БОНЕВ: НОМЕРАТА НА ЖЪЛТИТЕ СА ПУНТА-МАРА

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LPFC_36
Мнения: 265
Регистриран на: 17 апр 2009 10:52
Местоположение: ON THE RAIL
Контакти:

Re: БОНЕВ: НОМЕРАТА НА ЖЪЛТИТЕ СА ПУНТА-МАРА

Мнениеот LPFC_36 » 12 юни 2009 17:18

elito_1912 написа:тоя нещастинк тръгнал да ми говори за лъжи , абе ей чиче я вземи млъкни че като те знам ква фурнаджийска лопата си само ме разсмиваш,едно време във влака за София, когато си пътувал с Чико само ти скръдзо недна не си си купил билет ,само гледаш да муфтиш и най-лошото е че го правиш от родния си клуб ,а пък комичното в цялата ситуация е че глупаците от лаута ти вярват и те имат за идол,а пък едно време ти ги нарече роми :lol: :lol:, а да и говорои на български език де, ние от Пловдив и България не разбираме цигански

Доколкото знам вие сте отбора, чиито легенди/ а те не са малко/ съдиха до дупка отбора си! Нашите легендарни футболисти получават заслужено уважение, така както трябва да бъде. Вашите ги напъждате с псувни! КЪДЕ СА ВИ ЛЕГЕНДИТЕ!!!
ФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

Потребителски аватар
LOKO_PD_FAN
Мнения: 130
Регистриран на: 01 юни 2009 23:02
Контакти:

Re: БОНЕВ: НОМЕРАТА НА ЖЪЛТИТЕ СА ПУНТА-МАРА

Мнениеот LOKO_PD_FAN » 12 юни 2009 18:00

Ами легендите им са в кръчмите :) :) :)

pak_ li _ti
Мнения: 75
Регистриран на: 12 юни 2009 17:05
Контакти:

Re: БОНЕВ: НОМЕРАТА НА ЖЪЛТИТЕ СА ПУНТА-МАРА

Мнениеот pak_ li _ti » 12 юни 2009 18:11

Сега е ред и на феновете да ''възкръснат''! :mrgreen:


Манчев възкръсна, излиза в дербито
Манчев (в средата) няма да пропусне дербито за разлика от колеегите си Арсов и Апостол Попов (вляво). Снимка: news4000
петък, 12 юни 2009 г.
Детелин Явашев - News4000.bg



В раздирания от проблеми Ботев добрите новини край нямат. В навечерието на дербито с Локо на "канарчетата" почнаха да им се случват и приятни неща. Само за 24 часа президентът Димитър Христолов изнамери 5000 лева и плати телефонните сметки на отбора. Радостното „ало” бе последвано от вестта за излизане от лазарета на халфа Николай Манчев. Лекарят на тима д-р Константин Павлов е направил и невъзможното възможно, за да бъде в игра техничарят. Както е известно рошавият халф е трансферна цел на Литекс.

Извън състава на Пепо Пенчев остават Лилчо Арсов, Здравко Станков, Апостол Попов, Илиян Гаров и Омониго Темиле. Веднага след последната тренировка на Ботев, която върви към момента, Пепо Пенчев ще определи 18-те „канарчета” за 88-то дерби на България. Край Бирената има много контузени, наказан е Тодор Тимонов.

Най-вероятно Пенчев включва в състава за утрешния мач: П. Станев, Д. Божков, К. Гаджалов, В. Василев, Кр. Кръстев, Д. Орловски, Г. Аврамов, Н. Манчев, Г. Андонов, Е. Кабу, Й. Етов. Хр. Радков, В. Кочев, Д. Петков, Ч. Александров, Н. Харизанов, Св. Илиев, Алегре, Ил. Йорданов.

Контузени: Ил. Гаров, Л. Арсов, Ап. Попов, Здр. Станков, О. Темиле.

Потребителски аватар
lakito7
Мнения: 838
Регистриран на: 22 дек 2008 08:04
Местоположение: Пловдив

Re: БОНЕВ: НОМЕРАТА НА ЖЪЛТИТЕ СА ПУНТА-МАРА

Мнениеот lakito7 » 12 юни 2009 18:40

По симпатичен отбор са ми локото,ама бонев е голям селяндур.Много тъпо парче. :lol:
България е нашата родина,
Апостолa е нашия баща,
"Георги Аспарухов" е стадиона,
a Левски е в нашите сърца!

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=lakito7

Потребителски аватар
LPFC_36
Мнения: 265
Регистриран на: 17 апр 2009 10:52
Местоположение: ON THE RAIL
Контакти:

Re: БОНЕВ: НОМЕРАТА НА ЖЪЛТИТЕ СА ПУНТА-МАРА

Мнениеот LPFC_36 » 12 юни 2009 18:47

lakito7 написа:По симпатичен отбор са ми локото,ама бонев е голям селяндур.Много тъпо парче. :lol:

Такъв си го имаме и такъв си го търпим! Никой не е орисан да бъде светец. Не се заблуждаваме, че той е такъв. Но има едно голямо НО, Христо Бонев е ЛЕГЕНДА на Локо Пд и българския футбол и ако ние /визирам Българите/ не можем да зачитаме хората, които са направили нещо за тази страна явно отиваме на кино. Гунди, Чико, Пеневите, Котков, Михайлов и др. винаги някой може да каже нещо лошо за тях, но те си остават хора дали нещо на България и преди да ги оплюем, не трябва ли да се запитаме: КОИ СМЕ НИЕ?
ФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта