Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23224
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 29 апр 2024 17:02

За такава човешка измет говорим

Бившият голмайстор на ЦСКА Фернандо Каранга бе арестуван в Бразилия заради домашно насилие.

32-годишният футболист е задържан в Ресифе в неделя по подозрение в нападение над партньорката си, 29-годишна гражданка на Беларус.

Според полицията в Ресифе жената е намерена в безпомощно състояние на улицата
Последна промяна от W84me на 29 апр 2024 17:02, променено общо 1 път.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23824
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 29 апр 2024 17:02

Тоя жест си е традиционен за южняците по терените, но тук решиха да изпедерастеят разни и да му налагат наказания само щото им шие голове
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

tmanolov
Мнения: 4144
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 29 апр 2024 17:06

modor написа:
miro_rz написа:Да видим кой левскар ще познае снимките!?

Изображениеimagehost

Жандармерията в Разград?

Вероятно, но снимката е от кофти ъгъл и трудно се разпознава. Просто поредната изоставена сграда
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 4144
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 29 апр 2024 17:09

delqnski47 написа:Тоя жест си е традиционен за южняците по терените, но тук решиха да изпедерастеят разни и да му налагат наказания само щото им шие голове

Как имаш очи да защитаваш Караманго? Тоя е тотален унтерменш
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14299
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 29 апр 2024 17:11

Аз такива жестове не съм виждал нито за купата на Африка, нито на Южна Америка, ти сигурно си ги видял в Антарктида.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23824
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 29 апр 2024 17:25

tmanolov написа:
delqnski47 написа:Тоя жест си е традиционен за южняците по терените, но тук решиха да изпедерастеят разни и да му налагат наказания само щото им шие голове

Как имаш очи да защитаваш Караманго? Тоя е тотален унтерменш

Специално за тоя жест е пълна глупост. Нито е нацистки поздрав, нито уронва достойнството на някого да се е фанал за макарите и т.н.
Още преди години се изсмука от пръстите само и само да получи наказание
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

zieek91
Мнения: 1011
Регистриран на: 10 сеп 2015 00:55
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот zieek91 » 29 апр 2024 17:37

W84me написа:
peliforewer написа:Липсваха ми тези декларации от ФК Донос , всеки има право да публикува в личния си профил каквото поиска.Никъде по медии не съм видял някой от ръководство и футболисти на ЦСКА да са обидили с нещо ФК Левски освен, че им вкараха 3 гола за едно полувреме :) .За жеста си Каранга получи жълт картон и няма да играе полуфинала в Пловдив или трябва да го накажат доживот.Този дето си показваше гъ.а на сините фенове се оплаква на оня дето ходеше по черен слип на стадиона, че някои от ЦСКА не спазвали благоприличие :) , та чак и диктува на ДК към БФС какво да е наказанието.

Я да публикува това или да направи такъв жест в Англия. Ще последва наказание между 5 и 10 мача моментално. Отделно осъждан за насилие над жена никога няма да припари до нормален отбор. Само тук е приеман за някакъв, тоя урод на природата.



Изображение
Изображение


Ozzimozzi
Мнения: 7159
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 29 апр 2024 17:53

damyanov1963 написа:Аз такива жестове не съм виждал нито за купата на Африка, нито на Южна Америка, ти сигурно си ги видял в Антарктида.

Ето ти нещо от СП, като се надявам, че познаваш жестикулиращия. Не разбирам само защо се правите на меки китки?!

Изображение
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14299
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 29 апр 2024 18:02

Ozzimozzi написа:
damyanov1963 написа:Аз такива жестове не съм виждал нито за купата на Африка, нито на Южна Америка, ти сигурно си ги видял в Антарктида.

Ето ти нещо от СП, като се надявам, че познаваш жестикулиращия. Не разбирам само защо се правите на меки китки?!

Изображение

Нищо не се различава от тая снимка, камо ли да позная жестикулиращия.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alexdb, ikar, Sstefanov, Testa_di_Legno, vlong и 41 госта