Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Ozzimozzi
Мнения: 7158
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 29 апр 2024 18:12

damyanov1963 написа:
Ozzimozzi написа:
damyanov1963 написа:Аз такива жестове не съм виждал нито за купата на Африка, нито на Южна Америка, ти сигурно си ги видял в Антарктида.

Ето ти нещо от СП, като се надявам, че познаваш жестикулиращия. Не разбирам само защо се правите на меки китки?!

Изображение

Нищо не се различава от тая снимка, камо ли да позная жестикулиращия.

Е, кликни на снимката и си пусни Gif-a.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14297
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 29 апр 2024 18:17

Ozzimozzi написа:
damyanov1963 написа:
Ozzimozzi написа:
damyanov1963 написа:Аз такива жестове не съм виждал нито за купата на Африка, нито на Южна Америка, ти сигурно си ги видял в Антарктида.

Ето ти нещо от СП, като се надявам, че познаваш жестикулиращия. Не разбирам само защо се правите на меки китки?!

Изображение

Нищо не се различава от тая снимка, камо ли да позная жестикулиращия.

Е, кликни на снимката и си пусни Gif-a.

И кой е тоя хубавец?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Ozzimozzi
Мнения: 7158
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 29 апр 2024 18:19

damyanov1963 написа:И кой е тоя хубавец?

Остави, няма смисъл! :mrgreen:
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

vlong
Мнения: 4646
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 29 апр 2024 18:55

peliforewer написа:Липсваха ми тези декларации от ФК Донос , всеки има право да публикува в личния си профил каквото поиска.Никъде по медии не съм видял някой от ръководство и футболисти на ЦСКА да са обидили с нещо ФК Левски освен, че им вкараха 3 гола за едно полувреме :) .За жеста си Каранга получи жълт картон и няма да играе полуфинала в Пловдив или трябва да го накажат доживот.Този дето си показваше гъ.а на сините фенове се оплаква на оня дето ходеше по черен слип на стадиона, че някои от ЦСКА не спазвали благоприличие :) , та чак и диктува на ДК към БФС какво да е наказанието.

Пели,ти ли си т.н.Червен юмрук бре,или плагиатстваш?
САМО ЛЕВСКИ!

vlong
Мнения: 4646
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 29 апр 2024 19:00

Има много голямо значение къде и как е правен жеста.
Неймар си бяга и не ходи специално пред публиката с озъбена озлобена муцуна.
Голяма е разликата.Сещам се онзи жест две стиснати ръце в юмруци пред тялото ,ако се движат показателно напред назад това имитира сексуален акт,ако просто си ги държат напред не е нищо обидно

Червеният Фист да каже
САМО ЛЕВСКИ!

vlong
Мнения: 4646
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 29 апр 2024 19:17

peliforewer написа:Липсваха ми тези декларации от ФК Донос , всеки има право да публикува в личния си профил каквото поиска.Никъде по медии не съм видял някой от ръководство и футболисти на ЦСКА да са обидили с нещо ФК Левски освен, че им вкараха 3 гола за едно полувреме :) .За жеста си Каранга получи жълт картон и няма да играе полуфинала в Пловдив или трябва да го накажат доживот.Този дето си показваше гъ.а на сините фенове се оплаква на оня дето ходеше по черен слип на стадиона, че някои от ЦСКА не спазвали благоприличие :) , та чак и диктува на ДК към БФС какво да е наказанието.

redfist
redfist
#4, Преди 3 часа
ФК Донос , всеки има право да публикува в личния си профил каквото поиска.Никъде по медии не съм видял някой от ръководство и футболисти на ЦСКА да са обидили с нещо ФК Левски освен, че им вкараха 3 гола за едно полувреме .За жеста си Каранга получи жълт картон и няма да играе полуфинала в Пловдив или трябва да го накажат доживот.Този дето си показваше гъ.а на сините фенове се оплаква на оня дето ходеше по черен слип на стадиона, че някои от ЦСКА не спазвали феърплея , та чак и диктува на ДК към БФС какво да е наказанието, сър.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23221
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 29 апр 2024 20:41

vlong написа:
peliforewer написа:Липсваха ми тези декларации от ФК Донос , всеки има право да публикува в личния си профил каквото поиска.Никъде по медии не съм видял някой от ръководство и футболисти на ЦСКА да са обидили с нещо ФК Левски освен, че им вкараха 3 гола за едно полувреме :) .За жеста си Каранга получи жълт картон и няма да играе полуфинала в Пловдив или трябва да го накажат доживот.Този дето си показваше гъ.а на сините фенове се оплаква на оня дето ходеше по черен слип на стадиона, че някои от ЦСКА не спазвали благоприличие :) , та чак и диктува на ДК към БФС какво да е наказанието.

redfist
redfist
#4, Преди 3 часа
ФК Донос , всеки има право да публикува в личния си профил каквото поиска.Никъде по медии не съм видял някой от ръководство и футболисти на ЦСКА да са обидили с нещо ФК Левски освен, че им вкараха 3 гола за едно полувреме .За жеста си Каранга получи жълт картон и няма да играе полуфинала в Пловдив или трябва да го накажат доживот.Този дето си показваше гъ.а на сините фенове се оплаква на оня дето ходеше по черен слип на стадиона, че някои от ЦСКА не спазвали феърплея , та чак и диктува на ДК към БФС какво да е наказанието, сър.

E да пусне тогава видео с убийство на хора, щом има право да пуска каквото си поиска :mrgreen: :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14297
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 29 апр 2024 22:24

От видео и снимковия материал, любезно предоставен ни от колегите се вижда, че жестовете изобразяващи рязане на глава се правят само от бразилски чеда на амазонската джунгла.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14297
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 29 апр 2024 22:33

Не виждам коментари за най-вероятния бъдещ собственик на чавдарци - Валтер Папазки, който направи волейболният Левски шампион. Ако стане, при всеки неуспех ще бъде дамгосван, като Говедо :mrgreen:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23221
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 30 апр 2024 00:08

damyanov1963 написа:Не виждам коментари за най-вероятния бъдещ собственик на чавдарци - Валтер Папазки, който направи волейболният Левски шампион. Ако стане, при всеки неуспех ще бъде дамгосван, като Говедо :mrgreen:

Лежал за убийство, прилича им.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mrw8 и 25 госта