Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

krumeto
Мнения: 3698
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 28 апр 2024 22:16

peliforewer написа:
k20dan4o написа:
peliforewer написа:
k20dan4o написа:
Dust написа:Пели ти си параноик. Тая картинка която си показал, какво точно трябва да се коментира, освен че играча в жълто е в засада?

Той не разбра че ако ВАР беше преразгледал ситуацията за ЧК на Сон, щеше да отсэди засада и да отмени жълтия.

Изображение Защо не го преразгледаха, ако е засада ОК, но е 100% ЧК, а засадата май е покрита.Този страничен се опита да ви оправи вторият гол като вдигна засада.Оценявам усилията на неутралните наблюдатели да ударят рамо на Лудогорец :) .

Малко рано си паузирал, ставаш за ВАР. Пели, зарадвай се бе човек, още сте в играта.

Отдавна не сме в играта за титлата, наистина се ядосах, Крумовград не играят за нищо, вкараха си два гола и Железов реши да оправя нещата.Дали тази седмица или другата Лудогорец си стават шампиони, защо трябва да се прави толкова явно, че чак Генчев дето е ваш човек да го казва.

Не вярвам, да си толкова прост. Играчи, съдии, БФС, УЕФА, ФИФА, фафа и Фуфа искат светът да види как Лудогорец ще унижи тЕрето, ставайки шампион срещу тях. Ще се гаври с урода на БЪЛГАРИЯ.
Домусчиев ще отмъсти на близача ачко(малка буква), за всичките му помии.
Кефа ще е голям!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

peliforewer
Мнения: 9597
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 28 апр 2024 22:26

krumeto написа:
peliforewer написа:
k20dan4o написа:
peliforewer написа:
k20dan4o написа:
Dust написа:Пели ти си параноик. Тая картинка която си показал, какво точно трябва да се коментира, освен че играча в жълто е в засада?

Той не разбра че ако ВАР беше преразгледал ситуацията за ЧК на Сон, щеше да отсэди засада и да отмени жълтия.

Изображение Защо не го преразгледаха, ако е засада ОК, но е 100% ЧК, а засадата май е покрита.Този страничен се опита да ви оправи вторият гол като вдигна засада.Оценявам усилията на неутралните наблюдатели да ударят рамо на Лудогорец :) .

Малко рано си паузирал, ставаш за ВАР. Пели, зарадвай се бе човек, още сте в играта.

Отдавна не сме в играта за титлата, наистина се ядосах, Крумовград не играят за нищо, вкараха си два гола и Железов реши да оправя нещата.Дали тази седмица или другата Лудогорец си стават шампиони, защо трябва да се прави толкова явно, че чак Генчев дето е ваш човек да го казва.

Не вярвам, да си толкова прост. Играчи, съдии, БФС, УЕФА, ФИФА, фафа и Фуфа искат светът да види как Лудогорец ще унижи тЕрето, ставайки шампион срещу тях. Ще се гаври с урода на БЪЛГАРИЯ.
Домусчиев ще отмъсти на близача ачко(малка буква), за всичките му помии.
Кефа ще е голям!

Толкова злоба и омраза рядко се вижда в този форум, уродът или туморът се видя днес, дори и Генчев Ви го каза.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

gihuelo
Мнения: 5787
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 28 апр 2024 22:37

TristaNNN написа:
delqnski47 написа:Жалко че не съм по залаганията и нямам профили и тем подобни глупости, но на 2:1 щях да сложа 1000 за палачинката. Топ лесни пари и дано някой е сложил.
W84me, Dust .... ?

Топ лесни пари за такива като съгосподаря ви, факт. Докато има такива тото играчи на пазара 1/Х/2 в пробитата Дриша лига, с подобно на твоето бунашко мислене, Папазовците хем ще дупят Тирето на Локо и Пирин, хем ще прибират парата на балъците.


Никъде не споменаваш Левски в дупенето :) Не съм сигурен че не участвате активно в тези мероприятия :)
Иначе в единствените два спорта в които станахте шампиони - волейбол и художествена гимнастика съгосподарите ни имат огромна заслуга.

peliforewer
Мнения: 9597
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 28 апр 2024 22:46

gihuelo написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:Жалко че не съм по залаганията и нямам профили и тем подобни глупости, но на 2:1 щях да сложа 1000 за палачинката. Топ лесни пари и дано някой е сложил.
W84me, Dust .... ?

Топ лесни пари за такива като съгосподаря ви, факт. Докато има такива тото играчи на пазара 1/Х/2 в пробитата Дриша лига, с подобно на твоето бунашко мислене, Папазовците хем ще дупят Тирето на Локо и Пирин, хем ще прибират парата на балъците.


Никъде не споменаваш Левски в дупенето :) Не съм сигурен че не участвате активно в тези мероприятия :)
Иначе в единствените два спорта в които станахте шампиони - волейбол и художествена гимнастика съгосподарите ни имат огромна заслуга.

Явно във волейбола парите на Папазки са чисти :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9282
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Без цензура!

Мнениеот bubka » 28 апр 2024 23:04

peliforewer написа:
krumeto написа:
peliforewer написа:
k20dan4o написа:
peliforewer написа:
k20dan4o написа:Той не разбра че ако ВАР беше преразгледал ситуацията за ЧК на Сон, щеше да отсэди засада и да отмени жълтия.

Изображение Защо не го преразгледаха, ако е засада ОК, но е 100% ЧК, а засадата май е покрита.Този страничен се опита да ви оправи вторият гол като вдигна засада.Оценявам усилията на неутралните наблюдатели да ударят рамо на Лудогорец :) .

Малко рано си паузирал, ставаш за ВАР. Пели, зарадвай се бе човек, още сте в играта.

Отдавна не сме в играта за титлата, наистина се ядосах, Крумовград не играят за нищо, вкараха си два гола и Железов реши да оправя нещата.Дали тази седмица или другата Лудогорец си стават шампиони, защо трябва да се прави толкова явно, че чак Генчев дето е ваш човек да го казва.

Не вярвам, да си толкова прост. Играчи, съдии, БФС, УЕФА, ФИФА, фафа и Фуфа искат светът да види как Лудогорец ще унижи тЕрето, ставайки шампион срещу тях. Ще се гаври с урода на БЪЛГАРИЯ.
Домусчиев ще отмъсти на близача ачко(малка буква), за всичките му помии.
Кефа ще е голям!

Толкова злоба и омраза рядко се вижда в този форум, уродът или туморът се видя днес, дори и Генчев Ви го каза.


Този krumeto е най-комплексирания тип от целия форум. Няма нито едно мнение, касаещо единствено Лудогорец. Всичко е плюене по други отбори с неизмерима злоба. Направо пяна му излиза от устата Изображение.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23821
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 28 апр 2024 23:11

TristaNNN написа:
delqnski47 написа:Жалко че не съм по залаганията и нямам профили и тем подобни глупости, но на 2:1 щях да сложа 1000 за палачинката. Топ лесни пари и дано някой е сложил.
W84me, Dust .... ?

Топ лесни пари за такива като съгосподаря ви, факт. Докато има такива тото играчи на пазара 1/Х/2 в пробитата Дриша лига, с подобно на твоето бунашко мислене, Папазовците хем ще дупят Тирето на Локо и Пирин, хем ще прибират парата на балъците.

Ма ти да не мислиш, че не участвате в порнаци? Айде сложи си ръка на сърцето и кажи верно мислиш ли го това.
А иначе порнаци има абсолютно навсякъде в съвременния футбол. Оня Блатер го хванаха в корупция, а тук няма да има...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12385
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 28 апр 2024 23:32

gihuelo написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:Жалко че не съм по залаганията и нямам профили и тем подобни глупости, но на 2:1 щях да сложа 1000 за палачинката. Топ лесни пари и дано някой е сложил.
W84me, Dust .... ?

Топ лесни пари за такива като съгосподаря ви, факт. Докато има такива тото играчи на пазара 1/Х/2 в пробитата Дриша лига, с подобно на твоето бунашко мислене, Папазовците хем ще дупят Тирето на Локо и Пирин, хем ще прибират парата на балъците.


Никъде не споменаваш Левски в дупенето :) Не съм сигурен че не участвате активно в тези мероприятия :)
Иначе в единствените два спорта в които станахте шампиони - волейбол и художествена гимнастика съгосподарите ни имат огромна заслуга.

Не знаех, че сме станали шампиони по худ. гимнастика и волейбол. Айде, за волейбола някой левскар беше писал в синия форум и научих, та смятай колко ги следя и ме еВе. За баскета и Тиретата на Тити също не ме еВе и не ги следя, в случай че някой припок реши да отклони темата натам, бранейки 'Аризмата.
Обаче за пореден път ме изумява преди чорбарския, а вече припошки светоглед. Коментирам порнаците в Ебем ти лига, и явните такива на Тирето, а насреща - Ама и говедатааааа, ааааа.....?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12385
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 28 апр 2024 23:41

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:Жалко че не съм по залаганията и нямам профили и тем подобни глупости, но на 2:1 щях да сложа 1000 за палачинката. Топ лесни пари и дано някой е сложил.
W84me, Dust .... ?

Топ лесни пари за такива като съгосподаря ви, факт. Докато има такива тото играчи на пазара 1/Х/2 в пробитата Дриша лига, с подобно на твоето бунашко мислене, Папазовците хем ще дупят Тирето на Локо и Пирин, хем ще прибират парата на балъците.

Ма ти да не мислиш, че не участвате в порнаци? Айде сложи си ръка на сърцето и кажи верно мислиш ли го това.
А иначе порнаци има абсолютно навсякъде в съвременния футбол. Оня Блатер го хванаха в корупция, а тук няма да има...

Ей го и тоя - коментирам порнаците на Тирето и насреща скок на припошката амбразура - Ама говедата и те, ааааа... :lol:
Говорех за бунашките тото страсти и келепирО на осъденият поръчител на убийства на гърба на бунаците и с любезното дупене на Тирето.
Аз за разлика от припоците съм признавал съмнителните мачове на Левски, даже с теб бяхме коментирали един, май в Разград с Топчо и децата. Не е трудно да си мъж и да признаваш непочтените работи на любимия отбор. От друга страна сте вие с немъжкото си поведение в същата ситуация - Уааа, ама говедата...и нито дума за оранжевото дупене.
Немъжко е това, да знаеш.
Ся, не очаквам доблест от припоците, ама айде поне веднъж покажете, че не сте цепнати между краката, дейва. Поне ти, де се бараш коректен, нищо че си интригант понякога, другите припоци са ми ясни вече.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22805
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот NOMER14 » 28 апр 2024 23:54

TristaNNN написа:Не знаех, че сме станали шампиони по худ. гимнастика и волейбол. Айде, за волейбола някой левскар беше писал в синия форум и научих

Не съм "някой левскар", а съм NOMER14.
Апропо - именно с децата си Левски стана шампион по волейбол. Какъв Папазки?!

gihuelo
Мнения: 5787
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 28 апр 2024 23:55

TristaNNN написа:
gihuelo написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:Жалко че не съм по залаганията и нямам профили и тем подобни глупости, но на 2:1 щях да сложа 1000 за палачинката. Топ лесни пари и дано някой е сложил.
W84me, Dust .... ?

Топ лесни пари за такива като съгосподаря ви, факт. Докато има такива тото играчи на пазара 1/Х/2 в пробитата Дриша лига, с подобно на твоето бунашко мислене, Папазовците хем ще дупят Тирето на Локо и Пирин, хем ще прибират парата на балъците.


Никъде не споменаваш Левски в дупенето :) Не съм сигурен че не участвате активно в тези мероприятия :)
Иначе в единствените два спорта в които станахте шампиони - волейбол и художествена гимнастика съгосподарите ни имат огромна заслуга.

Не знаех, че сме станали шампиони по худ. гимнастика и волейбол. Айде, за волейбола някой левскар беше писал в синия форум и научих, та смятай колко ги следя и ме еВе. За баскета и Тиретата на Тити също не ме еВе и не ги следя, в случай че някой припок реши да отклони темата натам, бранейки 'Аризмата.
Обаче за пореден път ме изумява преди чорбарския, а вече припошки светоглед. Коментирам порнаците в Ебем ти лига, и явните такива на Тирето, а насреща - Ама и говедатааааа, ааааа.....?


Доста пъти съм признавал че наши мачове са доста съмнителни .


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: groti, rhaegar и 29 госта