Забраниха системата ВАР ЗАВИНАГИ...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Emmanuel
Мнения: 172
Регистриран на: 03 юли 2014 22:29
Контакти:

Re: Забраниха системата ВАР ЗАВИНАГИ...

Мнениеот Emmanuel » 30 ное 2019 17:00

Абе нещо ви убягва на вас, както и на синьо-червените журналя, че чист гол на Моци бе отменен заради покрита с 3-4 метра "засада". Туй нящо що не го коментирате?

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Забраниха системата ВАР ЗАВИНАГИ...

Мнениеот mark1926 » 30 ное 2019 17:30

Emmanuel написа:Абе нещо ви убягва на вас, както и на синьо-червените журналя, че чист гол на Моци бе отменен заради покрита с 3-4 метра "засада". Туй нящо що не го коментирате?


Логиката говори, че сайтовете на г-н Домусчиев искат да ни наложат забрана да казваме истината!?И двата сайта гонг и блиц говорят за Локомотив , че лъже и не споменават действително чистия гол на Моци!Г-н Домусчиев Делиорманеца не е съгласен явно с никакви забележки??? И е впрегнал усилията си да докаже, че системата ВАР се състои от ТРИ СНИМКИ, чрез своите сайтове???

Ти прочетели гонг и блиц?Е, те казват цялата НАГЛОСТ...

НО НИЕ СМЕ ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ, ДУЗПА ИМА г-н Домусчиев!!! ЦЯЛА ЕВРОПА ПОЛЗВА ВАР, само вие г-н Домусчиев, сте за ТРИ СНИМКИ И ОТСЪЖДАТЕ!!!

НЯМА ДА МЪЛЧИМ ,НЯМА ДА ЗАБРАВИМ, ПЛОВДИВ МРАЗИ НЕСПРАВЕДЛИВОСТТА...

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Забраниха системата ВАР ЗАВИНАГИ...

Мнениеот mark1926 » 30 ное 2019 17:51

dreben23 написа:Не съм гледал такива пропаднали дербита, не мога да коментирам има или няма дузпа. Ама цървените нищо не са ти направили на теб. Бате змейко ти дава компетентно мнение, а ти му рошиш отбора. Не с лошо. Ние не сме от лошите. :)

Аз почти А група я заевах, заевах и прогнозите тая седмица. Няма да ги давам на хулигани, пък да се мъча все аз да ги познавам Х ли е мачо на Сити? Да. Няма да давам никакви прогнози, да се научат на кого да дават челото. Който е най-добър, а не винаги на които са най-слаби или вътрешни хора на чичко буки. Айде у шоша. 20 години им казвам, че ще им отрежа прогнозите, те пак си правеха своето. Е тоя път ги заевах и прогнозите. Да познават сега, нали ги умеят. Обаче ше си правя по едно комбо и ще им прецаквам любимите отбори. :lol: :lol:

И по едно комбо за 4 Х ше им писвам. :lol: :)



Наздраве, наздраевеее, явно си на градус, едни седем секунди не можеш да фокусираш?!Ето ти ДУЗПАТА, в 5 минута и 14-15 секунда, това е по Делиормански...
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... gzgOx30DkO

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Забраниха системата ВАР ЗАВИНАГИ...

Мнениеот drughi » 30 ное 2019 18:27

Много добра тема, но за съжаление "глас в пустиня". Ако имахме нормална журналистика, никога не би пуснала такива смешни снимки за "доказателсва", на нещо което 100 процента го има. За жалост това е поредното доказателство, как доста хора се навеждат за да угодничът на човекЪТ с парите. Чиста доза слугиначество беше тази публикация в Гонг. Срам и позор за този сайт. Дузпата е безспорна, Локомотив беше ощетен и ограбен. Това са фактите.
Изображение

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Забраниха системата ВАР ЗАВИНАГИ...

Мнениеот mark1926 » 30 ное 2019 18:44

drughi написа:Много добра тема, но за съжаление "глас в пустиня". Ако имахме нормална журналистика, никога не би пуснала такива смешни снимки за "доказателсва", на нещо което 100 процента го има. За жалост това е поредното доказателство, как доста хора се навеждат за да угодничът на човекЪТ с парите. Чиста доза слугиначество беше тази публикация в Гонг. Срам и позор за този сайт. Дузпата е безспорна, Локомотив беше ощетен и ограбен. Това са фактите.



Делиормански неправди! Три снимки от Домусчиеви и няма дузпа, ВАР не е необходима... Домусчиев е наредил и изпълняваш!

Ники.Габрово
Мнения: 273
Регистриран на: 11 сеп 2014 08:45

Re: Забраниха системата ВАР ЗАВИНАГИ...

Мнениеот Ники.Габрово » 30 ное 2019 19:27

Само ЛУДОГОРЕЦ !
ХЕГЕМОНИЯТА НА ЛУДОГОРЕЦ - ЗЛАТНО ВРЕМЕ ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ !!!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Забраниха системата ВАР ЗАВИНАГИ...

Мнениеот mark1926 » 30 ное 2019 20:33

Ники.Габрово написа:Само ЛУДОГОРЕЦ !


Човек трябва да подкрепя отбора си, колкото и малък да е той, но бъди точен! Правилния призив е САМО ЛУДОГОРЕЦ и ТРИТЕ СНИМКИ на Гонг и блиц... Ето ги и тях! От кой са пуснати, по чие нареждане, защо Лудогорец се компрометира брутално??? Н е з нам, но са ФАКТ и са подигравка с футбола в България с ваше участие...


http://plovdivderby.com/2019/11/29/nagl ... v-razgrad/

Потребителски аватар
THE RED SNAKE
Мнения: 5145
Регистриран на: 08 апр 2011 23:04
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Забраниха системата ВАР ЗАВИНАГИ...

Мнениеот THE RED SNAKE » 30 ное 2019 23:14

mark1926 написа:
THE RED SNAKE написа:Докато си трайкаме и делим на червени, сини, черно-бели, жълто-черни, шопи, майни и пр. ще е така. Те това искат. Разделение. И го постигат по най-перфектния начин. Дузпата е безспорна, вижда се и без ВАР. Но и да имаше ВАР, щеше да бъде игнориран, защото не е за правилния отбор! Така, че цаката му е намерена и се обезмисля, особено за нашето първенство. След като не искаме да се обединим, така ще си стоят нещата.



ОоООО НЕ С ТИЯ, червен!!! С вас, със софия никога няма да има обединение, НИКОГА, АМА НИКОГА!!! По -добре да съм мъртъв , отколкото ЛОКОМОТИВ С ВАС, срещу Делиормана!!! Д а тръгнем срещу мишката в полза на змията, няма да стане! НИКОГА НИКОГА НИКОГА!!!

Делиормана са трима човека- Двама братя и Петричев, наглеят, позорят футбола, но в софия , освен трима човека, които са със съдиите, има и хиляди наглеци- фенове! С тях НИКОГА НЯМА ДА СЕ РАЗБЕРЕМ, АМА НИКОГА, нека мишката се мисли за цар, за сметка на змията, ИЗГОНЕНА ОТ РАЯ, за да пълзи в прахта!!!...

Делиормана е зло, но шопа е най-голямото зло, ДОКАЗАНО с времето!!!

Кажете истината и не искайте обединения, които са вредни за Пловдив!!!


Посочих начина, по който може да се реши проблема ;) .
Никой не иска/искаме някакво/някакви обединение/обединения :? !
Истината я казах/казахме.
Причината е Разединение.
По принцип начинът за решаване на проблем от подобно естество на теория е обединение.
Но на практика съм повече от наясно, че това никога няма да стане, както и ти потвърди!
Това се дължи на факта, че до такава степен сме озлобени един срещу другиго, че вече трудно успяваме да различим, дори коя точно наистина е змията и то баш най-отровната и онези, които направиха това са убедени, че НИКОГА няма да ни хрумне "налудничевата” идея да се обединим!
Явно, че по този начин ни харесват нещата, ще си продължават така и всеки да се оправя поединично!

Успех Ви желая.
Със здраве :) !

Потребителски аватар
THE RED SNAKE
Мнения: 5145
Регистриран на: 08 апр 2011 23:04
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Забраниха системата ВАР ЗАВИНАГИ...

Мнениеот THE RED SNAKE » 30 ное 2019 23:32

dreben23 написа:Не съм гледал такива пропаднали дербита, не мога да коментирам има или няма дузпа. Ама цървените нищо не са ти направили на теб. Бате змейко ти дава компетентно мнение, а ти му рошиш отбора. Не с лошо. Ние не сме от лошите. :)



О-о-о, как сме :) ! Мернах, че момчетата от Локото се оплакват от съдията и рекох да видя за какво става въпрос. Посочих им къде е разковничето, но не се разбрахме нещо. Както и да е, случва се. Не го знам колко е голям младежа, ако е малък, не е проблем! Като порасне ще разбере какво искам да кажа! Ако е голям, тогава положението е мамата си джейз :lol: ! Иначе чиста дузпа за тях! Без ВАР се вижда и както казва един виден спец - от самолет си личи :lol: ! Фен на другия отбор пък вика, хубаво казвате това, ама що не казвате и за нашия отменен гол. Вярно, техния гол е също редовен :lol: ! Но пък нямам нищо против да ме бутнат като водя в резултата, като не дадат явна дузпа за опонента, па нека след това да ми отменят гол в края, така и така си водя :lol: ! И накрая с цялата си наглост да казвам, че аз съм ощетения :lol: !

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Забраниха системата ВАР ЗАВИНАГИ...

Мнениеот mark1926 » 01 дек 2019 08:05

THE RED SNAKE написа:
mark1926 написа:
THE RED SNAKE написа:Докато си трайкаме и делим на червени, сини, черно-бели, жълто-черни, шопи, майни и пр. ще е така. Те това искат. Разделение. И го постигат по най-перфектния начин. Дузпата е безспорна, вижда се и без ВАР. Но и да имаше ВАР, щеше да бъде игнориран, защото не е за правилния отбор! Така, че цаката му е намерена и се обезмисля, особено за нашето първенство. След като не искаме да се обединим, така ще си стоят нещата.



ОоООО НЕ С ТИЯ, червен!!! С вас, със софия никога няма да има обединение, НИКОГА, АМА НИКОГА!!! По -добре да съм мъртъв , отколкото ЛОКОМОТИВ С ВАС, срещу Делиормана!!! Д а тръгнем срещу мишката в полза на змията, няма да стане! НИКОГА НИКОГА НИКОГА!!!

Делиормана са трима човека- Двама братя и Петричев, наглеят, позорят футбола, но в софия , освен трима човека, които са със съдиите, има и хиляди наглеци- фенове! С тях НИКОГА НЯМА ДА СЕ РАЗБЕРЕМ, АМА НИКОГА, нека мишката се мисли за цар, за сметка на змията, ИЗГОНЕНА ОТ РАЯ, за да пълзи в прахта!!!...

Делиормана е зло, но шопа е най-голямото зло, ДОКАЗАНО с времето!!!

Кажете истината и не искайте обединения, които са вредни за Пловдив!!!


Посочих начина, по който може да се реши проблема ;) .
Никой не иска/искаме някакво/някакви обединение/обединения :? !
Истината я казах/казахме.
Причината е Разединение.
По принцип начинът за решаване на проблем от подобно естество на теория е обединение.
Но на практика съм повече от наясно, че това никога няма да стане, както и ти потвърди!
Това се дължи на факта, че до такава степен сме озлобени един срещу другиго, че вече трудно успяваме да различим, дори коя точно наистина е змията и то баш най-отровната и онези, които направиха това са убедени, че НИКОГА няма да ни хрумне "налудничевата” идея да се обединим!
Явно, че по този начин ни харесват нещата, ще си продължават така и всеки да се оправя поединично!

Успех Ви желая.
Със здраве :) !


Понеже питаш ,на 36 години съм и съм живял и по времето на съдийските брутализми от софия!По- лошо от това няма , няма и да има! Животът ми е показал, че винаги по- слабо финансовият "реве", както на работното място така и като футболен клуб! Чист футбол не е имало , няма и да доживея да има, но поне може да се пазим от най-голямото зло... змията от софия, Делиормана е еднодневка с три фена- двама братя и Петричев!

Мишки, които сега царуват с парите си, но не могат да спечелят НИТО ЕДИН ФЕН В ПЛОВДИВ!!! Змията е опасна, единственият град в България , в който шопите гостуват истински е Пловдив!Не просто като чужд град, но и като публика, това е и благодарение на Делиормана... мишката отне титлите от шопа и той не може да спечели нито един фен в Пловдив!!!

Делиормана е зло, но на една мишка, която ще доживея да видя мъртва, а шопа е змия вечна, змия удушвач, змия отровна , най-голямото зло!...

Със здраве, да :idea:


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта