Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив

Мнениеот Пловдив1926 » 02 окт 2014 22:07

То ако ставаше само със статистика, нямаше да имате победа още и Морини нямаше да ви е най-голямата клубна легенда.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
izgrevist
Мнения: 228
Регистриран на: 13 яну 2009 13:03
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив

Мнениеот izgrevist » 02 окт 2014 23:20

plovdivram написа:
izgrevist написа:Много ми е интересно кой мач се коментира и през коя година се е играл



За предстоящи мачове става въпрос!


Пак не разбрах, ама няма смисъл.Резултатът дълги години ще бъде ясен.И документиран за всички видове статистики.За да няма опити след 30-40 години оцелели ветерани да си спомнят други неща.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив

Мнениеот DarkPsy » 03 окт 2014 00:31

Пловдив1926 написа:То ако ставаше само със статистика, нямаше да имате победа още и Морини нямаше да ви е най-голямата клубна легенда.


Легенда не е , но със сигурност зарадва много хора. Гледам много често го споменаваш, както и това, че в момент сте били много зле и е трябвало да ви бием с 3-4 гола. Ми ние с италианците как бяхме? Дали не бяхме по-зле и от вас сега? И въпреки това ви бихме.

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив

Мнениеот Пловдив1926 » 03 окт 2014 08:03

Айде сега не бил легенда, с ония рахит Тошко по колко ника Морини си направихте :mrgreen: Бихте ни на късмет, тва е, и ние можеше да ви бием с един гол и цял мач лежане, което на вас ви беше мечтаната победа (и тактика) толкова години.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив

Мнениеот DarkPsy » 03 окт 2014 09:43

Пловдив1926 написа:Айде сега не бил легенда, с ония рахит Тошко по колко ника Морини си направихте :mrgreen: Бихте ни на късмет, тва е, и ние можеше да ви бием с един гол и цял мач лежане, което на вас ви беше мечтаната победа (и тактика) толкова години.


[offtopic]Пак някакви тошковци и никове са ти в главата. Аз познавам само един Тодор и доколкото знам отдавна не пише тук. Даже май и модератор е бил. Относно моите никове, да имам няколко и причината е прозаична. Вашите модератори не ме обичат, получавал съм банове за абсолютни глупости. След като имаш перманентен бан какво правиш? Това е причината да имам повече от една регистрация[/offtopic]

Ако кажеш, че победата миналата седмица е била на късмет.....не знам човек. Така каза и Матушев. После всички му се смяха, че и ваши. Мога да ти припомня и други мачове в които сте били абсолютни фаворити , но сме ви биели. Аз в събота не видях никакво желание във вашия отбор.

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив

Мнениеот Пловдив1926 » 03 окт 2014 09:56

[offtopic]Да няма развод в звездния тролтандем Тошко и Ангелчо :) Като почнаха да се оглеждат зад всеки ъгъл май се изпари форумната смелост. Ония хахо дето броеше звездите тука беше Асан, не се прай на луд :)[/offtopic]

Не съм казал такова нещо бе :) Едно е да сме на кантар и едните малко по-добре, друго е единия отбор да е в тотална криза. Казах, че можеше да ударим някъв късмет и да ви излъжем при някво стечение на обстоятелствата на каквото вие се надявахте 12 години или колко станаха :) Можело не можело, колко пъти ви дъним с по 3-4:0 :idea: Или тия неща услужливата памет ги отхвърля :) Остава само спомена, че сте ни надвикали в един мач на Лаута, в който агиткат ани бойкотираше и не влезна :mrgreen: Ама кво да ви прави човек, хайванчета :)
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

s.th.1926
Мнения: 451
Регистриран на: 29 апр 2012 11:05

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив

Мнениеот s.th.1926 » 03 окт 2014 11:51

izgrevist написа:
plovdivram написа:
izgrevist написа:Много ми е интересно кой мач се коментира и през коя година се е играл



За предстоящи мачове става въпрос!


Пак не разбрах, ама няма смисъл.Резултатът дълги години ще бъде ясен.И документиран за всички видове статистики.За да няма опити след 30-40 години оцелели ветерани да си спомнят други неща.


Виж какво казва един от "оцелелите ветерани" ваша легенда, по повод "измислената ни история":

Следваше интервю с Георги Панайотов. Той е роден 1928г., юноша е на Ботев Пловдив. В края на 40-те години играе за Ботев в градското първенство на Пловдив. През 1953-55г. се състезава в „А” група с Локомотив Пловдив. Впоследствие се завръща в родния клуб. Член е на Клуба на ветераните на Ботев.
„Г.П.: – Спортклуб, Ботев – това бяха водещите отбори. Когато те играеха помежду си беше… как се казваше това?
А.А.: – Дерби.
Г.П.: – Дерби-мач! Винаги е било така. Те представляват най-голям интерес…
А.А.:- Добре, като си говорим, че мачовете между Ботев и Спортклуб са предизвиквали най-голям интерес, били са дерби-мачове. И впоследствие Ботев и Локомотив са пак дерби-мачове през 50-те години – значи става въпрос за едно и също нещо, нали така?
Г.П.: – Да, така е! Така е.
А.А.: – Всъщност, като се обединяват железничарите и Спортклуб – всичко е Спортклуб, и привърженици…
Г.П.: – Да, точно, точно така е. Точно така е.
А.А.: – Защото има хора, които твърдят, че сегашният Локомотив Пловдив и Спортклуб нямат нищо общо.
Г.П.: (възклицава бурно) – Е, как да нямат нищо общо, като основата е Спортклуб!?!”

Има го ина видео, ама не ми се рови сега. Коментирай ако можеш?

Значи кво, в събота в 17 ч. влезе в Дома на младоженците, като наср.н, а в 19 часа, празнуваше като аслан???
Тате, как се пише любов?

Пише се Л-О-К-О-М-О-Т-И-В, сине!

Потребителски аватар
ivan40
Мнения: 650
Регистриран на: 05 сеп 2011 22:01
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив

Мнениеот ivan40 » 05 окт 2014 10:16

s.th.1926 написа:
izgrevist написа:
plovdivram написа:
izgrevist написа:Много ми е интересно кой мач се коментира и през коя година се е играл



За предстоящи мачове става въпрос!


Пак не разбрах, ама няма смисъл.Резултатът дълги години ще бъде ясен.И документиран за всички видове статистики.За да няма опити след 30-40 години оцелели ветерани да си спомнят други неща.


Виж какво казва един от "оцелелите ветерани" ваша легенда, по повод "измислената ни история":

Следваше интервю с Георги Панайотов. Той е роден 1928г., юноша е на Ботев Пловдив. В края на 40-те години играе за Ботев в градското първенство на Пловдив. През 1953-55г. се състезава в „А” група с Локомотив Пловдив. Впоследствие се завръща в родния клуб. Член е на Клуба на ветераните на Ботев.
„Г.П.: – Спортклуб, Ботев – това бяха водещите отбори. Когато те играеха помежду си беше… как се казваше това?
А.А.: – Дерби.
Г.П.: – Дерби-мач! Винаги е било така. Те представляват най-голям интерес…
А.А.:- Добре, като си говорим, че мачовете между Ботев и Спортклуб са предизвиквали най-голям интерес, били са дерби-мачове. И впоследствие Ботев и Локомотив са пак дерби-мачове през 50-те години – значи става въпрос за едно и също нещо, нали така?
Г.П.: – Да, така е! Така е.
А.А.: – Всъщност, като се обединяват железничарите и Спортклуб – всичко е Спортклуб, и привърженици…
Г.П.: – Да, точно, точно така е. Точно така е.
А.А.: – Защото има хора, които твърдят, че сегашният Локомотив Пловдив и Спортклуб нямат нищо общо.
Г.П.: (възклицава бурно) – Е, как да нямат нищо общо, като основата е Спортклуб!?!”

Има го ина видео, ама не ми се рови сега. Коментирай ако можеш?

Значи кво, в събота в 17 ч. влезе в Дома на младоженците, като наср.н, а в 19 часа, празнуваше като аслан???

Мисля че от известно време така се чувствате наср.ни като дойде време за дербито,така че не знам какво преиначаваш :!:

Потребителски аватар
ivan40
Мнения: 650
Регистриран на: 05 сеп 2011 22:01
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив

Мнениеот ivan40 » 05 окт 2014 10:25

plovdivram написа:
костенурк написа:
plovdivram написа:кустенурк,
костенурк написа:тва си е моето мнение и не ангажирам никой с него.вие сте единствения отбор срещу който излизаме с 3 нападатели.след мача Вуцов каза че е очаквал да паркирате рейса и нямало кво да ви чака :lol: тия факти аз ги наричам очевидно подценяване и неглежиране на противника,ти както искаш ги разбирай.между другото всеки мач правим по много положения и допускаме много пред нашата врата.аз от вас не видях нито веднъж да застрашите Стаховяк,явно ще ви е много трудно да запазите мястото си в А група,все пак дано успеете за да може и догодина да си ви блъскаме :)


Да... не знам как го наричаш ти, но предвид факта, че като цяло играхте супер СТРАХЛИВО

и аз съм тръгнал да споря с тия хора за футбол :lol: ние ако сме играли супер СТРАХЛИВО,вие как играхте :lol: вече се съмнявам дали сме гледали един и същ мач



Ами на фона на това, което представляваше "ЛОКОМОТИВ" вашите играчи вместо да се препъват един през друг да създават положение след положение и да вкарат поне 5 или 6 гола вие си умирахте от страх да не би все пак някой от тези, които не са създали ЕДНО голово положение в ПОСЛЕДНИТЕ си 5-6 МАЧА да се откъсне и да вземе, че вкара гол!!! Ами изгледай го пак мача и пак ще си говорим!!!

Толкова си можем,ние да не сме някаква сила че чак да реализираме повече-просто има желание и подкрепа :!: :idea:

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив

Мнениеот Пловдив1926 » 05 окт 2014 11:50

Сега за купата ще си вземем реванш. Крайно прехвалени са жълтите, с желанието от вчера и Бащата на скамейката почваме мача от 1:0 за нас.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 4 госта