Съперниците ни правят зрелищно 3:3.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот delpi » 01 юли 2010 19:24

unist_gp написа:
NFB_Bgfen написа:unist_gp я ми кажи ако Левски вземе че влезне в групите на Лига Европа и стане шампион тогава отбора Фк Батков ли ще е или Левски.Неможе да си левскар само когато отбора печели.


ако стане това, батков пак ще вземе 80% от парите, ще ги вложи в стандарт и картинга на малкия. за футболния клуб ще даде най много 20%. затова съм против ФК Батков да влиза където и да е...


Нямаме доказателства за тези цифри дето излагаш...
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот unist_gp » 01 юли 2010 19:32

да! нямаме доказателства,защото живеем в такава държава! защото трябваше още след пробива в купата на УЕФА да се направи финансова ревизия на футболния клуб от държавата. във всяка друга държава се прави подобна независима, при това изненадваща, финансова ревизия,за да се разбере дали от футболния клуб са си платили данъците. нищо подобно. гоце сложи ордена на батков и пито-платено.
още по дразнещо е,че е нямало подобна финансова ревизия от поне 10 години в най-голямата перачница за пари - Славия на чичо Венци.
защо се правите на толкова наивни, като сами виждате. за 6 години Батков е прибрал над 30 милиона лева, къде са парите? поне от уефа следим наградния фонд и знаем. някой ден като изметат наркоманите от Иван Асен направо да закриват футбола в България.

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот delpi » 01 юли 2010 19:38

Доста проверки се направиха и проблеми в Левски нямаше, за разлика от други отбори...
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот unist_gp » 01 юли 2010 19:41

delpi написа:Доста проверки се направиха и проблеми в Левски нямаше, за разлика от други отбори...

никакви проверки не са правени. освен проверката от баща й на Сесил Каратнчева на ст. Герена. веднъж бяха поканени в Парламента за да им се обясни,че ще имат сериозни проблеми,ако продължават така. Те продължават и ще си имат сериозните проблеми. като започнат проверките ще се разчуем по цял свят. първо обаче трябва да се разкара бащицата на далаверата - боби мих.

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот delpi » 01 юли 2010 19:46

unist_gp написа:
delpi написа:Доста проверки се направиха и проблеми в Левски нямаше, за разлика от други отбори...

никакви проверки не са правени. освен проверката от баща й на Сесил Каратнчева на ст. Герена. веднъж бяха поканени в Парламента за да им се обясни,че ще имат сериозни проблеми,ако продължават така. Те продължават и ще си имат сериозните проблеми. като започнат проверките ще се разчуем по цял свят. първо обаче трябва да се разкара бащицата на далаверата - боби мих.


Бате, за теб няма никой читав, по-спокойно го раздавай ще си докараш някоя беля :lol:
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Потребителски аватар
NFB_Bgfen
Мнения: 538
Регистриран на: 05 сеп 2008 12:01
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот NFB_Bgfen » 01 юли 2010 19:50

unist_gp написа:да! нямаме доказателства,защото живеем в такава държава! защото трябваше още след пробива в купата на УЕФА да се направи финансова ревизия на футболния клуб от държавата. във всяка друга държава се прави подобна независима, при това изненадваща, финансова ревизия,за да се разбере дали от футболния клуб са си платили данъците. нищо подобно. гоце сложи ордена на батков и пито-платено.
още по дразнещо е,че е нямало подобна финансова ревизия от поне 10 години в най-голямата перачница за пари - Славия на чичо Венци.
защо се правите на толкова наивни, като сами виждате. за 6 години Батков е прибрал над 30 милиона лева, къде са парите? поне от уефа следим наградния фонд и знаем. някой ден като изметат наркоманите от Иван Асен направо да закриват футбола в България.

Хубаво говориш колко приходи има отбора от Европа но не мислиш ли че Левски не е евтин и повечето от тези пари се вложиха в базата на отбора и най-вече в заплатите на футболистите.Все пак заедно с Литекс и Черноморец сме отбора който плаща най-редовно заплатите.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот unist_gp » 01 юли 2010 20:01

мисля,че вече се повтаряме и се въртим в мисловен кръг ;) ще дискутираме по нататък на 15 юли, след мача. не съм ви забранил на вас нищо, така че всеки с мнението и емоциите си.
аз колкото нерви и пари съм дал и колкото срам съм брал заради Левски, си знам.
но на батков и кликата му повече, нищо от мен. с изключение на Христо Йовов, Гаджев и Георги Христов дори и играчите са ми антипатични. срам ме е от българския футбол заради това БФС.
по тази тема ще пиша вече наистина след мача. приятна вечер ;)

NFB_Bgfen, моля те въобще не сравнявай уговарянето на мачове от Батков с цел да плаща заплати, с работата в Черноморец.

Потребителски аватар
slavi_1914
Мнения: 620
Регистриран на: 22 юли 2009 23:56
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот slavi_1914 » 01 юли 2010 20:30

Някой знае ли дали има шанс да го гледаме някъде (не че ще е кой знае какво де)
СПРЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ЖЪЛТА ПРЕСА ! ТЯ ПРОМИВА МОЗЪЦИТЕ ВИ !
Левски е над всичко и над всички, а Левски това сме ние !

Потребителски аватар
todordk
Мнения: 126
Регистриран на: 24 юни 2009 08:21
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот todordk » 01 юли 2010 21:09

UEFA EULQ 32' CS Grevenmacher 0-1 (-) Dundalk FC :)

гостите повеждат :)

Потребителски аватар
lucio
Мнения: 410
Регистриран на: 10 май 2009 09:36
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот lucio » 01 юли 2010 21:32

todordk написа:UEFA EULQ 32' CS Grevenmacher 0-1 (-) Dundalk FC :)

гостите повеждат :)

Oчакваше се :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, tmanolov и 48 госта