Мина ли ни "еуфорията"?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Stanimir_81
Мнения: 110
Регистриран на: 17 юни 2014 09:22
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Stanimir_81 » 13 фев 2019 11:43

loko1 написа:
Stanimir_81 написа:
loko1 написа:
Stanimir_81 написа:
loko1 написа:
Stanimir_81 написа:Кое са пълни глупости би ли обяснил? :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Глупости е че нямаме сили за "Бе" - ти знаеш ли колко ни е бюджета?
Глупости е че сме за изпадане, ти имаш ли идея колко точки ни обраха съдиите?
Глупости е живуркането ти.

Не, пич, твоето живуркане е безсмислено, но както и да е - реално няма какво да се каже и направи. Личи си, че следваме "естествения път" - към Ве групата, уви.


Тролчо, ти си от Локомотив колкото аз от Славия, няма смисъл да пишеш тук прехвърли се да пишеш дето трябва.


Това, че съм от Локомотив, по никакъв начин не ми пречи да виждам 100% реалната картина. Свалете розовите очила...


Розово не ползвам, да бе "вярвам" ти че си от Локомотив.

A защо да не вярваш!? Не всички сме с розови очила...

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko1 » 13 фев 2019 13:54

Stanimir_81 написа:
loko1 написа:
Stanimir_81 написа:
loko1 написа:
Stanimir_81 написа:
loko1 написа:
Глупости е че нямаме сили за "Бе" - ти знаеш ли колко ни е бюджета?
Глупости е че сме за изпадане, ти имаш ли идея колко точки ни обраха съдиите?
Глупости е живуркането ти.

Не, пич, твоето живуркане е безсмислено, но както и да е - реално няма какво да се каже и направи. Личи си, че следваме "естествения път" - към Ве групата, уви.


Тролчо, ти си от Локомотив колкото аз от Славия, няма смисъл да пишеш тук прехвърли се да пишеш дето трябва.


Това, че съм от Локомотив, по никакъв начин не ми пречи да виждам 100% реалната картина. Свалете розовите очила...


Розово не ползвам, да бе "вярвам" ти че си от Локомотив.

A защо да не вярваш!? Не всички сме с розови очила...


Щото за 5 години във форума си написал 9 мнения за Локомотив и всичко е плюване по някой, а че никой от нас не е с розови очила се вижда, ясно е че в момента е зле, но е и ясно, че трябва да се оцени от де се тръгна и какво се направи.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 13 фев 2019 20:49

Е като ,че ли 10тината пишещи в този форум стигнахме до едно мнение.Лошо е,ама няма изход.Много ме притеснява предстоящия полу сезон да не станем хептем за смях.Дано греша.Днешния мач също не е за оптимизъм.Дано официалните са различни.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko1 » 14 фев 2019 13:50

Е мнението не е едно, лошото е че не виждаме път за промяна, Василев трябва да се сети сам, че само си пилее парите, Витоша със същия бюджет са си спокойно в Първа лига, а той троши пари от инат.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko1 » 14 фев 2019 13:51

а мачовете в сряда не са показател, пускат се основно резервите, виж в събота с адашите ще се види накъде отива тоя полусезон
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот hd29 » 14 фев 2019 18:02

loko1 написа:Е мнението не е едно, лошото е че не виждаме път за промяна, Василев трябва да се сети сам, че само си пилее парите, Витоша със същия бюджет са си спокойно в Първа лига, а той троши пари от инат.

Нямам представа колко ни е бюджета,но аз ги виждам нещата ,като да е в пъти по-малко от този на Бистрица,че и на половината отбори от групата ни.Да не споменавам,че и във Вгр има отбори с повече финанси от нашия.

favaca8888
Мнения: 4148
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 14 фев 2019 22:53

hd29 написа:
loko1 написа:Е мнението не е едно, лошото е че не виждаме път за промяна, Василев трябва да се сети сам, че само си пилее парите, Витоша със същия бюджет са си спокойно в Първа лига, а той троши пари от инат.

Нямам представа колко ни е бюджета,но аз ги виждам нещата ,като да е в пъти по-малко от този на Бистрица,че и на половината отбори от групата ни.Да не споменавам,че и във Вгр има отбори с повече финанси от нашия.


По неофициални данни на месец разходите са около 80 000 лв.,т.е бюджета ни около 1 млн. на година.Приходи почти няма.От такси за школата се събират около 180 хил. годишно,40 хил. от спонсори,около 10 хил от билети и от телевизионни права около 10-ина хиляди.В случая Василев дотира от джоба си за да върже бюджета.Не се прави достатъчно за да влязат свежи пари в клуба.Не се работи.Няма официален фен-шоп,няма кетъринг на стадиона,няма адекватна ценова политика.7 лв са прекалено много на фона на цените на билетите на другите отбори.В общи линии има неща които не се използват като маркетингови инструменти, с които биха могли да се докара някой лев в касата на клуба.Или ги мързи или не могат.Аз си мисля че е и двете...
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот loko29 » 16 фев 2019 21:52

Е длъжен съм да кажа ,че последната контрола си я биваше.Ако така продължат и официалните мачове ще се извиня за всички критики който написах.Дано да е така.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Stanimir_81
Мнения: 110
Регистриран на: 17 юни 2014 09:22
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот Stanimir_81 » 22 фев 2019 14:54

loko1 написа:
Stanimir_81 написа:
loko1 написа:
Stanimir_81 написа:
loko1 написа:
Stanimir_81 написа:Не, пич, твоето живуркане е безсмислено, но както и да е - реално няма какво да се каже и направи. Личи си, че следваме "естествения път" - към Ве групата, уви.


Тролчо, ти си от Локомотив колкото аз от Славия, няма смисъл да пишеш тук прехвърли се да пишеш дето трябва.


Това, че съм от Локомотив, по никакъв начин не ми пречи да виждам 100% реалната картина. Свалете розовите очила...


Розово не ползвам, да бе "вярвам" ти че си от Локомотив.

A защо да не вярваш!? Не всички сме с розови очила...


Щото за 5 години във форума си написал 9 мнения за Локомотив и всичко е плюване по някой, а че никой от нас не е с розови очила се вижда, ясно е че в момента е зле, но е и ясно, че трябва да се оцени от де се тръгна и какво се направи.

Дали някой е написал 5 или 50005 мнения във форума това няма никакво значение локомотивец ли или не.
Искаш да кажеш, че всички привърженици на Левски ТРЯБВА да пишат във форума ли? Що? Иначе не са привърженици или?!

favaca8888
Мнения: 4148
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Мина ли ни "еуфорията"?

Мнениеот favaca8888 » 23 фев 2019 09:42

Айде успокойте топката,пичове ;)
Утре е първия ни мач,агитката прави и невъзможното Локомотив да има подкрепа в Разград.Да видим как ще тръгне първенството.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта