ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Arto
Мнения: 340
Регистриран на: 14 апр 2010 08:48
Контакти:

Re: ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Мнениеот Arto » 17 апр 2010 10:43

..
Последна промяна от Arto на 31 окт 2015 09:17, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
PB1936
Мнения: 159
Регистриран на: 13 окт 2009 16:58
Местоположение: ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Мнениеот PB1936 » 17 апр 2010 15:05

ntodorov написа:Бира Бекс, нищо не си разбрал. Говориш ми за Нафтата. Аз съм от тези, които ходеха на Нафтата. Впрочем няма какво да се обяснявам на теб този, който си свикнал да си ръбиш дупето на дървената скамейка и да си преглъщаш слюнките от жажда. разликата между нас бургазлии, които от времето на Порточана сме научени на удобство и кеф с вас е голяма и вие също няма да ни разберете...Пий сега една бира и си помисли дали не ми е било кеф н стадиона. Виж моето мнение не е миродавно. Всеки си прави кефа както иска. Ти сам си задай въпроса, защо на Нафтата е било по-различно. Аз съм фен на на Бургаските отбори, в момента гледам и Нефтохимик във В група.

ПС: Приятелю Бекс: Днес след мача с Монтана, който и аз гледах по ТВ: Ами не се различавахте от театралната публика. Що мълчахте. Чуваше се само вратарчето на Монтана и Шансой...Велики сте иначе. Останаха ви само ръбовете по пейките. А дерзай и си дери гърлото на другия мач за Кики например, който после ще пие за твое здраве в някоя Пловдивска кръчма ;)
Я се осъзнайте. И ходете да онождате пловдивски момичета вместо да си губете времето с глупости.
Живял съм в Лондон.


На какво ви научи Порточана!?Ако се гордееш,че публиката ви в момента идва на стадиона чрез свободни входове,кебабчета,фафли и мажоретки,изключително жалко за тебе.Ако започнем да говорим за посещаемост на мачове в 20 годишен план,по-добре отиди да си мериш пушката с някой от Дунав Русе.Като многочисленост,публиката в България винаги е била водена от София,Пловдив и чак тогава всички останали.Нищо лично,просто фактите говорят...И в това ще се убедят абсолютно всички невероющи,когато Пловдив си върне стадиона и когато клубните стадиони заприличат на нещо различно от гробници.Радвай се,че Митко Събев ви бута напред.Честно казано се радвам и аз,защото от тук-от там нещата започват да си идват на мястото и след няколко години стадионите из цяла Българияще бъдат съвсем различни.Много хора сме били в Лондон,не си единствения.Знаем кое е добро и кое не е,но недей да летиш из космоса с големи думи...

Потребителски аватар
birabecks
Мнения: 1745
Регистриран на: 01 сеп 2008 18:52
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Мнениеот birabecks » 17 апр 2010 18:11

ntodorov написа:Бира Бекс, нищо не си разбрал. Говориш ми за Нафтата. Аз съм от тези, които ходеха на Нафтата. Впрочем няма какво да се обяснявам на теб този, който си свикнал да си ръбиш дупето на дървената скамейка и да си преглъщаш слюнките от жажда. разликата между нас бургазлии, които от времето на Порточана сме научени на удобство и кеф с вас е голяма и вие също няма да ни разберете...Пий сега една бира и си помисли дали не ми е било кеф н стадиона. Виж моето мнение не е миродавно. Всеки си прави кефа както иска. Ти сам си задай въпроса, защо на Нафтата е било по-различно. Аз съм фен на на Бургаските отбори, в момента гледам и Нефтохимик във В група.

ПС: Приятелю Бекс: Днес след мача с Монтана, който и аз гледах по ТВ: Ами не се различавахте от театралната публика. Що мълчахте. Чуваше се само вратарчето на Монтана и Шансой...Велики сте иначе. Останаха ви само ръбовете по пейките. А дерзай и си дери гърлото на другия мач за Кики например, който после ще пие за твое здраве в някоя Пловдивска кръчма ;)
Я се осъзнайте. И ходете да онождате пловдивски момичета вместо да си губете времето с глупости.
Живял съм в Лондон.


:lol: Приятелю Тодоров,тъкмо бях почнал да те разбирам,но видях нови елементи,които определено ме объркват още повече...Да започна отзад напред.Щом си живял в Лондон,би трябвало да си ходил на някой мач,иначе няма логика,ако си наистина футболен фен.За "онождането" на момичета,пловдивски и/или/ бургаски, си има време и място,макар че един от вашите разправяше ,че се въртели яки свирки във ВИП-ложата на Лазур.На мача с Монтана не бяхме достатъчно шумни,но си имаше причина - не са много отборите,които вкарват по четири гола на Лаута през този сезон,особено пък отбори от калибъра на Монтана.Справка - резултатите на Локо Пд от есента до сега.Вярно,ЦСКА вкараха пет в първия кръг,но тогава играчите бойкотираха Садъков и след този мач останахме без треньор.
За останалите неща...няма как да си "ръбя дупето на скамейките",защото не съм свикнал да седя седнал по време на мач,а и...нямаме скамейки :lol: Бирите си ги пием преди и след мач,в определени за целта кръчми,със задължителните мезета,разбира се.
И накрая,нещото, което не разбирам.Казваш ,че си фен на "бургаските отборИ" ?! Това,че го казваш в множествено число,е меко казано...ненормално.Да разбирам ли,че си бил фен на Нафтата,а сега на Черноморец ? При положение,че Нефтохимик съществува.Или си на принципа "Като няма риба и ракът е риба" ..? Много удобно.Всъщност,ти сам няколко пъти подчерта,че обичаш да ти е "удобно".И май си прав,че "такива като нас" никога няма да те разберат.

ПС.Щях да те питам дали ходиш на гостуванията на любимия си отбор,но като знам какво представляват "клетките" за гостуващите агитки в цяла България,май е излишно да те питам.Щото там няма бира,вурстове,може да си наръбиш задника...а бе мани,мани..
Ту мъч пипълс към онли фор дъ паст дъ тайм.Но уорк ! Но секрифиси...

Потребителски аватар
Туше
Мнения: 726
Регистриран на: 19 ное 2008 15:33
Контакти:

Re: ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Мнениеот Туше » 17 апр 2010 21:57

Ако знам, че примерно трябва хей сега, веднага да дам да ми отрежат пръста, за да има Локо Пловдив стадион - давам го! Честно говоря, голяма мъка ми е.

Искаме ли да стигнем далеч, трябва ни стадион. Проблем ни е откакто сме създадени като клуб. А си имаме и уникалност днес в разположението, базата, площта, публиката, традицията. За себе си съм убеден, че няма да е далеч времето, в което ще се случи и ще пеем на откриването.
Спортклуб-Славия-Торпедо-Локомотив

Докато не спрете да говорите лъжи за нас, ние няма да спрем да казваме истината за вас!

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 17 апр 2010 22:06

Туше написа:... За себе си съм убеден, че няма да е далеч времето, в което ще се случи и ще пеем на откриването.


Чул те Господ !
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта