Последен шанс на Окука

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

navii
Мнения: 96
Регистриран на: 21 юли 2009 13:03
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот navii » 21 ное 2009 01:00

наистина дано не си ... айде на стадиона и само ЛОКО :)

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот Vojdek » 21 ное 2009 17:31

Ех този слаб Окука...
Бихме милиционерите и взехме точка от армиейците.Чуждопоклонник мила е на баба ти хвърчилото.И като ги гледа малките?Видя ли нещо?КОЛКО СА СЛАБИ!!!И в главата им се върти "Туплка" и на псевдозвездите от ЦСКА колите на лизинг(втора ръка).А вместо да мрънкаш купи Локомотив София,направи стадион,плати заплатите на всички свързани с тоя клуб,изгради нещо или като Гигов - поне ги задръж в елита.И тогава ела да мрънкаш кой какъв е.Айде сполай за следващият мач.


[offtopic]КОЛКО МЕ Е ЯД ЧЕ НЕ ГИ БИХМЕ..... :evil:[/offtopic]
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

navii
Мнения: 96
Регистриран на: 21 юли 2009 13:03
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот navii » 21 ное 2009 18:14

1 мин преди да падне 2-рия гол за Локото Дончич си скъса гърлото да крещи Митев и Асамоа да си сменят фланговете...ПЕРФЕКТНО ( оказало се ) решение. Слаб Иво Иванов и без моткане смяна въпреки, че е 1-во полувреме. Гонят ти играч в мач, в който видимо едвам изравняваш и пускаш Прасковата и не рискуваш ( може и да е сбъркал, че ги върна назад ама можеше и да паднеме, да тръгнем да бием ЦСКА с 10 е малко нетрезво и би било късмет ако успеем )
аз лично съм ОК за този треньор и той е стъпка напред след Ст. Грозданов... дано му купят играчи или той успее да си ги дресира тези

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот loko29 » 21 ное 2009 20:58

Ама на какво се радвате.От 4 кръга имаме 2 точки и следващия мач няма да бием.Бихме Миньор с мъки,Ботев,Монтана,Литекс срам в "Надежда" ,един мач срещу Левски,страх ме и за купата можема да отпаднем пак.Ако беше бай Гроздан с този отбор щеше да е абониран поне за третото място и този сезон Европа ще я гледаме през крив макарон.АЙДЕ САМО ЛОКО
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот Vojdek » 23 ное 2009 18:28

Аз лично се радвам, че не се влачиме в калта както СлаБия.
4 кръга 2 точки - моментна форма.(И на мен ми се иска да играеме само срещу Левски. ама не дават ;) )
Мача с Черно Дупе не го брой-тоя го извадиха от тиража,а не вадят току-така мачове...
И стига с тоя треньор.Не той играе.А ония льохмани дето колите им струват половината ми апартамент.
Както и да е.САМО ЛОКО!
И съм на 50% съгласен с по-горният пост-малко стахливо,но 1>0 нали? :lol:
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот loko29 » 23 ное 2009 19:11

4 Локомотив сф 22 точки треньор Окука
6 Миньор пк 20 точки треньор Т. Велков
Къде е разликата?
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот Vojdek » 27 ное 2009 19:29

Ми заминавай в Перник?Да му писне на човек от такива "фенове"....
И не ми ги давай тия за пример,защото вторият полусезон като почнат да се борят да не изпадат ще те питам искаш ли го този треньор да дойде?
И можеш да си пренесеш омразата към Окука някъде другаде.Тук нито един човек не те подкрепи.Или ако толкова искаш да се махне - купи Локо и го уволни. :lol: Вземи стадиона(ако успееш да докажеш в съда че на този терен съществува стадион).Сложи осветление,ремонтирай го.Доведи за треньор Димитър Пенев,купи Бербатов,Петров,Петров,Божинов,наши момчета - българчета да са и за да докажеш колко са силни бг футболистите вземи за резерва на Димо - Меси,за резерва на Кайо - Шави и т.н. :mrgreen:
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???


Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот loko29 » 28 ное 2009 17:29

Тони Велков с Миньоро вече е пред Локото с "ВЕЛИКАНА" Окука. Вижте Пирин какво прави с Бай Гроздан.А утре пак ще е МЪКА.А бе хора не виждате ли ,че футболистите не го искат тоя треньор.Гигов го държи само заради голямата неустойка.Той е пътник през Калотина, запомнете го добре.А за тези който не знаят Д.Пенев е юноша на ЛОКОТО.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Последен шанс на Окука

Мнениеот Vojdek » 28 ное 2009 22:06

А ти какво искаш да е утре?Да не мъка?Черноморец(единственият работещ правилно клуб на този етап)да ги набиеме 3:0 и да си ходиме,а?A futbolistite не го искат този треньор защото ги кара да ТИЧАТ!Онази част от futbola която те най-много мразят.
Бахти това само в некви измислени първенства като нашето го има - седял,неседял треньора 2 години - айде къш.
http://www.7sport.net/archive7ds/2009/11/09/fo_svetovenpechat/index.htm
Ето ТАКА трябва да се прави с меките китки,които не си искат треньора.
Я кажи,според теб сигурно трябва да станеме шампиони в момента в който някой от избраните от теб треньори дойдат,а?
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта