"А" гр. 4 кр. Черно Море - Локомотив Пловдив - коментари

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: "А" гр. 4 кр. Черно Море - Локомотив Пловдив - коментари

Мнениеот зеления » 08 авг 2013 23:41

mitaka69t написа:0-3


Не хвърчи толкова нависоко, че падането от там най-много боли. Имали сте много добра защита. Е, и? И нашата не лъже. Халфовата ни линия в пъти по-добра от вашата! Може би имате лек превес в нападението, но нали затова имаме защита. Ако има някаква тройка на този мач, повярвай ми, няма да е в нашата врата! Моята прогноза е победа за Черно море. С колко точно ще разберем в събота след 19,45 ч. :)
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Ванко_Ултраса
Мнения: 1722
Регистриран на: 09 апр 2010 12:34
Контакти:

Re: "А" гр. 4 кр. Черно Море - Локомотив Пловдив - коментари

Мнениеот Ванко_Ултраса » 09 авг 2013 09:57

Мачът ще е много тежък и за двата отбора!
Нашите ще са много надъхани и мотивирани след отличния старт и се надявам поне да не загубим във Варна.
Черно море в момента не мога да кажа, че са някакво страшилище...имат сериозен проблем в нападение и си мисля, че можем да ги излъжем във Варна.
Проблемът е, че в средата сме пълна скръб - нямаме човек, който да я изнася топката, да я подаде или да задържи топката в средата.Глупост е да очакваш от разбивачи, като НДиае и Вальо Георгиев да ти правят играта.
Тимонов, за кво го държи на пейката не знам, майна, а тоя Паулиньо, кога ще е готов за игра един Бог знае?!
За Кавдански истината е, че е имал споразумение с Магарешки да си тръгне, когато поиска.Някакъв друг клуб му се е обадил, предложил му е повече пари и нашия си е стегнал багажа.
Не става въпрос нито за пари, нито пък за конкуренция. Коко му е казал, че е готов да му даде две заплати, ако напуска заради пари, но не е в това проблема.
Нашите са се опитали да го задържат, но Кавдански е отказал.
На мен лично Кавдански вече ми падна в очите и си загуби моето уважение.
Дори и да се върне някой ден аз няма да го приема радушно.

Инфото е от един черно-бял, който написа това като коментар при Дербитата.
Изображение

Потребителски аватар
Себастиан Фетел
Мнения: 2084
Регистриран на: 11 юни 2012 19:31
Skype: Байерн Мюнхен
Местоположение: Алианц Арена
Контакти:

Re: "А" гр. 4 кр. Черно Море - Локомотив Пловдив - коментари

Мнениеот Себастиан Фетел » 09 авг 2013 11:34

Ванко_Ултраса написа:Мачът ще е много тежък и за двата отбора!
Нашите ще са много надъхани и мотивирани след отличния старт и се надявам поне да не загубим във Варна.
Черно море в момента не мога да кажа, че са някакво страшилище...имат сериозен проблем в нападение и си мисля, че можем да ги излъжем във Варна.
Проблемът е, че в средата сме пълна скръб - нямаме човек, който да я изнася топката, да я подаде или да задържи топката в средата.Глупост е да очакваш от разбивачи, като НДиае и Вальо Георгиев да ти правят играта.
Тимонов, за кво го държи на пейката не знам, майна, а тоя Паулиньо, кога ще е готов за игра един Бог знае?!
За Кавдански истината е, че е имал споразумение с Магарешки да си тръгне, когато поиска.Някакъв друг клуб му се е обадил, предложил му е повече пари и нашия си е стегнал багажа.
Не става въпрос нито за пари, нито пък за конкуренция. Коко му е казал, че е готов да му даде две заплати, ако напуска заради пари, но не е в това проблема.
Нашите са се опитали да го задържат, но Кавдански е отказал.
На мен лично Кавдански вече ми падна в очите и си загуби моето уважение.
Дори и да се върне някой ден аз няма да го приема радушно.

Инфото е от един черно-бял, който написа това като коментар при Дербитата.

Старши треньорът на Локомотив Александър Станков ще се срещне с привържениците на “черно-белите” във вторник.

Събитието ще се проведе на централната трибуна на стадион “Локомотив”, веднага след тренировката на отбора. Срещата е по идея на наставника на тима, като на нея ще присъства и финансовият директор на клуба Деян Станев. Тема за разговорите ще бъде напускането на Даниел Георгиев, Христо Златински и Мартин Кавдански.
[offtopic]http://www.tribunaplovdiv.bg/%D1%81%D0%B0%D1%88%D0%BE-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%BF%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B0-%D1%81-%D1%84%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%BD/[/offtopic]
[wrapimg=center]https://c1.staticflickr.com/8/7511/16011066645_a2a38581e2_b.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: "А" гр. 4 кр. Черно Море - Локомотив Пловдив - коментари

Мнениеот soccerav » 09 авг 2013 12:38

Кофти за Кавдански. Що си мисля, че сега ще се озове я в Левски, я в ЦСКА, я някъде другаде в нашето първенство? Дано Крачунов да е във форма. И аз все пак продължавам да настоявам да пуска по-често виетнамчето! :)

Потребителски аватар
bianchi
Мнения: 1650
Регистриран на: 11 юни 2011 16:27
Контакти:

Re: "А" гр. 4 кр. Черно Море - Локомотив Пловдив - коментари

Мнениеот bianchi » 09 авг 2013 18:18

Сигурно ще отиде в Левски според мен той и затова избяга


Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: "А" гр. 4 кр. Черно Море - Локомотив Пловдив - коментари

Мнениеот child in time » 10 авг 2013 05:20

На Тича никога не е лесно! Минимална победа за наще с 1 гол! А относно Кавдански , никого не можем да задържаме на сила. Иска да се маха прав му път. Нито ще е първия нито последния който ще си тръгва . Въпроса е да става по цивилизован начин , а не да чуваме тъпи подмятания и закачки по медиите !
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
vlado161
Мнения: 339
Регистриран на: 29 ное 2011 14:38
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: "А" гр. 4 кр. Черно Море - Локомотив Пловдив - коментари

Мнениеот vlado161 » 10 авг 2013 11:14

0-1 или 1-2 с голове на Здравко и Габриел !

Потребителски аватар
Vincenzo
Мнения: 1113
Регистриран на: 25 сеп 2011 15:20

Re: "А" гр. 4 кр. Черно Море - Локомотив Пловдив - коментари

Мнениеот Vincenzo » 10 авг 2013 15:14

Не знам защо продължавате да си завирате главата в пясъка... Бил избягал, пари, конкуренция, тъпотии.. всички знаем каква е причината, обаче се правим на ударени с мокър парцал, май..
Изображение

qqq
Мнения: 594
Регистриран на: 11 яну 2011 13:38
Контакти:

Re: "А" гр. 4 кр. Черно Море - Локомотив Пловдив - коментари

Мнениеот qqq » 10 авг 2013 17:12

Vincenzo написа:Не знам защо продължавате да си завирате главата в пясъка... Бил избягал, пари, конкуренция, тъпотии.. всички знаем каква е причината, обаче се правим на ударени с мокър парцал, май..



много важно защо си е отишъл - днес дано да бием. Кавдански игра 3 мача и реши да си търси две заплати от миналия сезон точно сега........а ти ми обясняваш кой какво знае. Ако беше на база някакви принципи да си е отишъл лятото, пък и това е Кавдански, не е Марадона - да ходи където си иска, даже и успех не мога да му пожелая


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта