Дани Кики: Бих играл на "Герена"

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
levskioleole
Мнения: 185
Регистриран на: 04 яну 2010 00:45
Контакти:

Дани Кики: Бих играл на "Герена"

Мнениеот levskioleole » 23 май 2010 14:29

Халфът на Локомотив Пловдив Дани Кики заяви, че с удоволствие би играл в Левски. За да го привлекат на „Герена" обаче, сините ще трябва да платят трансферна сума.

„Имам още година договор с Локо. Иначе засега няма конкретно предложение към мен. В Левски бих се навил да играя. През зимата ме искаха от ЦСКА, но тогава категорично отказах да премина на „Армията". За сините обаче нещата не стоят по този начин", заяви пред „Тема Спорт" талантливият халф.



ще бъде добър трансфер

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Дани Кики: Бих играл на "Герена"

Мнениеот Гуу » 23 май 2010 14:33

Никога не съм го харесвал този футболист, спомням си, че когато го спрягаха за трансфер в ЦСКА, стисках палци да не дойде...
Когато и да съм гледал негови мачове за Локо Пловдив, никога не ми е правил впечатлние. Като че ли е по-известен с гаджето си, отколкот с игра... :roll:


Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: Дани Кики: Бих играл на "Герена"

Мнениеот PFCB » 23 май 2010 14:37

Много сирийци се събраха в Левски :lol:

Потребителски аватар
M.V.B.
Мнения: 78
Регистриран на: 04 май 2010 09:43

Re: Дани Кики: Бих играл на "Герена"

Мнениеот M.V.B. » 23 май 2010 14:58

PFCB написа:Много сирийци се събраха в Левски :lol:


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ти връзка с главния мозък имаш ли :?
Или главата ти на раменете е само за равновесие :?:

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Дани Кики: Бих играл на "Герена"

Мнениеот dodo7271 » 23 май 2010 15:00

Гуу написа:Никога не съм го харесвал този футболист, спомням си, че когато го спрягаха за трансфер в ЦСКА, стисках палци да не дойде...
Когато и да съм гледал негови мачове за Локо Пловдив, никога не ми е правил впечатлние. Като че ли е по-известен с гаджето си, отколкот с игра... :roll:



:) :) :) КАжи ми колко мача си гледал на Дани Кики и ми кажи 5 елемента в неговата игра, които не ти харесват? Пич, твърде комплексарско изказване си направил. Изведнъж стана голям футболен капацитет, ти си един истински Жозе Моуриньо. Странно защо не го каза това преди седмица, а чак когато Дани Кики каза, че иска да играе в Левски?
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Дани Кики: Бих играл на "Герена"

Мнениеот dodo7271 » 23 май 2010 15:01

M.V.B. написа:
PFCB написа:Много сирийци се събраха в Левски :lol:


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ти връзка с главния мозък имаш ли :?
Или главата ти на раменете е само за равновесие :?:


Ти пък какво му се връзваш. Не разбра ли, че при тях водеща е злобата и плюенето.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Дани Кики: Бих играл на "Герена"

Мнениеот Гуу » 23 май 2010 15:16

dodo7271 написа:
Гуу написа:Никога не съм го харесвал този футболист, спомням си, че когато го спрягаха за трансфер в ЦСКА, стисках палци да не дойде...
Когато и да съм гледал негови мачове за Локо Пловдив, никога не ми е правил впечатлние. Като че ли е по-известен с гаджето си, отколкот с игра... :roll:



:) :) :) КАжи ми колко мача си гледал на Дани Кики и ми кажи 5 елемента в неговата игра, които не ти харесват? Пич, твърде комплексарско изказване си направил. Изведнъж стана голям футболен капацитет, ти си един истински Жозе Моуриньо. Странно защо не го каза това преди седмица, а чак когато Дани Кики каза, че иска да играе в Левски?


Офффф, трябваше да се ровя из старите си коментари, ама както и да е...
Ето това е мое мнение за Кики от 4-ти май, миналата година.Намира се в темата "Кой младок от А група става за ЦСКА?" http://forum.gong.bg/levski/viewtopic.php?f=2&t=14919&p=199533&hilit=+%D0%BA%D0%B8%D0%BA%D0%B8#p199533 Това мнение е доста преди да се започнат слуховете за преминаване в Левски или ЦСКА.

a boy named goo написа:[Дани Кики - В никакъв случай. Единственото ми впечатление от него е, че е абсолютен простак. До сега не съм го виждал да прави силен мач, пък и не смятам, че има качества за ЦСКА. От Локомотив бихме могли да вземем Акалски, който според мен е един от най-добрите вратари в България в момента или Даксон, който е страшен халф във всички отношения. Акалски и Даксон- ДА, Кики- в никакъв случай.


В мачовете, които съм му гледал, не ми харесва:
1) Самочувствието му - това е изключително вредно за един млад футболист. Ако имаше някакви качества, ОК, ама в случая е просто без покритие
2) Губи много топки в средата.
3)Грешни пасове
4) Скатава се на терена.
5) Избухлив е (нека само си спомним изпълненията му срещу Ботев)
Ето 5 елемента, които не ми харесват.

Между другото, никога не съм имал претенциите да съм капацитет, нито пък да съм Моуриньо. Това е форум, в който се предполага, че идеята е такава, фенове да си изказват мнениията си.

Потребителски аватар
kireto2
Мнения: 1028
Регистриран на: 28 юли 2009 20:43
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дани Кики: Бих играл на "Герена"

Мнениеот kireto2 » 23 май 2010 15:26

Гуу написа:
dodo7271 написа:
Гуу написа:Никога не съм го харесвал този футболист, спомням си, че когато го спрягаха за трансфер в ЦСКА, стисках палци да не дойде...
Когато и да съм гледал негови мачове за Локо Пловдив, никога не ми е правил впечатлние. Като че ли е по-известен с гаджето си, отколкот с игра... :roll:



:) :) :) КАжи ми колко мача си гледал на Дани Кики и ми кажи 5 елемента в неговата игра, които не ти харесват? Пич, твърде комплексарско изказване си направил. Изведнъж стана голям футболен капацитет, ти си един истински Жозе Моуриньо. Странно защо не го каза това преди седмица, а чак когато Дани Кики каза, че иска да играе в Левски?


Офффф, трябваше да се ровя из старите си коментари, ама както и да е...
Ето това е мое мнение за Кики от 4-ти май, миналата година.Намира се в темата "Кой младок от А група става за ЦСКА?" http://forum.gong.bg/levski/viewtopic.php?f=2&t=14919&p=199533&hilit=+%D0%BA%D0%B8%D0%BA%D0%B8#p199533 Това мнение е доста преди да се започнат слуховете за преминаване в Левски или ЦСКА.

a boy named goo написа:[Дани Кики - В никакъв случай. Единственото ми впечатление от него е, че е абсолютен простак. До сега не съм го виждал да прави силен мач, пък и не смятам, че има качества за ЦСКА. От Локомотив бихме могли да вземем Акалски, който според мен е един от най-добрите вратари в България в момента или Даксон, който е страшен халф във всички отношения. Акалски и Даксон- ДА, Кики- в никакъв случай.


В мачовете, които съм му гледал, не ми харесва:
1) Самочувствието му - това е изключително вредно за един млад футболист. Ако имаше някакви качества, ОК, ама в случая е просто без покритие
2) Губи много топки в средата.
3)Грешни пасове
4) Скатава се на терена.
5) Избухлив е (нека само си спомним изпълненията му срещу Ботев)
Ето 5 елемента, които не ми харесват.

Между другото, никога не съм имал претенциите да съм капацитет, нито пък да съм Моуриньо. Това е форум, в който се предполага, че идеята е такава, фенове да си изказват мнениията си.

Тука сме на едно мнение с Гуу особено по точки 1и5!

Потребителски аватар
arekusanderu
Мнения: 886
Регистриран на: 30 авг 2009 18:47
Контакти:

Re: Дани Кики: Бих играл на "Герена"

Мнениеот arekusanderu » 23 май 2010 15:34

Думата -бих е общо понятие...и аз бих играл,ама....
FORZA CESENA !!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 34 госта