Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Dust
Мнения: 8156
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот Dust » 28 май 2010 18:52

Проблема у нас е, че собствениците на клубове искат стадионите им да са на центърО на града и поради тази причина си измислят какво ли не.

Алаинц арена е на майната си
Новият на Галатасарай е на майната си
На Ксанти на 7км извън града в полето сред нищото
Националния на Турция е на 50 км от центъра на Истанбул, все едно новия национален стадион на България да е в Ботевград

Примери има адски много.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот DrAvalanche » 28 май 2010 19:04

tprodanov написа:Вироглав, я ако може да ми задоволиш личното любопиство и да посочиш кои са глупостите? Че има такива е безпорен факт, но някак си ми се струва, че ти няма да можеш да посочиш нито една?


Не си прав. Всеки път щом погледне в огледалото вижда една голяма глупост. Мислиш ли, че не може да я посочи?
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4995
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот LaRgO » 28 май 2010 19:08

Да ги затварят.Не само тези ами почти всички стадиони да затворят.Да останат само националния ,"Лазур" и на Литекс.

Потребителски аватар
kireto2
Мнения: 1028
Регистриран на: 28 юли 2009 20:43
Местоположение: София
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот kireto2 » 28 май 2010 19:25

Според мен, Герена се намира в много лошо състояние ! Да ви кажа честно , незнам как ни издаваха лицензи за ЕКТ досега!Седалките са с такъв наклон че трябва да се връзваш или да имаш грайфери на задника, на много места има камъни от къртещият се бетон, подстъпите към стадиона са отвратителни,тоалетните са в окаяно състояние! Но въпреки това ще получиме лиценз ,защото ако Герена не вземе лиценз ,тогава ще останат само 3 стадиона в България (всички знаеме кои са)! А това означава -край на шампионата! Така че очаквам доста компромиси от БФС и лицанзионната комисия!
Друг е въпроса ако общинската комисия обяви съоръженията за опасни, тогава най-вероятно от БФС ще трябва да съобразят с нейното решение!
Аз съм за затваряне на опасните стадиони дори с цената на това да няма футбол сезон-два.Иначе ще продължаваме да посещаваме тия гробници ,пред които разкопките пред министерски съвет ми изглеждат доста запазени!
И накрая един въпрос към всички : Сещате ли се за някой футболен президент ,който да не ни е представял проект за чисто нов стадон? и: Сещате ли се за някой чисто нов стадион?

Dust
Мнения: 8156
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот Dust » 28 май 2010 19:53

Тоя сезон ако пак направят компромиси, то следващия сезон няма да има такива, тъй като влиза в сила правилото за покрити трибуни (визирам изискванията на УЕФА за лиценз в Европа), както и паркинг.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот bigbonusprize » 28 май 2010 20:29

Dust написа:Тоя сезон ако пак направят компромиси, то следващия сезон няма да има такива, тъй като влиза в сила правилото за покрити трибуни (визирам изискванията на УЕФА за лиценз в Европа), както и паркинг.


Паркинга е лесен. Затваря се улицата и готово... :)
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
Messinho
Мнения: 2030
Регистриран на: 01 дек 2009 08:50
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот Messinho » 28 май 2010 20:33

Чесно казано не ми се вярва това да стане, но не ми и пука.
08.01.1994 г. Барселона Реал Мадрид 5:0
02.05.2009 г. Реал Мадрид - Барселона 2:6
29.11.2010 г. Барселона - Реал Мадрид 5:0
10.12.2011 г. Реал Мадрид - Барселона 1:3

ЦСКА ДО ГРОБ!!!
Изображение

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот delpi » 28 май 2010 21:13

terata написа:УЕФА ни лицензира стадиона за Европейските турнири, ама наще ще го затварят, че са по-големи разбирачи!!!


5 страници мнения сте изписали а човека го е казал най-точно още във второто мнение :lol: :lol: :lol:
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот maldin1 » 28 май 2010 21:56

[offtopic]Някой като каза за дренажа на Герена.Помня един мач срещу ЦСКА как се игра водна топка.На терена липсваха само 5-6 патки да сложат да заприлича вече на 100 % езеро. :lol: :lol:[/offtopic]
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!



Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта