НЕДЕЛЯ 22.08.2010: Локомотив Пловдив - Литекс Ловеч

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: НЕДЕЛЯ 22.08.2010: Локомотив Пловдив - Литекс Ловеч

Мнениеот Пловдив1926 » 19 авг 2010 22:50

Това са на практика двамата футболисти, които правеха отбора на Литекс това, което е. Моите уважения, но на днешния мач не изглеждаха никак добре (колкото се видя по тия скапани сайтове. Благодаря БНТ, че данъците ми отиват за бразди в ефира!), много слаба средна линия, податливи на центрирания и като цяло нищо особено. Напълно преодолим противник. Освен това и Пловдив се готви за празник, стадиона ще е препълнен и фактора домакинство ще бъде по-силен от всякога!
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: НЕДЕЛЯ 22.08.2010: Локомотив Пловдив - Литекс Ловеч

Мнениеот Пловдив1926 » 20 авг 2010 14:00

Христо Бонев: На 100 процента съм убеден, че ще бием Литекс

Старши-треньорът на Локомотив Пловдив Христо Бонев изрази надежда за победа и оптимизъм преди срещата с Литекс, предаде репортер на Plovdiv24.bg. "Веднаха след победата над Сливен започнахме подготовка за мача с Литекс. На момчетата им казах, че ни предстои изключително труден мач. Според мен Литекс, заедно с Черноморец Бургас притежават футболисти с изключенително големи качества, футболисти, които много лесно, когато им се даде възможност, могат да огорчат всеки отбор. Всичко ми е ясно в играта на Литекс, но вярвам, че и нашите футболисти ще покажат най-доброто и съм 100 на 100 убеден, че ние ще сме победители в нашия мач", заяви Бонев на традиционната пресконференция преди шампионатен мач.

"Победата ще подейства положително в психиката на футболистите, защото е много по-приятно да гледаш отвисоко на съперниците и да се чувстваш недосегаем. Ще вземем всички мерки, без да подценяваме или надценяваме Литекс, без да подценяваме нашите качества и ще се борим от първата до последната минута за победа. Важното е, че освен Красен Трифонов, всички други футболисти са ми на разположение", каза още Бонев

"Джереми не е тренирал 4 дни поради собствени виждания и няма да започне мача с Литекс. Въпреки, че мина медицински тестове, които показват, че е здрав, но той твърди, че

е контузен. Искам да кажа, че ако някой мисли, че тук е дошъл на екскурзионно летуване, скоро сам ще си хваща таксито и на собствена сметка ще си пътува за там, от където е дошъл", заяви Христо Бонев.

"При всички положения загубата на Литекс от Деберцен им оказва влияние. Но имайки предвид качествата им и самочувствието им като шампиони, смятам че това няма да оказва чак такова голямо значение. Ние в момента на всеки пост имаме изключително добри футболисти, при това по двама, така че това не ни притеснява. Искам отбора да играе по-добре от колкото първото полувреме срещу Черно Море", завърши старши-треньорът на "смърфовете".

Относно това дали имат опасения от съдийството, административният директор на Локо Атанас Узунов заяви: "Не се опасяваме от съдията, ние ще си спазваме всичко. Има терен, дано всичко се покаже на него. Не вярвам един международен съдия, който гради кариера и мачовете му вървят добре, да залитне в някоя такава посока."

Двубоят между Локомотив Пловдив и Литекс Ловеч е в неделя от 18 часа на стадион Локомотив в парк Лаута. Главен съдия на двубоя ще бъде реферът от Габрово Георги Йорданов. Той ръководи последния двубой между двата тима в края на миналия сезон, когато Локо загуби с 0:3 у дома, а Литекс триумфира с шампионската титла.


(C) Plovdiv24.bg | Източник: http://sport.plovdiv24.bg/185908.html#ixzz0x8umAVVI
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

kubik
Мнения: 3415
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: НЕДЕЛЯ 22.08.2010: Локомотив Пловдив - Литекс Ловеч

Мнениеот kubik » 20 авг 2010 14:38

Да запеем пак песента за отбора на нашите сърца,днес/в неделя/ ний ще го подкрепим и ще победим........САМО ЛОКО
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
Masaba
Мнения: 4116
Регистриран на: 03 авг 2008 22:23
Местоположение: In front of you
Контакти:

Re: НЕДЕЛЯ 22.08.2010: Локомотив Пловдив - Литекс Ловеч

Мнениеот Masaba » 21 авг 2010 18:12

Честита ви победа!Мача пропускат също Небойша Йеленкович,Том,Георги Миланов и Ивайло Петков.Няма да съберем и 16 човека за Пловдив :)

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: НЕДЕЛЯ 22.08.2010: Локомотив Пловдив - Литекс Ловеч

Мнениеот Пловдив1926 » 21 авг 2010 18:21

Masaba написа:Честита ви победа!Мача пропускат също Небойша Йеленкович,Том,Георги Миланов и Ивайло Петков.Няма да съберем и 16 човека за Пловдив :)


За Том знам, за другите може ли да дадеш повече информация?
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: НЕДЕЛЯ 22.08.2010: Локомотив Пловдив - Литекс Ловеч

Мнениеот demy27 » 21 авг 2010 18:26

Аз мисля, че ни чака ужасно труден мач в който евентуално ще постигнем победата само при пълна концентрация, раздаване на 110 % от играчите и съвсем малко шанс - нещо което почти винаги ни липсва. Успех на Отбора и утре всички на стадиона.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

Потребителски аватар
Ванко_Ултраса
Мнения: 1722
Регистриран на: 09 апр 2010 12:34
Контакти:

Re: НЕДЕЛЯ 22.08.2010: Локомотив Пловдив - Литекс Ловеч

Мнениеот Ванко_Ултраса » 21 авг 2010 19:19

Това, че някои футболисти на Литекс няма да играят, нека не ни успокоява, щото и те са отбор, които разполага с по два равностойни футболисти на пост!Освен това тези футболисти, които ще играят на тяхно място ще са свежи и фактора - умора отпада! Дано нашите не се хванат на въдичката и да си помислят, че мача е лесен."Люляците" за мен лично са най-класния отбор в първенството ни.Обигран и рутиниран отбор са.Спомням си мача на "Лаута", как почти без никакви голови положения ни вкараха 3 гола.Това за мен лично е атестат за класа! Не е файдата на мач да правиш по 10 чисти голови положения и да успееш да вкараш с мъка един-два гола.Големия отбор бележи тогава, когато най-малко се очаква, и вкарва гол дори и да има едно единствено положение за гол през целия мач.Футболисти като - Нифлор, Тон и Брату всяват респект и трябва да бъдем много внимателни с тях.Литекс са отбор, който играят с много подавания в средата на терена,по този начин успяват да "приспят" съперника и следват остри подавания по фланговете, откъдето пробиват и изсипват топки към нападателите си.
С много движения и къси подавания Литекс се придвижват напред, и притискат съперника в неговата половина.Борба за първа топка по всички части на терена!Трябва ние да сме отбора, който да владее топката и да наложим играта си.Оставил ли Литекс да си я разиграват и да си правят играта - нищо добро не ни чака.Пожелавам си 2 гола от статични положения през първото полувреме, а през второто още 2 гола ва Карвальо! :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
vasko1936
Мнения: 170
Регистриран на: 26 сеп 2008 16:40
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: НЕДЕЛЯ 22.08.2010: Локомотив Пловдив - Литекс Ловеч

Мнениеот vasko1936 » 21 авг 2010 19:53

Вкарвальо обеща нов танц ако вкара гол. Ми ако вкара 2? :-)

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Защо няма да дават Локо - Литекс?

Мнениеот POPCORN » 22 авг 2010 09:35

Е тия вече избиха рибата тотално...Тези от про бг ли ринг бг са абсолютни идиоти с извинение.Няма да дават така интересният мач, Локо - Литекс където някой от тях може стане на първо място, а ще дават много много интересният мач Левски - Калиакра , където Левски са домакини..Тия от ринг бг и прог бг последните няколко месеца ми паднаха тотално в очите!За какво ми дават Левски днеска?Да видиме, че Калиакра ще си тръгне с 2-3 гола така ли?Тъпа работа!
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Защо няма да дават Локо - Литекс?

Мнениеот Гуу » 22 авг 2010 09:39

В случая ще са дава мача, който ще събере най-много хора пред телевизорите, а това несъмнено е Левски - Калиакра.Телевизиите пет пари не дават кой мач е по-интересен, в кой мач ще има повече интрига (а и не трябва). Добро лошо, това е положението, същото нещо щеше да е, ако нашия мач беше от 18:00 часа. Определено каквото и да си говорим откъм аудитория интересът към "червени" и "сини" е по-голям.


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта