Сериозен финансов стимул за Локо (Пд)

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
stioks
Мнения: 518
Регистриран на: 19 ное 2008 19:45
Контакти:

Сериозен финансов стимул за Локо (Пд)

Мнениеот stioks » 06 апр 2015 19:31

Привърженикът на Локомотив Пловдив Христо Томов, който е собственик на компанията СТРОЙКОЛУКС, изпрати открито писмо до клуба, в което обяви сериозен финансов стимул за отбора при спечелването на Купата на България. Официалният сайт на черно-белите публикува текста без редакторска намеса:

Труден период за Нашето Локо…Може би най-трудният и вярвам в бъдеще да няма никога повече такъв.

7 загуби, неизплатени заплати, несигурност в утрешния ден. Това влияе отчайващо за нас, феновете, но и много по-отчайващо и демотивиращо за футболистите, треньорите, екипа…

Дори и за ръководството, което направи невъзможното и превишаващо силите им да поддържат отбора през цялата година.

Но отдръпването на феновете още повече задълбочава финансовите проблеми, тъй като по този начин намаляват и без това оскъдните приходи от продажба на билети и карти…

Да, сигурно и те са прави?! Никой не желае да гледа губещи, всички искат да са от победителите!!!

А на отбора предстои нещо значимо, което неглижираме или в отчаянието си вече всички сме отписали… полуфинал за Купата на България и защо не ФИНАЛ и ПОБЕДИТЕЛ?!

За това аз бих искал да отправя мой личен финансов стимул за отбора:

20 000 лева за класиране на финала

100 000 лева за спечелване на Купата на България

1 апартамент в комплекс КОРОНА – Пловдив за Героя на мача при спечелване на ФИНАЛА

Спечелването на КУПАТА в този момент не е суета! За ЛОКО това ще бъде крачката към спасението…

Феновете ще се върнат на стадиона, където вече ще играе НОСИТЕЛЯТ НА КУПАТА, футболистите ще си върнат загубеното самочувствие, на ръководството ще им бъде по-лесно в търсенето на спонсори, а защо не и за някой сериозен благодетел това да бъде мотив и кураж да поеме отбора.

И така…

НЕКА ДА ДОНЕСЕМ КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ В ПЛОВДИВ!
ДАВАЙ, ЛОКО!!!

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: Сериозен финансов стимул за Локо (Пд)

Мнениеот morqche » 06 апр 2015 19:43

Евала, пожелавам ви от сърце да се оправите и вие и Ботев, А група губи ако ви няма, "ЕВАЛА" че има такива хора все още, УСПЕХ ;)
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]

Потребителски аватар
astra
Мнения: 351
Регистриран на: 24 яну 2011 19:00
Контакти:

Re: Сериозен финансов стимул за Локо (Пд)

Мнениеот astra » 06 апр 2015 19:56

фен съм на ЦСКА, но това е похвално - браво.

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Сериозен финансов стимул за Локо (Пд)

Мнениеот action66 » 06 апр 2015 19:57

Значи да не ходя утре да викам за "Морето" ? Понеже явно ще ни елиминирате със сигурност и няма смисъл да мръзна.След дъжда тук е много студено.А утре се очаква вятър със 100 км./час и "оранжев код". Добре,че публикувахте това изявление,за да не си губя времето с подкрепа за нашия отбор.Всичко е ясно,"Локомотив" забогатяват и вземат Купата.Един проблем по-малко за мислене. .........

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Сериозен финансов стимул за Локо (Пд)

Мнениеот drughi » 06 апр 2015 20:04

Това е голям стимул за футболистите. Браво на г-н Томов, страхотен жест в тези тежки времена.
Изображение

Потребителски аватар
М Камбуров
Мнения: 345
Регистриран на: 03 фев 2014 23:11
Контакти:

Re: Сериозен финансов стимул за Локо (Пд)

Мнениеот М Камбуров » 06 апр 2015 20:22

браво на човека,аз мога да се включа с 1000лв за спечелване на купата,само Локо айде всички във Варна

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Сериозен финансов стимул за Локо (Пд)

Мнениеот mark1926 » 06 апр 2015 20:25

Тази новина е стимул и за феновете, ще пътуваме с по- голяма надежда :idea:

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Сериозен финансов стимул за Локо (Пд)

Мнениеот hajitsu » 06 апр 2015 20:26

Дано се появи някаква мотивация у играчите!
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Потребителски аватар
LokoMaina
Мнения: 635
Регистриран на: 05 авг 2008 16:17
Контакти:

Re: Сериозен финансов стимул за Локо (Пд)

Мнениеот LokoMaina » 06 апр 2015 21:58

Казано честно , не смея и да мисля дори за някакъв що-годе приемлив резултат, примерно поне 2:1...

Този отбор на Локомотив има нелоши изпълнители: почти нямаме слаб пост. Този отбор би следвало да може да победи всеки БГ отбор при съответните благоприятни обстоятелства. Този отбор трябваше мноооого отдавна да е решил проблема с оставането в елита и сега можеше да поритва за единия кеф... и за някоя и друга премия.
Е да де, ама нито спокойствието го има, нито кефа, а още по-малко пък- премиите.
Ми това е майна, проблемът... Никой не желае да хвърля усилия срещу... празни обещания.

Все още не съм загубил надежда, че ще видя ГОЛЕМИЯ МАЧ на Локомотив за сезона... Дали ще бъде в турнира за Купата или в битката за оцеляване- не знам... но пък се надявам! Знам, че същите тези момчета, които развинтиха Литекс в зимната подготавка имат ИЗКЛЮЧИТЕЛНИ качества... друг е въпросът дали в някакъв важен момент ще избухнат...

Специално за утрешния полуфинал- разумът ми казва 4:0, но СЪРЦЕТО НАШЕПВА- 1:2...

Кой знае...
Валентин Михов: Играта на Локо срещу Тотнъм е гордост за българския футбол!

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Сериозен финансов стимул за Локо (Пд)

Мнениеот demy27 » 06 апр 2015 22:04

Чудесно е това, което прави този човек. Предполагам, че той си е задал въпроса "Какво мога да направя за любимия си отбор?" и това е отговорът му. Надявам се повече хора да си зададат този въпрос. И всеки да направи каквото е по силите му, без да се притеснява или срамува, че е малко, нито да упреква тези, които по една или друга причина не го правят.
Ако 10 000 човека дадат средно по 100 лева, няма ли да се получи много сериозна сума?
И друго - много се надявам, този човек да реши да стимулира отбора, даже и да не вземем купата, но останем в А група. При тази ситуация, оставането в А група ще си е едно много сериозно постижение.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта