Коко тръгни си - вече няма смисъл...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Коко тръгни си - вече няма смисъл...

Мнениеот Пловдив1926 » 28 мар 2014 09:08

Коко Динев трябва да напусне Локомотив Пловдив и колкото по-рано го направи, толкова по-добре ще бъде за отбора и неговите привърженици.

Динев вече няма място в черно-бялата общественост, защото той тотално я разби. Локомотив вече не е това, което беше някога. Локомотив не е онова многохилядно семейство, което се събираше всеки уикенд на стадиона в парк „Лаута“.

Честно казано не помня от кога, не бях виждал на мач с Левски да има по-малко от 2 500 души. И като се замисля, всичко това е напълно нормално, защото 90% от феновете на тима нямат никакво доверие на собственика на отбора, който се появи едва на един мач на Локомотив до момента, а причината за това мисля, че е ясна на всички. Повечето запалянковци вече не идват на стадиона защото не знаят дали ще гледат истински футбол или поредната договорка между президенти. Други пък са крайно разочаровани от онази срамна декларация, която се появи преди време в официалния сайт на клуба. На други път им е писнало да гледат футболните „качества“ на играчи като Якимов, които е дежурна смяна на старши треньора на тима Александър Станков, въпреки, че до момента няма нито един силен мач или дори силна минута.

Като заговорихме за Станков няма как да не споменем, че той неведнъж доказа, че си има любимци, на които им е гарантирано мястото в отбора. И всичко това за сметка на футболисти като Станислав Маламов, който много добре знае цената на черно-бялото райе. С риск и на мен да ми бъде изнесена лекция от горе споменатия, каквато той изнесе на колега, няма как да не му припомня, че в анкета на TribunaPlovdiv.bg, от 555 гласували 385 дадоха гласа си, че той трябва да напусне тима. Но кои ли сме ние журналистите, та да пишем каквото мислим или пък да задаваме въпроси, който са неудобни на треньори.

Не е редно футболист да отказва да тренира няколко дни заради това, че за пореден път му е забавена заплатата, а на пресконференция няколко дни след това, старши треньорът да заявява, че той е бил болен в опит да прикрие истината. Не е редно и футболисти и част от треньорския щаб да не са получавали заплати от сумати време. Не е редно през всеки един трансферен прозорец Локомотив да си продава най-добрите играчи на Левски и ЦСКА и след това да не знае дали ще си получи парите. Не е редно при спирането на два от прожекторите за осветление, футболистите да се питат след мача дали проблема не е там, че тока не е бил платен. Не е редно след всяка загуба феновете да се питат дали мача не е бил уреден. Но всичко това е нормално, защото президентът, старши треньорът и част от футболистите загубиха доверието на привържениците още по време на странните контроли на клуба в Марбея. Затова и транспарантите „Коко вън“ и смея да твърдя вече хилядите коментари за оставката на Станков са напълно основателни.

Изобщо в Локомотив всичко е объркано, ама много сериозно объркано. А изхода от всичко това е ясен, макар той да е „В“ група. Защото може би макар и в аматьорския футбол, на „Лаута“ ще се събират повече от дошлите днес срещу Левски 2 500 човека.

http://www.tribunaplovdiv.bg/коко-вече-няма-смисъл-тръгни-си-защот/
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

CSKA69
Мнения: 4571
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Коко тръгни си - вече няма смисъл...

Мнениеот CSKA69 » 28 мар 2014 09:24

Чисто като неутрален фен ми е неприятно това, което става на ''Лаута''.. И все пак.. Любопитно, но не си спомням подобно брожение по времето на Георги Илиев - не по-малко съмнителен бизнесмен от Динев, с не по-малко съмнително спечелена титла през 2004-а.. Да не говорим и за други доста съмнителни двубои преди шампионската година..Тогава нямаше недоволства, нямаше декларации, нямаше празни трибуни.. Защо така?!
Изображение

Изображение

валкареджио
Мнения: 1120
Регистриран на: 28 апр 2013 00:14
Контакти:

Re: Коко тръгни си - вече няма смисъл...

Мнениеот валкареджио » 28 мар 2014 09:28

народа го е казал,че комунист не може да управлява а само лапа на готово.
колко качествени футболисти хариза на цска.
то бива,бива ама да си президент на Локомотив/Пловдив/,да имаш мач с цска и да даряваш червените фенове,да червените фенове с 10 000 лева за хореография.това е толкова нагло и долно,че незнам защо не беше линчуван на момента Тото Динев.
првете си сметка приятели от "Лаута" червен президент не ви трябва.при такъв президент винаги ще бъдете втора цигулка като "Ботев" по времето на Джуров и Балев.сега ще наизлязат едни червени "Кутевчета и Гестаповчета"ще плюят по написаното от мен,но от истината никой неможе да избяга.

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Коко тръгни си - вече няма смисъл...

Мнениеот black sea » 28 мар 2014 09:31

То като се замисли човек, във всички български отбори шефовете са най-големите и знакови мутри в държавата. Трябва да се извърши тотална промяна, ама кога и дали ще стане това някога, не е много ясно и сигурно. Като изключим Зализания и донякъде Гришата, другите си въртят само схемите и далаверите, без въобще да им пука за отборите и техните фенове.

Потребителски аватар
nicromanser
Мнения: 962
Регистриран на: 27 юни 2013 08:31
Контакти:

Re: Коко тръгни си - вече няма смисъл...

Мнениеот nicromanser » 28 мар 2014 09:32

валкареджио написа:народа го е казал,че комунист не може да управлява а само лапа на готово.
колко качествени футболисти хариза на цска.
то бива,бива ама да си президент на Локомотив/Пловдив/,да имаш мач с цска и да даряваш червените фенове,да червените фенове с 10 000 лева за хореография.това е толкова нагло и долно,че незнам защо не беше линчуван на момента Тото Динев.
првете си сметка приятели от "Лаута" червен президент не ви трябва.при такъв президент винаги ще бъдете втора цигулка като "Ботев" по времето на Джуров и Балев.сега ще наизлязат едни червени "Кутевчета и Гестаповчета"ще плюят по написаното от мен,но от истината никой неможе да избяга.

нещо си се бъгнал, ако динев беше червен президент нямаше цска да пада от локо, а левски да бие с лекота всеки мач.
[center]ЕДИН ГОСПОД БОГ И СИНА МУ ИСУС ХРИСТОС
ЕДНА РЕЛИГИЯ-ПРАВОСЛАВИЕ
ЕДНА МИЛА СТРАНА-БЪЛГАРИЯ
ЕДИН НАРОД-БЪЛГАРСКИ
ЕДИН ОТБОР
ЦСКА НИЩО ДРУГО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ
[/center]

to6ko_toki4a
Мнения: 130
Регистриран на: 16 авг 2008 10:52
Контакти:

Re: Коко тръгни си - вече няма смисъл...

Мнениеот to6ko_toki4a » 28 мар 2014 09:56

То хубаво, да си тръгне. А кой ще дойде на негово място. В края на сезона това може да е пагубно за отбора>

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Коко тръгни си - вече няма смисъл...

Мнениеот Пловдив1926 » 28 мар 2014 10:06

Няма по-пагубно за отбора от сегашното положение.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

OT18
Мнения: 1030
Регистриран на: 30 ное 2013 10:43
Контакти:

Re: Коко тръгни си - вече няма смисъл...

Мнениеот OT18 » 28 мар 2014 10:07

След вчерашните изявления на Камбуров ми се струва, че санаданския е вече пътник. Интересно е дали ще имаме някакъв шанс да продължим от А група догодина или ще изгърмим с лиценза.Второто ми се струва по вероятно. Още един подобен сезон обаче ще пагубен за клуба и публиката ни. Такава апатия никога не е имало. Аз лично, вече нито мога да се зарадвам на победа, нито да се натъжа от загуба. Дори при магарешки поне имаше някаква тръпка в мачовете,защото играчите се раздаваха на максимум и нямаше измислени звезди и стойкаджии като тъча,здравко и т.н.
А тоя "специалист" Станков трябва да му се отнемат всякакви тапии за треньор и да му забранят да се доближава до футболен стадион.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Коко тръгни си - вече няма смисъл...

Мнениеот Alex » 28 мар 2014 10:20

Не е вярно, че няма смисъл... не съм видял мачовете на Локото да са извадени от букмейкърските къщи...

Иначе аз си спомням как в тоя форум имаше призиви да се връща Коко :D :D :D
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14387
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Коко тръгни си - вече няма смисъл...

Мнениеот damyanov1963 » 28 мар 2014 10:21

CSKA69 написа:Чисто като неутрален фен ми е неприятно това, което става на ''Лаута''.. И все пак.. Любопитно, но не си спомням подобно брожение по времето на Георги Илиев - не по-малко съмнителен бизнесмен от Динев, с не по-малко съмнително спечелена титла през 2004-а.. Да не говорим и за други доста съмнителни двубои преди шампионската година..Тогава нямаше недоволства, нямаше декларации, нямаше празни трибуни.. Защо така?!

Защо ли от ЦСКА нямаше недоволство, декларации и т.н. най-вече от страна на Стойчо, когато през 2003-та, по заповед на Емил Наков, Локото ви даде служебна победа, за да станете шампиони вместо Левски?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта