какво правят в Левски???

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

danchobara
Мнения: 148
Регистриран на: 14 яну 2009 12:58
Контакти:

Re: какво правят в Левски???

Мнениеот danchobara » 26 май 2010 12:53

Само ще кажа,че няма да има никаква качествена селекция,юношите,както винаги при този треньор няма да бъдат налагани,цялото спортно-техническо ръководство е винаги на разположение на собственика и спортния директор и въз основа на това мога само да добавя,че нищо не се прави в любимия ни отбор,а точно напротив ще бъде съсипан от така наречените ръководители.Лошото не свършва с това,понеже ще бъдат продадени най-добрите и качествени играчи и така разрухата ще бъде тотална в Любимия ни отбор ЛЕВСКИ.Надявам се да греша,но това много рядко ми се случва,но винаги и само ЛЕВСКИ оле,оле оле оле!!!

mor
Мнения: 377
Регистриран на: 01 окт 2009 13:53
Контакти:

Re: какво правят в Левски???

Мнениеот mor » 26 май 2010 14:10

Мнениеот metodito на 26 Май 2010 08:48
Казвате скучно без футбол, а? ЮАР далече... Абе хора, стига вече! :evil: Аи малко по-полека с тая мразалянковщина. Почвам да вярвам на Бербатов за хейтърите.
Вие сте суперхора, така ли? Живеете в супер - държава. Живота ви е маргаритки и птички, само любимия ви отбор е скапан така ли? Дали пък ви е любим, наистина? Бъдете по-умерени и престанете с параноята. Може да е много, ама много по-зле. Взели, че са... :evil:
Писна ми!
И мен ме дразни, че автора не е чувал за главни букви, ама не правя генерални изводи.


+1 :)

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4995
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: какво правят в Левски???

Мнениеот LaRgO » 26 май 2010 16:17

Продават Цачев,а оставят супер некъдърния Антонов,който и на playstation не може да вкара гол.Гениални решения взима Гонзо.

Потребителски аватар
sostenere
Мнения: 378
Регистриран на: 13 май 2010 16:11
Контакти:

Re: какво правят в Левски???

Мнениеот sostenere » 26 май 2010 20:30

НКВД- написа:
peh написа:Добре де, Щърков не е ли взет за резерва на Минев? Защото втори ляв бек отбора просто няма. Идва без пари, едва ли ще взима голяма заплата, ще играе 7-8 мача следващи сезон. Ясно е, че Ашли Коул не може да дойде, ама толкова много шум за една резерва...

.... обясняваш неща на хора, които единствената им представа за футбола идва от игрите в компа им ....... :) :) :)


Това ли ще бъде конкуренцията на Веско Минев... нали целта да има конкуренция е съвсем друга, а не Веско да си знае, че е титуляр и да няма притеснения, идва някакъв от Б група да му бъде резерва, е заеби какъв е смисъла тогава.... :lol:
Животът ми без Левски е безмислен
животът ми без Левски е провал
Левски е това, което имам
Левски е моят идеал !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kabaka, rhaegar, tmanolov и 48 госта