Внимание ЛОКОМОТИВ!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Внимание ЛОКОМОТИВ!

Мнениеот haiobaio » 23 юни 2015 10:40

ss1914 написа:Вижте какви са коментарите на "феновете" на цска https://www.facebook.com/CSKAFC/photos/ ... =1&theater, аз като ви казвам че 95% са фенове на А група и биха припознали и Лудогорец, дето го псуват по цял ден или Левски.

Хора без капка чест и достойнство. Не съм изненадан. Цялото им съществуване е такова.
Но не ме интересуват, боли ме за отборът ми, чийто "президент" позволява такава гавра. Хората, които го подкрепяха през годините, къде сте? Какво ще кажете сега. Шефе, шефе, още ли е пич?
От тук нататък каквото съдбата ни отреди. В коя група ще играем, не ме интересува, важното е да се възродим, но още по-важно е да запазим честта и си. Локомотив сме ние, много-малко - ние сме!

Потребителски аватар
ss1914
Мнения: 683
Регистриран на: 01 мар 2012 22:00
Контакти:

Re: Внимание ЛОКОМОТИВ!

Мнениеот ss1914 » 23 юни 2015 10:43

Red thunderstorm написа:
ss1914 написа:Вижте какви са коментарите на "феновете" на цска https://www.facebook.com/CSKAFC/photos/ ... =1&theater, аз като ви казвам че 95% са фенове на А група и биха припознали и Лудогорец, дето го псуват по цял ден или Левски.

Ти по цял ден това ли правиш бе, да следиш кой, къде, какво написал? И то не за Левски, а за ЦСКА? :lol:
Вярно, че кръвта вода не става, или в твоя случай - кравата няма да роди антилопа! :mrgreen:

Вместо да се засрамиш от съмишлениците си, ти говориш за крави и антилопи, олекна ли ти?
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх .

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Внимание ЛОКОМОТИВ!

Мнениеот haiobaio » 23 юни 2015 10:43

Red thunderstorm написа:Колко пъти трябва да им се повтаря на тези, че НЕ ЖЕЛАЕМ подобни машинации. Изборът е направен и той е ЦСКА да тръгне от А окръжна група. Точка по въпроса! Някои се ебават с търпението на феновете и накрая ще ядат хурката. Ганчев, Манчев, Тапанчев и прочее темерути да спрат да се лигавят, ами да питат първо феновете. Защото като са решили да правят някакъв си отбор се предполага, че ще разчитат и на фенско присъствие на мачовете. Като нямат фенове за чий грездей им е този отбор? Айде чупката, гледайте си това което сте създали до момента и толкова!

Не мисля, че е така. Доста бързо ще го припознаете и тоя отбор ако бият 2 пъти говедата и врътнат равен с Разград. А и Стойчо ако стане треньор да ви показва листове с цифри 100% всички сте там.
Не че нещо, но просто такова ви е наследството да унищожавате, а не да създавате.

Потребителски аватар
ss1914
Мнения: 683
Регистриран на: 01 мар 2012 22:00
Контакти:

Re: Внимание ЛОКОМОТИВ!

Мнениеот ss1914 » 23 юни 2015 10:46

haiobaio написа:
Red thunderstorm написа:Колко пъти трябва да им се повтаря на тези, че НЕ ЖЕЛАЕМ подобни машинации. Изборът е направен и той е ЦСКА да тръгне от А окръжна група. Точка по въпроса! Някои се ебават с търпението на феновете и накрая ще ядат хурката. Ганчев, Манчев, Тапанчев и прочее темерути да спрат да се лигавят, ами да питат първо феновете. Защото като са решили да правят някакъв си отбор се предполага, че ще разчитат и на фенско присъствие на мачовете. Като нямат фенове за чий грездей им е този отбор? Айде чупката, гледайте си това което сте създали до момента и толкова!

Не мисля, че е така. Доста бързо ще го припознаете и тоя отбор ако бият 2 пъти говедата и врътнат равен с Разград. А и Стойчо ако стане треньор да ви показва листове с цифри 100% всички сте там.
Не че нещо, но просто такова ви е наследството да унищожавате, а не да създавате.

Какво говориш, до преди няколко дни всички припознаваха Литекс, няма да им е проблем с изключение на няколко човека, да забравят отново какво са говорили.
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх .

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Внимание ЛОКОМОТИВ!

Мнениеот Red thunderstorm » 23 юни 2015 10:49

ss1914 написа:
Red thunderstorm написа:
ss1914 написа:Вижте какви са коментарите на "феновете" на цска https://www.facebook.com/CSKAFC/photos/ ... =1&theater, аз като ви казвам че 95% са фенове на А група и биха припознали и Лудогорец, дето го псуват по цял ден или Левски.

Ти по цял ден това ли правиш бе, да следиш кой, къде, какво написал? И то не за Левски, а за ЦСКА? :lol:
Вярно, че кръвта вода не става, или в твоя случай - кравата няма да роди антилопа! :mrgreen:

Вместо да се засрамиш от съмишлениците си, ти говориш за крави и антилопи, олекна ли ти?

Е, гледам на теб редовно ти олеква. С по няколко поста във всяка тема касаеща ЦСКА/сега и Локомотив/ трябва да ти е много леко на душата! Игнорираш факта, че Левски ще играе в А група, а всъщност няма отбор/все още/, но иначе приоритет ти е ЦСКА! Засрами се ТИ!

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Внимание ЛОКОМОТИВ!

Мнениеот Player » 23 юни 2015 10:50

Вчера видях как публично една мутра, взела червени куфарчета, се обявява над законите и правилата и каза кака се правят нещата в тази държава. Лицето г.г. каза, че на всяка цена трябва ЦСКА да играе в А група. В случая няма значение, дали говори за тях или за който и да било отбор. Има си прави и закони и трябва да се спазват. Но явно за някои хора няма. Ето това ни е държавата - на мутрите и беззаконието. Значи едните яли, пили и се веселили а другите да плащат като попове, както каза Венци вчера. За това сме смотана държава, защото винаги се мисли как да се заобиколи закона. Фразата в България която най-често се използва е : дай да измислим нещо... Иначе браво на феновете на Локомотив София. Не давайте отбора си на н.г и г.г. и други такива мутри. Хвърлете им един здрав бой, ако трябва и да изчезват мутрите смотани.

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Внимание ЛОКОМОТИВ!

Мнениеот Red thunderstorm » 23 юни 2015 10:51

haiobaio написа:
Red thunderstorm написа:Колко пъти трябва да им се повтаря на тези, че НЕ ЖЕЛАЕМ подобни машинации. Изборът е направен и той е ЦСКА да тръгне от А окръжна група. Точка по въпроса! Някои се ебават с търпението на феновете и накрая ще ядат хурката. Ганчев, Манчев, Тапанчев и прочее темерути да спрат да се лигавят, ами да питат първо феновете. Защото като са решили да правят някакъв си отбор се предполага, че ще разчитат и на фенско присъствие на мачовете. Като нямат фенове за чий грездей им е този отбор? Айде чупката, гледайте си това което сте създали до момента и толкова!

Не мисля, че е така. Доста бързо ще го припознаете и тоя отбор ако бият 2 пъти говедата и врътнат равен с Разград. А и Стойчо ако стане треньор да ви показва листове с цифри 100% всички сте там.
Не че нещо, но просто такова ви е наследството да унищожавате, а не да създавате.

Мисли си и си пиши каквото искаш. Не смятам да убеждавам никой в нищо. Каквото мисля съм го написал в горните си постове!

Потребителски аватар
zaxyg
Мнения: 47
Регистриран на: 01 дек 2009 16:32
Контакти:

Re: Внимание ЛОКОМОТИВ!

Мнениеот zaxyg » 23 юни 2015 10:52

Не искам да обиждам истинските фенове на Левски и ЦСКА, но едно време в училище феновете на единия отбор ставаха фенове на другия, в зависимост кой е по-силен.
Единствено аз като локомотивец и един славист никога не променихме предпочитанията си.
Може да сме малко, но поне сме истински. За славистите важи същото, имам доста познати от тях.

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Внимание ЛОКОМОТИВ!

Мнениеот Red thunderstorm » 23 юни 2015 10:56

zaxyg написа:Не искам да обиждам истинските фенове на Левски и ЦСКА, но едно време в училище феновете на единия отбор ставаха фенове на другия, в зависимост кой е по-силен.
Единствено аз като локомотивец и един славист никога не променихме предпочитанията си.
Може да сме малко, но поне сме истински. За славистите важи същото, имам доста познати от тях.

То и сега има такива. Е, не сменят Левски с ЦСКА и обратното, но пък има доста новоизлюпени "фенове" на Лудогорец, които станаха такива заради набързо натрупаните титли и участия в Европа. Ако утре на сцената излезе Спартак Плевен/примерно/ всички "делиорманци" ще проговорят на "даге" :lol:

Потребителски аватар
ss1914
Мнения: 683
Регистриран на: 01 мар 2012 22:00
Контакти:

Re: Внимание ЛОКОМОТИВ!

Мнениеот ss1914 » 23 юни 2015 10:58

Много знаеш аз какво пренебрегвам. Левски си има форум, така че не се притеснявай за мен ;)
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх .


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта