Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Синият Болярин
Мнения: 659
Регистриран на: 17 апр 2010 17:42
Контакти:

Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот Синият Болярин » 25 юли 2010 20:36

Точно една седмица преди първия мач на ЦСКА за новия сезон в "А" група и 3 дни преди двубоя с Клифтънвил, "червените" отчитат позорно нисък интерес към абонаментните карти за новия сезон.

До този момент за сектор "Г" са закупени едва 32 абонаментни карти, което е антирекорд в историята на клуба, откакто подобни пропуски са в продажба, пише "Тема Спорт".

Въпреки разумните, дори ниски цени на годишните пропуски за трибуната, където са ситуирани ултрасите, интересът към тях на този етап е изключително нисък. За сметка на това обаче далеч по-скъпите карти за секторите "А" и "В" се продават по-успешно. Всички 60 места за супер ВИП ложата бяха изкупени още преди 10 дни. Цената за тях бе 1950 лева. Общо за секторите "А" и "В" са продадени 373 годишни пропуска, като по-голямата част от тях са за централната трибуна.

В продажба в търговските вериги вече са билетите за мача ЦСКА - Клифтънвил от Лига Европа, който е във вторник от 19:00 часа на "Васил Левски". До момента за двубоя са закупени около 400 билета.

От днес талоните ще бъдат пуснати и на касите. След резила срещу Олимпиакос Никозия на двубоя ЦСКА - Клифтънвил едва ли ще се съберат повече от 7 хиляди зрители.

Вечният съперник на ЦСКА от "Герена" до момента е продал общо около 900 абонаментни карти, а на двубоя му с Дъндолк присъстваха 12 000 зрители.

източник

Статията е от цесекарска медиа и индиректно упреква ръководството за слабите им продажби, като изтъква, че Левски тази година са продали доста повече от тях. ОБАЧЕ!!!! От статията излиза, че тази година са продали малко над 400 абонаментни карти, а левскарите сме закупили 900. Лошото в случая е, че и миналата година те са продали някъде толкова. Има още време да се продават, тъй че дори ще си подобрят с малко постижението. Но защо при нас има такъв спад. Ежегодно продаваме между 2000 и 3000, а до момента 900. В официалния форум на Левски има тема за картите през новия сезон и 90% казват, че няма да подновяват. Аз лично си поднових моята преди мача с Дъндок. Тъкмо преди мен излезе един, който си бе купил, а веднага след мен още двама. Не малко хора влизаха с абонаментни карти, но явно се оказва, че нещата не са особено оптимистични. В интерес на истината тая година имаше повишение на цените, но с отстъпките за "Б" е колкото миналогодишната. Плащаш 26 лева, а живот и здраве да елиминираме Калмар и се спестяват поне 18 лева. За 15 мача от първенството влизаш срещу 8 лева общо- чист подарък! Искам да попитам колко левскари от форума на Гонг си купиха карти за новия сезон?

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот Синьо сърце » 25 юли 2010 20:39

Веднага ти отговарям-аз мойта ще я подновя тази седмица,ако се вгледаш в програмата,картата ще ти трябва чак за домакинството с Калмар!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
Синият Болярин
Мнения: 659
Регистриран на: 17 апр 2010 17:42
Контакти:

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот Синият Болярин » 25 юли 2010 20:42

Не съм съгласен! Е, как да не е трябвала до момента? Нали срещу Дъндок абонаментните карти влизахме без билет?

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот Синьо сърце » 25 юли 2010 20:46

Синият Болярин написа:Не съм съгласен! Е, как да не е трябвала до момента? Нали срещу Дъндок абонаментните карти влизахме без билет?

Един мач-дали с карта или билет-все тая!За няколко лева-а и те пак отиват в клуба,няма да го правим на въпрос!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот Cesc Fabregas » 25 юли 2010 20:51

Аз не си купувам карта, защото нямам възможност да ходя на всички мачове.
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 25 юли 2010 20:51

Синият Болярин написа:Искам да попитам колко левскари от форума на Гонг си купиха карти за новия сезон?


Колега, или аз не те разбирам нещо, или твоят въпрос ми намирисва на плакатите от съветско време "Ты записался добровольцем?" ("Ти записа ли се доброволец?") и "Родина-мать зовет!" ("Родината - майка призовава!") :mrgreen: Все пак, годината не е 1920-та, когато е създаден първият плакат или 1941-ва, когато е създаден вторият. :lol: Нека не забравяме, че миналият сезон беше може би най-черният в 96-годишната история на любимия клуб. :evil: То не бяха загуби на собствен терен от сульо и пульо, то не беше "казанска афера" .... :evil: Нека играчи и ръководство да покажат, че заслужават нашето доверие и подкрепа (не само срещу симпатичните аматьори от Дъндолк), пък както е казал цар Симеон пред Цариград: Ще видим по-подир! ;) :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6772
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот soilwork » 25 юли 2010 20:52

Нали ти същият смешник,който пускаш темата,преди два дни твърдеше че те интересува само Левски и не обръщаш внимание на другите?? Справка:Архив или по-точно "Кошче за отпадъци" На такива измекяри като теб които търсят само напрежение и конфликти няма как да не отговориш.

Потребителски аватар
NFB_Bgfen
Мнения: 538
Регистриран на: 05 сеп 2008 12:01
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот NFB_Bgfen » 25 юли 2010 21:08

За съжаление аз не съм от София и нямам възможност да идвам на всички мачове и затова не съм си взел карта.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот Синьо сърце » 25 юли 2010 21:10

soilwork написа:Нали ти същият смешник,който пускаш темата,преди два дни твърдеше че те интересува само Левски и не обръщаш внимание на другите?? Справка:Архив или по-точно "Кошче за отпадъци" На такива измекяри като теб които търсят само напрежение и конфликти няма как да не отговориш.

Ииий,бате,таз снимка отгде я измисли?
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
Синият Болярин
Мнения: 659
Регистриран на: 17 апр 2010 17:42
Контакти:

Re: Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?

Мнениеот Синият Болярин » 25 юли 2010 21:11

Абе, олигофрен неграмотен, подчертал съм, че темата се отнася до привържениците на Левски и затова заглавието е "Разочароващи продажбни на абонаментни карти- защо?". Разочароващи се отнася единствено до Левски, защото традиционно се продават 3 пъти повече. За вас 500+ не може да се брои за разочарование, защото това ви е лимитът. 900 абонаментни карти са недостижима химера, която никога не е била осъществявана в историята ви и никога няма да бъде осъществена. И ако не разбра, комунистическо тролче, източникът е чорбарска медия. Сега, изчезвай и не се вясвай повече.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: csimoen2, ikar, krumeto, Киро Пора и 20 госта