Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12401
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 29 апр 2024 13:44

Оф, много мразя някой да дописва коментар, след като съм му отговорил. Не можете ли като големи мъже да си подредите мислите в кратуните!
Що не го е съдил за клевета ли? Ми щото са дружки, а и му е заемал мангизи.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23824
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 29 апр 2024 13:47

TristaNNN написа:Оф, много мразя някой да дописва коментар, след като съм му отговорил. Не можете ли като големи мъже да си подредите мислите в кратуните!
Що не го е съдил за клевета ли? Ми щото са дружки, а и му е заемал мангизи.

Еми чети и си допълни или редактирай твоя коментар. Друг преди време ми се оплакваше що съм писал коментар след коментар... :roll:
А ако видя несъответствие с твоя тип че не си прочел нещо (то си личи от коментара), ще го повторя.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12401
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 29 апр 2024 13:48

Аре.. още има....
И на мен ми е изумително как сам си вярваш, че вие не участвате в порнаци. :lol:

Ти явно освен интригантче си и лъжец, а? Кога съм казвал, че ние не участваме в порнаци? Та нали неотдавна дискутирахме (с тебе, бре!) пускането на юношите ни в Разград и споделих, че работата е срамна и миризлива.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23824
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 29 апр 2024 13:49

TristaNNN написа:Аре.. още има....
И на мен ми е изумително как сам си вярваш, че вие не участвате в порнаци. :lol:

Ти явно освен интригантче си и лъжец, а? Кога съм казвал, че ние не участваме в порнаци? Та нали неотдавна дискутирахме (с тебе, бре!) пускането на юношите ни в Разград и споделих, че работата е срамна и миризлива.

Еми тогава къв ти е проблема. Аз пък никъде не съм казвал, че ГГ е светец.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот modor » 29 апр 2024 16:02

miro_rz написа:Да видим кой левскар ще познае снимките!?

Изображениеimagehost

Жандармерията в Разград?
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

DoSomethingDifferent
Мнения: 577
Регистриран на: 10 юли 2022 22:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот DoSomethingDifferent » 29 апр 2024 16:15

„Смятам, че нашето първенство е много интересно и неслучайно последните пет години е в топ 5 на интересните първенства.“

::Гонзо::
Do Something Different!

peliforewer
Мнения: 9600
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 29 апр 2024 16:30

Липсваха ми тези декларации от ФК Донос , всеки има право да публикува в личния си профил каквото поиска.Никъде по медии не съм видял някой от ръководство и футболисти на ЦСКА да са обидили с нещо ФК Левски освен, че им вкараха 3 гола за едно полувреме :) .За жеста си Каранга получи жълт картон и няма да играе полуфинала в Пловдив или трябва да го накажат доживот.Този дето си показваше гъ.а на сините фенове се оплаква на оня дето ходеше по черен слип на стадиона, че някои от ЦСКА не спазвали благоприличие :) , та чак и диктува на ДК към БФС какво да е наказанието.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

eddie
Мнения: 1354
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот eddie » 29 апр 2024 16:44

Сините госпожици се оказаха деликатно тънкообидни.. Изображение
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23221
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 29 апр 2024 16:57

peliforewer написа:Липсваха ми тези декларации от ФК Донос , всеки има право да публикува в личния си профил каквото поиска.Никъде по медии не съм видял някой от ръководство и футболисти на ЦСКА да са обидили с нещо ФК Левски освен, че им вкараха 3 гола за едно полувреме :) .За жеста си Каранга получи жълт картон и няма да играе полуфинала в Пловдив или трябва да го накажат доживот.Този дето си показваше гъ.а на сините фенове се оплаква на оня дето ходеше по черен слип на стадиона, че някои от ЦСКА не спазвали благоприличие :) , та чак и диктува на ДК към БФС какво да е наказанието.

Я да публикува това или да направи такъв жест в Англия. Ще последва наказание между 5 и 10 мача моментално. Отделно осъждан за насилие над жена никога няма да припари до нормален отбор. Само тук е приеман за някакъв, тоя урод на природата.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14297
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 29 апр 2024 17:00

Или пък в Китай, откъдето го изгониха...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: k20dan4o, Sstefanov, vlong, vvessel и 31 госта