Твърдо против!!!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

UL_Blue
Мнения: 208
Регистриран на: 08 окт 2008 15:10

Твърдо против!!!

Мнениеот UL_Blue » 25 май 2010 17:22

Постоянно слушаме за трансфери в Левски, както на пристигащи така и на отиващи си футболисти. Но съм твърдо против напускането на юношите на клуба, като Цачев и Генев. За това и съм твърдо против тяхното напускане. Особенно това важи за Генев. Чакахме тези играчи да натрупат опит и точно когато им трябва малко да са готови за първият отбор и ние да ги разкараме. Генев направи доста добри мачове като онзи мач в Залцбург в който дори на Стевенс направи впечатление центр. двойка защитници. Естествено имаше и слаби мачове като тези с Цеска, но той е на 21г. така че е нормално атмосферата да му се отрази на психиката. Но определено не е по слаб нито от Милиев, нито от И.Иванов. Просто трябва да му се гласува доверие. Същото се отнася и за Цачев въпреки че може още една година, да се даде под наем, тъи като в атака Левски наистина се нуждае от класа. Балтанов от новият сезон обезателно трябва да намира по често място сред титулярите, както и Станчев. Така че твърдо против напускането на юношите!!!

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4995
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Твърдо против!!!

Мнениеот LaRgO » 25 май 2010 17:32

Генев най-вероятно няма да го дават под наем,нито ще го продават.Обаче Цачев май ще го дават на Славия.Не е ясно дали под наем или ще го продадат.

Потребителски аватар
drakata
Мнения: 305
Регистриран на: 23 юли 2009 08:50
Контакти:

Re: Твърдо против!!!

Мнениеот drakata » 25 май 2010 17:34

Батков да пуска акциите на борсата, та да си го купиме ния тоя клуб.
Трябва да има поне 10 по едри акционера и да има събрания на акционерите на който да има план за 1 година за 5 години, всичко прозрачно и ясно.
За мене това е отбор.
В момента всички отбори са просто мерене на пишки от разни аидуци.
Виж че само интриги се въртят от всякъде.
Италиански евро шампион без италианец в състава(смех), ти за юноши говориш.
Според 1/3 от британските ученици СИРЕНЕТО расте по дърветата.

Потребителски аватар
abiati
Мнения: 383
Регистриран на: 30 апр 2009 15:40
Контакти:

Re: Твърдо против!!!

Мнениеот abiati » 25 май 2010 17:54

UL_Blue написа:Постоянно слушаме за трансфери в Левски, както на пристигащи така и на отиващи си футболисти. Но съм твърдо против напускането на юношите на клуба, като Цачев и Генев. За това и съм твърдо против тяхното напускане. Особенно това важи за Генев. Чакахме тези играчи да натрупат опит и точно когато им трябва малко да са готови за първият отбор и ние да ги разкараме. Генев направи доста добри мачове като онзи мач в Залцбург в който дори на Стевенс направи впечатление центр. двойка защитници. Естествено имаше и слаби мачове като тези с Цеска, но той е на 21г. така че е нормално атмосферата да му се отрази на психиката. Но определено не е по слаб нито от Милиев, нито от И.Иванов. Просто трябва да му се гласува доверие. Същото се отнася и за Цачев въпреки че може още една година, да се даде под наем, тъи като в атака Левски наистина се нуждае от класа. Балтанов от новият сезон обезателно трябва да намира по често място сред титулярите, както и Станчев. Така че твърдо против напускането на юношите!!!

определено Милиев е поне 3 класи над Генев... а и не смятам,че трябва да делим играчите си на юноши и на дошли от друг клуб а на играещи силно и слабо....

Rodn1
Мнения: 3229
Регистриран на: 14 окт 2008 15:32

Re: Твърдо против!!!

Мнениеот Rodn1 » 25 май 2010 18:00

A аз съм твърдо против правпоиса ти...

Потребителски аватар
malchev
Мнения: 531
Регистриран на: 29 апр 2010 12:50
Контакти:

Re: Твърдо против!!!

Мнениеот malchev » 25 май 2010 18:05

Абе трябва да остане бе! Милиев и Бензо титуляри, той може да влиза в по-лесни мачове и да трупа опит. Данни има, просто направи 1-2 по-слаби мача и го отписаха.

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Твърдо против!!!

Мнениеот balef » 25 май 2010 21:52

Твърда съм да ги продават ! Какво ще ги чакаме това е Левски ! На 21-22 години и ние ще го чакаме евентуално да заиграе ............... Даде им се шанс и се видя - НЕ СТАВАТ ЗА ЛЕВСКИ !

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Твърдо против!!!

Мнениеот Blue_Girl » 25 май 2010 22:48

Твърдо против съм и за 2-мата.
8-)
Пак сърцата ни са пълни,
пак стадионът ще е син!
Синьо знаме ще се вее,
само Левски ще се пее!
ееееееее,
сини богове,
цялата земя,
пред вас на колене!

Потребителски аватар
Levski26
Мнения: 159
Регистриран на: 16 юли 2009 13:23
Контакти:

Re: Твърдо против!!!

Мнениеот Levski26 » 26 май 2010 00:17

Няма такъв бастун като Генев, просто е много зле. :roll: Да го дават 1-2 години под наем някъде надалече.
Цачев обаче трябваше да го оставят, дано не го продават, а само под наем го пратят.
Изображение

kempesmario
Мнения: 1098
Регистриран на: 18 ное 2008 20:46
Контакти:

Re: Твърдо против!!!

Мнениеот kempesmario » 26 май 2010 09:26

Абе стига с този Генев бе . На всеки мач прави по грешка , гола вода е . Я си спомни мача с чорбата когато ни биха ? Да го махат този че нищо не става от него .


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DoSomethingDifferent и 40 госта