още в групата ще си имат проблеми с Босна според мен.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Най-добрите залози за световното

Мнениеот we are the champions » 02 юни 2014 15:49

И аз смятам , че Аржентина ще спечели световното
резервен вариант Белгия

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Най-добрите залози за световното

Мнениеот matador » 02 юни 2014 15:56

Не бих рискувал да заложа за Хърватия и Швейцария.Мексико и Еквадор са много корави отбори ако имат ден могат да бият всеки отбор особено на световно.Мексико винаги на световно играе стабилно за последен път са отпаднали още в групата е на световното през 1978 от тогава до сега Мексико успява да мине групите но трябва да се спомене ,че през 1982 и 1990 не играят на световно.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51312
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Най-добрите залози за световното

Мнениеот ЕМИЛ » 02 юни 2014 16:14

Мойте предложения са да играете сингъл или права колонка / защо не ? / отбори които ще прескочат групата , а именно Русия , Холандия , Босна , Швейцария , Португалия .

Гърция задължително под 2,5 и 3,5

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14767
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Най-добрите залози за световното

Мнениеот smoothc » 02 юни 2014 16:15

Доста интересни залози,но за мен едни от най-добрите и съответно изглеждащи почти сигурни са:
1.САЩ да завърши трети в групата(2,80)
2.Чили да завърши трети в групата(2,30)

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Най-добрите залози за световното

Мнениеот doktora25 » 02 юни 2014 16:18

Всички тези неща изглеждат разумни, но бих те посъветвал и в една друга тема да ги пуснеш, че един твой човек чака с нетърпение да краси аватара ти. :)
Така, по същество.

Шампион тази година ще е Германия, колкото и да не им се ще на някои. Швайнщайгер, Лам, Клозе и компания са изправени пред една от последните си възможности да станат световни шампиони и сега е редно съдбата да им върне за всичко, което им бе несправедливо отнето през 2006 и 2010.

За Швейцария хубави работи казваш, но не отчиташ най-важния фактор: магьосника Отмар Хитцфелд, който е начело на "кръстоносците". Този факт, наличието на Шакири, както и на високата класа в дефанзивен план, заедно с неубедителната игра на Франция от 4 години насам, зависимостта, която има този отбор от Рибери и спадът в неговата форма според мен ще доведе до първо място на Швейцария и второ на Франция в групата, което пък от своя страна би довело до значителни промени в твоята логика.

Хърватия, колкото и да ми е симпатичен този отбор и да им стискам палци не само на краката ами и на ушите си, не мисля че могат да бъдат спокойни за второто място в групата си, най-малкото защото Манджукич ще пропусне първите 2 мача. Никой не споменава олимпийската титла на Мексико от 2012, която означава, че отборът разполага с изключително качество сред новите си попълнения. Същите тези момчета направиха за смях Неймар на финала.

За Алжир и Иран не се наемам да коментирам.
Последна промяна от doktora25 на 02 юни 2014 16:27, променено общо 1 път.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Най-добрите залози за световното

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 02 юни 2014 16:24

Ще се залага. Дай Боже да печелим ;)


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост