Без Локомотив София в А група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Без Локомотив София в А група

Мнениеот haiobaio » 18 юни 2015 15:46

zaxyg написа:Ще бъде жалко, ако отборът престане да съществува, ако не получи лиценз за А група.
Съмнявам се, че някой ще реши да го поеме, ако отиде в долните групи (Гигов едва ли ще остане).
В тази връзка, някой има ли представа (поне на теория :)) от коя група ще започне отборът, на кой стадион ще играе и т.н.?
Иначе тази година доста емоции ни донесоха момчетата. Щом 8-годишният ми син, който е вече 4-то поколение локомотивец, държеше да ходим на всички мачове, на които имаме възможност, значи вълненията са били големи. :)
Помня, че и аз бях на неговите години, когато се запалих покрай дядо си и не пропусках мач.
Гледал съм играчи като Кольо Донев, Бойчо Величков, Васев, Велков, Лалов, Дудов, Кайзера, Сашо Бончев, Стойчо Стоев, Кирил Метков, Бозата, Гошо Петков и много други.
Затова се надявам да се запази отбора, макар и в по-долна група, на който ще можем да се радваме.

Когато и да се махне Гигов все ще е късно. Успя да съсипе всичко.
Иначе: Започваме от В група, тъй като нямаме лиценз за професионален футбол, запазва се сегашното дружество, заедно с негативите му, но не и позитивите му, защото такива няма. Единствено историята на клуба. Това е най-реалистичният вариант. Определено има хора, които имат интерес да издържат отбора.
Мачовете ще се играят на стадион Локомотив.
При положение, че това дружество фалира, се започва с ново, но от окръжните групи. В нашия случая АОФГ-Запад.

Потребителски аватар
zaxyg
Мнения: 47
Регистриран на: 01 дек 2009 16:32
Контакти:

Re: Без Локомотив София в А група

Мнениеот zaxyg » 18 юни 2015 16:25

Да, наскоро прегледах какви "екзотични" отбори играят в окръжните групи, за да разбера бъдещите съперници. :)
Важното е да се запази същия отбор като история, емблема, екипи и т.н., да играят на същия стадион и да има интерес да се продължи съществуването му, а не да се затрие.

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Без Локомотив София в А група

Мнениеот Red joker » 18 юни 2015 16:40

sandi74 написа:Това е пределно ясно на всички,дори Гигов,Рендето и най-смешният адвокат на планетата този на Локо Сф го знаеха отдавна незнам само защо феновете им живеят в тотална заблуда че има някакъв шанс Локо Сф по милост да бъде оставен в А група.Изпълкомът ще се събере ако изобщо се събере само и единствено заради ЦСКА.Факт.Успех на Локо Сф и дано най-накрая се отърват от Гигов,Рендето и придружаващия ги антураж.По-добре ужасен край,отколкото ужас без край. ;)

И като се „отърват“ кво става с тях-небитието :cry:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Без Локомотив София в А група

Мнениеот haiobaio » 18 юни 2015 16:45

zaxyg написа:Да, наскоро прегледах какви "екзотични" отбори играят в окръжните групи, за да разбера бъдещите съперници. :)
Важното е да се запази същия отбор като история, емблема, екипи и т.н., да играят на същия стадион и да има интерес да се продължи съществуването му, а не да се затрие.

Там шоуто е гарантирано. Пък и точно за няколко години школата ни, ако се стегне, ще изкара поне 7-8 добри момчета, които след време да са гръбнака на отборът ни.
До колкото знам се запазва историята на клуба, дори и да се регистрира ново АД. Не съм 100% наясно, но този отбор може да стане приемник на старото АД, което е създадено 1999г, което е приемник на Локомотив от 1991г., и така назад до 1929г. Реално вливания и преименувания няма да има.

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Без Локомотив София в А група

Мнениеот Red joker » 18 юни 2015 16:46

haiobaio написа:
zaxyg написа:Ще бъде жалко, ако отборът престане да съществува, ако не получи лиценз за А група.
Съмнявам се, че някой ще реши да го поеме, ако отиде в долните групи (Гигов едва ли ще остане).
В тази връзка, някой има ли представа (поне на теория :)) от коя група ще започне отборът, на кой стадион ще играе и т.н.?
Иначе тази година доста емоции ни донесоха момчетата. Щом 8-годишният ми син, който е вече 4-то поколение локомотивец, държеше да ходим на всички мачове, на които имаме възможност, значи вълненията са били големи. :)
Помня, че и аз бях на неговите години, когато се запалих покрай дядо си и не пропусках мач.
Гледал съм играчи като Кольо Донев, Бойчо Величков, Васев, Велков, Лалов, Дудов, Кайзера, Сашо Бончев, Стойчо Стоев, Кирил Метков, Бозата, Гошо Петков и много други.
Затова се надявам да се запази отбора, макар и в по-долна група, на който ще можем да се радваме.

Когато и да се махне Гигов все ще е късно. Успя да съсипе всичко.
Иначе: Започваме от В група, тъй като нямаме лиценз за професионален футбол, запазва се сегашното дружество, заедно с негативите му, но не и позитивите му, защото такива няма. Единствено историята на клуба. Това е най-реалистичният вариант. Определено има хора, които имат интерес да издържат отбора.
Мачовете ще се играят на стадион Локомотив.
При положение, че това дружество фалира, се започва с ново, но от окръжните групи. В нашия случая АОФГ-Запад.

Пич направо ти се чудя на изказването :shock: Ако почнете от окръжните групи и ако нямате някой да дава сериозни пари ,сте си до там,ставате нещо като „Септември“!Не знам кво не му харесвахте на Гигов ,ама човека добър или лош ви издържаше 20-ина години ,а сега без него сте загинали-дано не съм прав де :!:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Без Локомотив София в А група

Мнениеот haiobaio » 18 юни 2015 16:51

Red joker написа:
sandi74 написа:Това е пределно ясно на всички,дори Гигов,Рендето и най-смешният адвокат на планетата този на Локо Сф го знаеха отдавна незнам само защо феновете им живеят в тотална заблуда че има някакъв шанс Локо Сф по милост да бъде оставен в А група.Изпълкомът ще се събере ако изобщо се събере само и единствено заради ЦСКА.Факт.Успех на Локо Сф и дано най-накрая се отърват от Гигов,Рендето и придружаващия ги антураж.По-добре ужасен край,отколкото ужас без край. ;)

И като се „отърват“ кво става с тях-небитието :cry:

Еми не, ние не сме се запътили натам за разлика от един друг отбор, чийто фенове са тотален шаш какво се случва.
Последна промяна от haiobaio на 18 юни 2015 16:59, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Без Локомотив София в А група

Мнениеот haiobaio » 18 юни 2015 16:58

Red joker написа:
haiobaio написа:
zaxyg написа:Ще бъде жалко, ако отборът престане да съществува, ако не получи лиценз за А група.
Съмнявам се, че някой ще реши да го поеме, ако отиде в долните групи (Гигов едва ли ще остане).
В тази връзка, някой има ли представа (поне на теория :)) от коя група ще започне отборът, на кой стадион ще играе и т.н.?
Иначе тази година доста емоции ни донесоха момчетата. Щом 8-годишният ми син, който е вече 4-то поколение локомотивец, държеше да ходим на всички мачове, на които имаме възможност, значи вълненията са били големи. :)
Помня, че и аз бях на неговите години, когато се запалих покрай дядо си и не пропусках мач.
Гледал съм играчи като Кольо Донев, Бойчо Величков, Васев, Велков, Лалов, Дудов, Кайзера, Сашо Бончев, Стойчо Стоев, Кирил Метков, Бозата, Гошо Петков и много други.
Затова се надявам да се запази отбора, макар и в по-долна група, на който ще можем да се радваме.

Когато и да се махне Гигов все ще е късно. Успя да съсипе всичко.
Иначе: Започваме от В група, тъй като нямаме лиценз за професионален футбол, запазва се сегашното дружество, заедно с негативите му, но не и позитивите му, защото такива няма. Единствено историята на клуба. Това е най-реалистичният вариант. Определено има хора, които имат интерес да издържат отбора.
Мачовете ще се играят на стадион Локомотив.
При положение, че това дружество фалира, се започва с ново, но от окръжните групи. В нашия случая АОФГ-Запад.

Пич направо ти се чудя на изказването :shock: Ако почнете от окръжните групи и ако нямате някой да дава сериозни пари ,сте си до там,ставате нещо като „Септември“!Не знам кво не му харесвахте на Гигов ,ама човека добър или лош ви издържаше 20-ина години ,а сега без него сте загинали-дано не съм прав де :!:

Добре бе, вие идиоти ли сте или какво? Четете ли или биете само клавиатурата.(нищо лично към теб, просто съм вече потресен от тези въпроси)
Не харесваме Гигов защото:
- съсипа ДЮШ парите за футболни топки ги събирахме феновете, екипите си ги плащат част от децата, няма един нормален терен.
- не подържа стадиона
- изгони легендите на клуба
- не уважава феновете
- изгони публиката от трибуните
- не знае на колко години е Локомотив
- унижава публично футболистите си
- лъже непрекъснато, за всичко
И още много на пръв поглед маловажни неща, но ми е писнало да пиша. И нека не говорим за сериозните пари, които е дал, щото от Локомотив е взел 1000 пъти повече.
Не знам като кои ще станем, но сме прекалено голямо име и като футбол и успехи, и като фенска маса, и като социално значение, за да изчезнем.
Затова, моля те, гледай си проблемите с ЦСКА и не се опитвай да се правиш на компетентен за теми, за които или си много малък или не си наясно.

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Без Локомотив София в А група

Мнениеот Red joker » 18 юни 2015 17:23

haiobaio написа:
Red joker написа:
haiobaio написа:
zaxyg написа:Ще бъде жалко, ако отборът престане да съществува, ако не получи лиценз за А група.
Съмнявам се, че някой ще реши да го поеме, ако отиде в долните групи (Гигов едва ли ще остане).
В тази връзка, някой има ли представа (поне на теория :)) от коя група ще започне отборът, на кой стадион ще играе и т.н.?
Иначе тази година доста емоции ни донесоха момчетата. Щом 8-годишният ми син, който е вече 4-то поколение локомотивец, държеше да ходим на всички мачове, на които имаме възможност, значи вълненията са били големи. :)
Помня, че и аз бях на неговите години, когато се запалих покрай дядо си и не пропусках мач.
Гледал съм играчи като Кольо Донев, Бойчо Величков, Васев, Велков, Лалов, Дудов, Кайзера, Сашо Бончев, Стойчо Стоев, Кирил Метков, Бозата, Гошо Петков и много други.
Затова се надявам да се запази отбора, макар и в по-долна група, на който ще можем да се радваме.

Когато и да се махне Гигов все ще е късно. Успя да съсипе всичко.
Иначе: Започваме от В група, тъй като нямаме лиценз за професионален футбол, запазва се сегашното дружество, заедно с негативите му, но не и позитивите му, защото такива няма. Единствено историята на клуба. Това е най-реалистичният вариант. Определено има хора, които имат интерес да издържат отбора.
Мачовете ще се играят на стадион Локомотив.
При положение, че това дружество фалира, се започва с ново, но от окръжните групи. В нашия случая АОФГ-Запад.

Пич направо ти се чудя на изказването :shock: Ако почнете от окръжните групи и ако нямате някой да дава сериозни пари ,сте си до там,ставате нещо като „Септември“!Не знам кво не му харесвахте на Гигов ,ама човека добър или лош ви издържаше 20-ина години ,а сега без него сте загинали-дано не съм прав де :!:

Добре бе, вие идиоти ли сте или какво? Четете ли или биете само клавиатурата.(нищо лично към теб, просто съм вече потресен от тези въпроси)
Не харесваме Гигов защото:
- съсипа ДЮШ парите за футболни топки ги събирахме феновете, екипите си ги плащат част от децата, няма един нормален терен.
- не подържа стадиона
- изгони легендите на клуба
- не уважава феновете
- изгони публиката от трибуните
- не знае на колко години е Локомотив
- унижава публично футболистите си
- лъже непрекъснато, за всичко
И още много на пръв поглед маловажни неща, но ми е писнало да пиша. И нека не говорим за сериозните пари, които е дал, щото от Локомотив е взел 1000 пъти повече.
Не знам като кои ще станем, но сме прекалено голямо име и като футбол и успехи, и като фенска маса, и като социално значение, за да изчезнем.
Затова, моля те, гледай си проблемите с ЦСКА и не се опитвай да се правиш на компетентен за теми, за които или си много малък или не си наясно.

Въпрос на гледна точка,но в крайна сметка си прав-кво дойде,всеки да си носи кръста :idea: :!:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Без Локомотив София в А група

Мнениеот loko1 » 19 юни 2015 11:15

Днес нова вноска към НАП щял да прави, да го ... у глупака.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Без Локомотив София в А група

Мнениеот парци » 19 юни 2015 14:10

loko1 написа:Днес нова вноска към НАП щял да прави, да го ... у глупака.

Айде ега не стигне.
Изображение


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта