Въпрос към всички Левскари

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

nikoko
Мнения: 287
Регистриран на: 19 авг 2008 15:38
Контакти:

Въпрос към всички Левскари

Мнениеот nikoko » 01 дек 2009 09:46

Искам да разбера какво е вашето мнение относно целите на Левски през пролетния сезон. Дали според вас трябва да гоним титлата на всяка цена или да използваме този сезон, за да подготвим силен отбор за евротурнирите догодина?
Според мен Батков и Гонзо трябва да излязат и да кажат, че тая година няма да гоним титла, а единствената ни цел ще е място в евротурнирите. След това вместо да водят някакви недоказани играчи от Пирин и от не знам си къде, да вземат да обиграват Цачев, Балджийски, Табаков, Балтанов, Хичо, в тези момчета поне според мен има футбол и ще е супер ако са титуляри във всеки един мач на пролет, и то мачове, които ще могат да играят без излишно напрежение и без да се налага да побеждават на всяка цена.
Кажете и вие какво мислите, но поне според мен няма смисъл да гоним титлата при положение, че джуджето я е капарирало и след издънкат в Стара Загора ще затегнат още повече организацията!

П.С. Моля феновете на другите отбори да се въздържат от коментари, не случайно темата е във форума на Левски. Благодаря ви предварително за разбирането!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21521
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот metodito » 01 дек 2009 09:58

Аз съм песимист и мисля, че през зимата ще бъде продаден Тасевски, нищо чудно и Жо. В България няма отбор, който да мисли в дългосрочен план. Мъри се опита да направи нещо в тази посока, но мустакатия глупак не го остави. Както съм писал и преди, надявах се Мъри да е българския вариант на Ги Ру, ма не би. Когато футболисти и футболни функционери казват: "Мислим мач за мач", имат точно това предвид. Може би и заради това не се справяме с турнирите. Дори и да спечелим шампионата ("Левски" е най-стабилният отбор в последните пет седмици), на лято ще има разпродажба и треньорска смяна и всичко започва отначало. В младите има бъдеще, но трябва да бъдат пускани в игра. Ако Гонзо е начело на "Левски" може, но един чужд треньор или българин - наемник, който ще гони бързи резултати, няма да им обърне внимание. Моите уважения към Мечо, ама...
Та така, докато Батков е начело на отбора, не мисля, че ще се работи за повече от три месеца напред.

Потребителски аватар
tarikat
Мнения: 1895
Регистриран на: 13 ное 2009 08:34
Местоположение: Дойчланд-Мойчланд
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот tarikat » 01 дек 2009 10:13

Добра тема !
Зе вече е спазарен за Металург (Донецк) ,очаквам да стане същото и със Жо ...за Тасевски не знам ...
В момента най-добрия вариант е да остане Гонзо начело на отбора ,изглежда добър мотиватор ;)
Все пак най-добре щеше да е Вячеслав Грозни да ни беше поел ,но какво да се прави !?!
до metodito:
Чудя се защо споменаваш Мечо ,той е един от най-добрите ни играчи !!Истински левскар !!
----------
Дано Батков отвърже кесията ,има стойностни играчи ,които трябва да се опитаме да привлечем !
Ортега си им го връщаме на Славия ,трябва да вземем на всяка цена Жуниор или там какъв беше :lol:
Ивелин Попов и Даксон също искам да ги видя със синия екип !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21521
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот metodito » 01 дек 2009 10:17

tarikat написа:до metodito:
Чудя се защо споменаваш Мечо ,той е един от най-добрите ни играчи !!Истински левскар !!
----------

Ми понеже годинките са му много. Но мога и да греша. Понеже във футбола няма стари и млади. Мечо е истински левскар! Така е. Не трябваше да го гонят. Аз съм му фен. И изглежда и като човек свестен. ;)

Потребителски аватар
Pro-European
Мнения: 1969
Регистриран на: 06 май 2009 15:43
Местоположение: Лисабон
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот Pro-European » 01 дек 2009 10:39

Значи въпросът е какво ще гоним пролетта?
Първо - Левски винаги играе за победа и за титла! защо пролетта да е различно?
А и като знаеш кой е треньор/спортен директор, имаш ли съмнения за какво ще играем?
Авторът на темата: Ще спре ли..

Потребителски аватар
Robotop
Мнения: 219
Регистриран на: 23 сеп 2009 21:49

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот Robotop » 01 дек 2009 10:41

Без селекция и качествени играчи нищо не става.
Не се заблуждавайте, от юношите нищо не става, това са набедени момчета( измислена техника, високи 1.5м, безхарактерни)
Трябва свестен ТРЕНЬОР и качествен материал 3-4 момчета, за целите на ЛЕВСКИ, а те са високи не са за мижитурки.

Няма пари, няма акъл, сърцето синьо, пак ще кърви

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот LoveAndPeace » 01 дек 2009 10:44

Да излезнат Батков и Гонзо и да заявят подобно нещо е толкова абсурдно , колкото би било да сменят името на клуба.
ЛЕВСКИ е ЛЕВСКИ - Винаги се борим до края , винаги напред и винаги нагоре. Всяка цел различна от титла , купа и суперкупа е за другите отбори.
За съжаление ще има разпродажба , но защо тогава ни школата , ако не разчитаме на нея ?

САМО ЛЕВСКИ :)

manoll
Мнения: 302
Регистриран на: 20 авг 2008 10:08
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот manoll » 01 дек 2009 10:49

Батков каза: на полусезона - в тройката, лятото - шампиони!

И точно така ще стане - ние сме най-силни. Сега всички отбори треперят и се молят да не се паднат с нас за Купата през декември

Утре, при 2:0 срещу испанците, смяна в 88-та мин - излиза Зе - всички на стадиона да го изпратим с аплодисменти!

:)

nicson
Мнения: 2
Регистриран на: 25 ное 2009 14:22
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот nicson » 01 дек 2009 10:52

Аз смятам, че целта е ясна както винаги титла и купа и с оглед на футболистите, с които разполагаме смятам, че сме най-силният отбор. Значи и аз смятам, че и Жо и Зе са много добри футболисти за нашите стандарти, обаче те не във всеки мач бяха постоянни, даже смятам, че един Мечо ще е много по полезен от Зе най-вече заради пасовете му. Ако вземем 2-3ма добри футболисти ( Дани Пеев, Румен Трифонов, Жуниор) и ако Батков не продава повече съм оптимист. Единственото кофти е малко по трудната програма с гостувания във Варна, Бургас, Надежда, Стара Загора и Ловеч, но Левски това неможе да го притеснява.

Потребителски аватар
Oskron
Мнения: 510
Регистриран на: 28 окт 2008 19:55
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот Oskron » 01 дек 2009 10:55

Независимо с какви играчи играе Левски целта винаги е победа във всеки мач и гонене на титла и купа. А колкото до това кой трябва да играе си мисля че това трябва да са най-добрите в отбора независимо дале са на 16-17 години или на 35-37 че е 40 ако щете. Разбира се на юношите трябва да се дават повече аванси но те трябва да покажат че ги заслужават. От тези които изброи само Цачев показа, че може би има хляб в него и мисля че заслужава шанс. Хичо отдавна не е в категорията на юношите и имаше доста шансове да покаже че от него ще стане футболист, същото важи и за Балтанов. Табаков го пускаха няколко мач и нищо не показа, а Балджийски аз не съм го гледал до сега но чувам хубави работи за него.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта