А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Туше
Мнения: 726
Регистриран на: 19 ное 2008 15:33
Контакти:

Re: А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Мнениеот Туше » 14 юни 2009 00:33

Модератор ЛокоПД написа:Дай Боже!


Дай Боже, но не ми изглежда подходящо място в нашият форум основна тема да се превръща Димитър Христолов и разни тъмни субекти уж между другото да мърсят къщата ни. Знаеш за кого и за какво говорим. Прегледах форумите на другите отбори и не видях да се допускат свободно да се шарят подобни индивиди, както често се допуска тук.

Критикуват наши юзъри, а разни мизерници плюят на свобода по нас ! Търпиш критика, ако позволиш да изкажа мнение по въпроса.

Днес е ден за черно-бяла радост! Това е наша победа, наша гордост, наша чест.
Спортклуб-Славия-Торпедо-Локомотив

Докато не спрете да говорите лъжи за нас, ние няма да спрем да казваме истината за вас!

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 14 юни 2009 00:38

Туше написа:
Модератор ЛокоПД написа:Дай Боже!


Дай Боже, но не ми изглежда подходящо място в нашият форум основна тема да се превръща Димитър Христолов и разни тъмни субекти уж между другото да мърсят къщата ни. Знаеш за кого и за какво говорим. Прегледах форумите на другите отбори и не видях да се допускат свободно да се шарят подобни индивиди, както често се допуска тук.

Критикуват наши юзъри, а разни мизерници плюят на свобода по нас ! Търпиш критика, ако позволиш да изкажа мнение по въпроса.

Днес е ден за черно-бяла радост! Това е наша победа, наша гордост, наша чест.

Празнувах до сега, Туше.Ще видя какво мога да направя по въпроса.Приемам критиката.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
waranty
Мнения: 485
Регистриран на: 17 май 2009 01:38
Контакти:

Re: А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Мнениеот waranty » 14 юни 2009 02:42

yasen_ov4arov написа:
marjb написа:Що не бойкотирахте мача срещу Вихрен?На този въпрос логични отговори не очаквам да чуя,но все пак го задавам.. :)

Аз тука на разпит ли съм?Я ти кажи защо в 90 % от песните ви се пее за "жълтата сган","жълтите цигани" и тн като не сте комплексирани от нас?Я кажи за чий чеп полегнахте първо на Шумен после на Вихрен,за да изпаднем?Питам и отговор не очаквам да чуя.Ако искаш бях го предложил тука на един друг ваш фен,който много "истини" ни разказваше да преброи колко пъти се споменават обиди към Ботев във песните на Локо (днес имах възможност и да ги чия...абе момчета крадете по-малко,то направо смешно така ;) )и обратното.
Както и да е,аз съм семкаджия и мога да ти дам отговор само защо аз не бойкотирах мача с Вихрен.Повечето от нашите момци не са добри играчи това е видно от 100 километра ,но все пак не са получавали заплати от сума време.Да ,те са жалка пародия на истинския Ботев ,но също са жертви на Христолов.Подкрепата за тях в този мач беше за мен символ на съпричастност,тяхната цел беше да останат,помолиха ни за подкрепа,показаха дух и я заслужиха.Бойкота на дербито за мен беше с цел някоя говедарска медия да вземе да ни обърне внимание защо аджиба тези селяндури (в тъпата глава на журналягата всеки,който не е от Левски не разбира от футбол и е селяндур т.е:не е интересно) бойкотират единствения интересен мач в първенството.Я дай да взема да видя за какво става въпрос и между 10те статии за Гонзо да вмъкна една за пълната разсипия на най-стария футболен клуб.Аз лично така разбирам нещата,но пак казвам аз съм семкаджия и нямам нищо общо с агитки и тн. :)


да та поправа не сте най-стария футболен клуб умнико

Потребителски аватар
yasen_ov4arov
Мнения: 319
Регистриран на: 10 ное 2008 19:50

Re: А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Мнениеот yasen_ov4arov » 14 юни 2009 08:54

Абе ти явно по си се интересувал от историята на Ботев и знаеш ,няма да споря с теб.Приемам ,че дори любимияте ФК "Анти Ботев 1936" е по-стар от жълточерния клуб.Остана само да отговиш и на въпросите:"Я ти кажи защо в 90 % от песните ви се пее за "жълтата сган","жълтите цигани" и тн като не сте комплексирани от нас?Я кажи за чий чеп полегнахте първо на Шумен после на Вихрен,за да изпаднем?Питам и отговор не очаквам да чуя." и постът ти направо ще придобие някакъв смисъл.Умнико :) .
Ние пак ще се върнем на върха!!!

iliyan_h написа:Аз съм от Левски, но искам да ви кажа че сте най-великата публика в България и стискам палци Ботев да заеме истинското си място в първенството.

Потребителски аватар
spiker
Мнения: 236
Регистриран на: 16 мар 2009 19:43
Контакти:

Re: А колко е "многобройната" публика на Ботев???

Мнениеот spiker » 16 юни 2009 15:50

Сега ще ви отговоря на няколко въпроса, които ви мъчат, комплексирани фенчета на двата отбора.
Ботев не бойкотираха мача срещу Вихрен, защото там отбора трябваше да победи за да се спаси и се нуждаеше от подкрепа. Докато във дербито - те си знаеха, че ще паднат и не им се идваше. Колкото до бойкота, те за пореден път показват що за жалък отбор са. Има много други по-успешни начини да накарате Христолов да си тръгне. Знам, че сега ще започнете да ме псувате, но това си е истината. Проблема е, че ако вие не се оправите - футбола в Пловдив губи. А като гледа и ние отиваме към вашето дередже, тогава вече футбол в Пловдив няма да има, а да не говорим колко ще загуби спорта в Пловдив. Това основно става заради двамата президенти на двата пловдивски гранда и заради великият на думи кмет на Пловдив - Славчо Атанасов. Сега трябва двата клуба да си помогнат и заедно да направят нещо за футбола и спорта в Пловдив.
1934---1938---1982---2006


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта