Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sn_
Мнения: 48
Регистриран на: 19 юли 2013 16:32
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот sn_ » 26 юли 2013 11:56

маняк ти си бавноразвиващ, явно! какво съм казал за ботев, лек? Ботев, не са виновни, че БФС не може да изготви една нормална програма и да предвиди всички възможни варианти. Досега и двата мача съм бил на стадиона и съм ви подкрепял и аз искам да ви видя и срещу шутгарт, но киряка иска да премести мача. аз съм против това негово решение! А, бъди сигурен, че аз на всеки мач на тима мога да отида. Не съм зависим от работното време. Просто в статията е написано, че е възможно да играете в София но явно не ви харесва дестинацията западно от Пловдив!

Потребителски аватар
Tomata
Мнения: 236
Регистриран на: 25 окт 2009 11:45
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот Tomata » 26 юли 2013 12:19

sn_ написа:маняк ти си бавноразвиващ, явно! какво съм казал за ботев, лек? Ботев, не са виновни, че БФС не може да изготви една нормална програма и да предвиди всички възможни варианти. Досега и двата мача съм бил на стадиона и съм ви подкрепял и аз искам да ви видя и срещу шутгарт, но киряка иска да премести мача. аз съм против това негово решение! А, бъди сигурен, че аз на всеки мач на тима мога да отида. Не съм зависим от работното време. Просто в статията е написано, че е възможно да играете в София но явно не ви харесва дестинацията западно от Пловдив!

Не съм сигурен, че можем да играем в София, както и дали изобщо е коментиран подобен вариант. Иначе си мисля, че от местенето на мача в София, най-много ще загуби Бургас и бургазлии.

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот Bourgas » 26 юли 2013 12:23

sn_ написа:маняк ти си бавноразвиващ, явно! какво съм казал за ботев, лек? Ботев, не са виновни, че БФС не може да изготви една нормална програма и да предвиди всички възможни варианти. Досега и двата мача съм бил на стадиона и съм ви подкрепял и аз искам да ви видя и срещу шутгарт, но киряка иска да премести мача. аз съм против това негово решение! А, бъди сигурен, че аз на всеки мач на тима мога да отида. Не съм зависим от работното време. Просто в статията е написано, че е възможно да играете в София но явно не ви харесва дестинацията западно от Пловдив!

Не е Киряков виновен, ама нали е от Черноморец, все той да ви е в устата. Ботев заявяват стадиона Лазур и това е. Оплачи се на УЕФА да преместят мача. Тук може само да се надяваме телевизиите и БФС да си свършат работата за неделя, ако наистина има отлагане.
Играхме преди 2 години само през седмицата, имахме 1 гостуване и 2 домакинства само през уикендите. Киряков какво ли не направи, за да се промени това, но се оправдаха с ТВ7. За това и сега е така. Не ти е той виновен.
Маври, евала.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
sn_
Мнения: 48
Регистриран на: 19 юли 2013 16:32
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот sn_ » 26 юли 2013 12:46

маняк, аз не казвам, да местят мача на ботев, а че в статията е даден като вариант софия! аз също искам да отида на този мач на ботев, защото наистина си заслужава. а казвам, киряков защото той иска мача да се премести! ако ще и да е от чардафон габрово, за мен е плъх и нищо повече. и спри да се заяждаш, ако има нещо ела и ми го кажи лично, нищо против теб не съм казал, затова се спри...

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 26 юли 2013 15:27

Голяма работа като го изместят с ден или два ! НЕ виждам проблем ? :?

Потребителски аватар
sn_
Мнения: 48
Регистриран на: 19 юли 2013 16:32
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот sn_ » 26 юли 2013 15:55

ще видиш, като ти го думнат в понеделник 18:00 часа! : )

Потребителски аватар
Bartolomej
Мнения: 3641
Регистриран на: 26 май 2009 22:26
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот Bartolomej » 26 юли 2013 15:55

sn_ написа:маняк ти си бавноразвиващ, явно! какво съм казал за ботев, лек? Ботев, не са виновни, че БФС не може да изготви една нормална програма и да предвиди всички възможни варианти. Досега и двата мача съм бил на стадиона и съм ви подкрепял и аз искам да ви видя и срещу шутгарт, но киряка иска да премести мача. аз съм против това негово решение! А, бъди сигурен, че аз на всеки мач на тима мога да отида. Не съм зависим от работното време. Просто в статията е написано, че е възможно да играете в София но явно не ви харесва дестинацията западно от Пловдив!

ЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕК МАНЯЯЯЯЯЯКККККККК СТОЯНЧОООООООО
ти си баси комплексара
Стига си спамил с неадекватните си теми за Нефтохимик и не намесвай постоянно Черноморец - ферщеен ??
Когато искат да го правят мача ни с вас , който иска да идва и без тва стадиона ще е празен . Бахти плача, реването и оправдаването ..пфуууу ай да са връщате във В и да няма връщане .
▒▓█▀▄▀▄ Ч Е Р Н О М О Р Е Ц ▀▄▀▄█▓▒
Акулите нападат само от глад или при самозащита

Потребителски аватар
Green Fighters
Мнения: 120
Регистриран на: 09 май 2013 12:47
Местоположение: Б У Р Г А С
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот Green Fighters » 26 юли 2013 23:16

Много скоро вие ще се върнете там, където ви е мястото. А ти свинчо продължавай в същия дух 8-) Ще е по-кофти просто 8-) :twisted:
[center]Изображение[/center]

БУРГАС Е НА НЕФТОХИМИК

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот izumrud » 27 юли 2013 00:15

Green Fighters написа:Много скоро вие ще се върнете там, където ви е мястото. А ти свинчо продължавай в същия дух 8-) Ще е по-кофти просто 8-) :twisted:


ти пък какъв си ве дрисльо? да не ти правя операция Цимбик - винкело и червата по улицата...

Потребителски аватар
pas
Мнения: 859
Регистриран на: 02 яну 2009 14:52
Контакти:

Re: Местят бургаското дерби заради Щутгарт

Мнениеот pas » 27 юли 2013 00:58

Стига празни работи! Нищо не е преместено, няма какво да коментираме.

Даже и да преместят мача, причината ще е в липсата на всякаква организация за провеждане на първенството, не нещо друго. На никой не му пука за феновете и дали някой си взима почивни дни или отлага други планове.

А този призив пък за някакво съвместно недоволство е най-голямата глупост. На Ч-ц дерби не им трябва, те ще са щастливи, ако мача е във вторник на обяд. А и отдавна са доказали, че са една шепа хора без мнение и самостоятелно мислене. те ръкопляскат на всичко, стига да е казано от правилните другари.

За мен няма значение кога ще е мача, само да се каже навреме. Другото е несериозно. Живота стана такъв, че всеки трябва да си подрежда програмата, освен ако не е хлапак на издръжка на родителите си или бивш депутат с много пари и свободно време.


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост