Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

peliforewer
Мнения: 9598
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 29 апр 2024 07:01

NOMER14 написа:
TristaNNN написа:Не знаех, че сме станали шампиони по худ. гимнастика и волейбол. Айде, за волейбола някой левскар беше писал в синия форум и научих

Не съм "някой левскар", а съм NOMER14.
Апропо - именно с децата си Левски стана шампион по волейбол. Какъв Папазки?!

Основен спонсор на волейболният отбор на Левски е Уинбет и закачката е към тези дето тук ни обясняват денонощно колко лоши били парите на Папазки :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

tmanolov
Мнения: 4120
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 29 апр 2024 09:05

peliforewer написа:
NOMER14 написа:
TristaNNN написа:Не знаех, че сме станали шампиони по худ. гимнастика и волейбол. Айде, за волейбола някой левскар беше писал в синия форум и научих

Не съм "някой левскар", а съм NOMER14.
Апропо - именно с децата си Левски стана шампион по волейбол. Какъв Папазки?!

Основен спонсор на волейболният отбор на Левски е Уинбет и закачката е към тези дето тук ни обясняват денонощно колко лоши били парите на Папазки :) .

къв папазки, кви 5 лева - заслугата е само и единствено на Владо Николов и неговите инвестиции (без да разбере) в биткойн, докато играеще в Япония. Само той стои зад възраждането на Левски, новата зала и т.н. А парите на папазки са си не черни, ми направ кървави!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23821
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 29 апр 2024 09:16

TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:Жалко че не съм по залаганията и нямам профили и тем подобни глупости, но на 2:1 щях да сложа 1000 за палачинката. Топ лесни пари и дано някой е сложил.
W84me, Dust .... ?

Топ лесни пари за такива като съгосподаря ви, факт. Докато има такива тото играчи на пазара 1/Х/2 в пробитата Дриша лига, с подобно на твоето бунашко мислене, Папазовците хем ще дупят Тирето на Локо и Пирин, хем ще прибират парата на балъците.

Ма ти да не мислиш, че не участвате в порнаци? Айде сложи си ръка на сърцето и кажи верно мислиш ли го това.
А иначе порнаци има абсолютно навсякъде в съвременния футбол. Оня Блатер го хванаха в корупция, а тук няма да има...

Ей го и тоя - коментирам порнаците на Тирето и насреща скок на припошката амбразура - Ама говедата и те, ааааа... :lol:
Говорех за бунашките тото страсти и келепирО на осъденият поръчител на убийства на гърба на бунаците и с любезното дупене на Тирето.
Аз за разлика от припоците съм признавал съмнителните мачове на Левски, даже с теб бяхме коментирали един, май в Разград с Топчо и децата. Не е трудно да си мъж и да признаваш непочтените работи на любимия отбор. От друга страна сте вие с немъжкото си поведение в същата ситуация - Уааа, ама говедата...и нито дума за оранжевото дупене.
Немъжко е това, да знаеш.
Ся, не очаквам доблест от припоците, ама айде поне веднъж покажете, че не сте цепнати между краката, дейва. Поне ти, де се бараш коректен, нищо че си интригант понякога, другите припоци са ми ясни вече.

Какво има да ти казвам ? Нещата са ясни и никой не смята Гришата за светец. Тва че дава пари за спорта и е от малкото хора дето заради него имаме някакво подобие на спорт не бива да се пренебрегва макар и да не е светец, пак казвам. Пабло Ескобар също е давал пари за хората и те са го обичали. Не е там работата.
По скоро е малко дразнещо как постоянно повтаряте как ГГ си бил признал нещо, ама докрая на изречението спомена и Насо. Вие обаче коментирате само първата част и искате от припоците да се покайват. Еми няма да стане.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

krumeto
Мнения: 3698
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 29 апр 2024 09:32

bubka написа:
peliforewer написа:
krumeto написа:
peliforewer написа:
k20dan4o написа:
peliforewer написа:Изображение Защо не го преразгледаха, ако е засада ОК, но е 100% ЧК, а засадата май е покрита.Този страничен се опита да ви оправи вторият гол като вдигна засада.Оценявам усилията на неутралните наблюдатели да ударят рамо на Лудогорец :) .

Малко рано си паузирал, ставаш за ВАР. Пели, зарадвай се бе човек, още сте в играта.

Отдавна не сме в играта за титлата, наистина се ядосах, Крумовград не играят за нищо, вкараха си два гола и Железов реши да оправя нещата.Дали тази седмица или другата Лудогорец си стават шампиони, защо трябва да се прави толкова явно, че чак Генчев дето е ваш човек да го казва.

Не вярвам, да си толкова прост. Играчи, съдии, БФС, УЕФА, ФИФА, фафа и Фуфа искат светът да види как Лудогорец ще унижи тЕрето, ставайки шампион срещу тях. Ще се гаври с урода на БЪЛГАРИЯ.
Домусчиев ще отмъсти на близача ачко(малка буква), за всичките му помии.
Кефа ще е голям!

Толкова злоба и омраза рядко се вижда в този форум, уродът или туморът се видя днес, дори и Генчев Ви го каза.


Този krumeto е най-комплексирания тип от целия форум. Няма нито едно мнение, касаещо единствено Лудогорец. Всичко е плюене по други отбори с неизмерима злоба. Направо пяна му излиза от устата Изображение.

Няма отбор, който да съм плюл, освен твоя У Р О Д!
Към всички други се отнасям с уванжение, ако не се наду.ят на тЕрето! :)
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9282
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Без цензура!

Мнениеот bubka » 29 апр 2024 09:40

Супер, радвам се, че ти бърка така дълбоко, че направо не можеш да си намериш място ;) .
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12386
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 29 апр 2024 13:10

NOMER14 написа:
TristaNNN написа:Не знаех, че сме станали шампиони по худ. гимнастика и волейбол. Айде, за волейбола някой левскар беше писал в синия форум и научих

Не съм "някой левскар", а съм NOMER14.
Апропо - именно с децата си Левски стана шампион по волейбол. Какъв Папазки?!

Е, няма нужда да се сърдим сега. В нашата тема не пишат 10 човека на кръст, като в оранжевата клоака, че да запомня кой и какво точно е написал.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12386
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 29 апр 2024 13:25

delqnski47 написа:....
Какво има да ти казвам ? Нещата са ясни и никой не смята Гришата за светец. Тва че дава пари за спорта и е от малкото хора дето заради него имаме някакво подобие на спорт не бива да се пренебрегва макар и да не е светец, пак казвам. Пабло Ескобар също е давал пари за хората и те са го обичали. Не е там работата.
По скоро е малко дразнещо как постоянно повтаряте как ГГ си бил признал нещо, ама докрая на изречението спомена и Насо. Вие обаче коментирате само първата част и искате от припоците да се покайват. Еми няма да стане.

Имам приятели, които в годините си надвиха над масрафа и станаха професионални туристи. Единият, след като попитал някакви местни дали са обичали Ескобар, е щял да яде бой в някакъв град, където е дерибействал боса. Толкова го "обичат", ма явно за разлика от Колумбия същата демагогия (престъпник, ама построил детски дом и училище, ехееее - велик човек) вирее тук като стане дума за Господаря от Микре.
И втората опорка ще ти я направя на пух и прах: Едно е да направиш самопризнание, друго е да обвиниш някого, поне така е в белите държави с работеща съдебна система. Едно е аз да се изтъпаня и да кажа - направих това и това, но съвсем друго е да допълня - ама и Интригантски47 го направи. Второто най-малкото ще трябва да го докажа.
Изумително е какви евтини въдички ви пуска микренския и как кълвете като рибки-слънчаци на тях, само и само да не паднете по гръб или да вардите образа на господаря, заради който съществувате. Не ви разбирам робското, васално мислене, ма аз не съм припок, та може и от това да е.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23821
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 29 апр 2024 13:31

TristaNNN написа:
delqnski47 написа:....
Какво има да ти казвам ? Нещата са ясни и никой не смята Гришата за светец. Тва че дава пари за спорта и е от малкото хора дето заради него имаме някакво подобие на спорт не бива да се пренебрегва макар и да не е светец, пак казвам. Пабло Ескобар също е давал пари за хората и те са го обичали. Не е там работата.
По скоро е малко дразнещо как постоянно повтаряте как ГГ си бил признал нещо, ама докрая на изречението спомена и Насо. Вие обаче коментирате само първата част и искате от припоците да се покайват. Еми няма да стане.

Имам приятели, които в годините си надвиха над масрафа и станаха професионални туристи. Единият, след като попитал някакви местни дали са обичали Ескобар, е щял да яде бой в някакъв град, където е дерибействал боса. Толкова го "обичат", ма явно за разлика от Колумбия същата демагогия (престъпник, ама построил детски дом и училище, ехееее - велик човек) вирее тук като стане дума за Господаря от Микре.
И втората опорка ще ти я направя на пух и прах: Едно е да направиш самопризнание, друго е да обвиниш някого, поне така е в белите държави с работеща съдебна система. Едно е аз да се изтъпаня и да кажа - направих това и това, но съвсем друго е да допълня - ама и Интригантски47 го направи. Второто най-малкото ще трябва да го докажа.
Изумително е какви евтини въдички ви пуска микренския и как кълвете като рибки-слънчаци на тях, само и само да не паднете по гръб или да вардите образа на господаря, заради който съществувате. Не ви разбирам робското, васално мислене, ма аз не съм припок, та може и от това да е.

Хахах да, сигурно само второто. Нещо си се объркал, ако смяташ, че ''само второто'' трябвало да се доказва, ама първото видиш ли - не. Щот утре кат ти метна едно паве на тиквата без свидетели, отивам давам 1000 лева на някой клошар и му казвам ''Айде сега отиди да кажеш, че ти го направи''. Или си мислиш, че няма такива схеми. И тук ви е лицемерщината да четете до половината изречение.
И като си толкова остроумен що не последва реакция от Насо за съдене за клевета, а? Я кажи.
И на мен ми е изумително как сам си вярваш, че вие не участвате в порнаци. :lol: Няма да забравя един ваш мач с Монтана май беше за Тенекето как онея клякаха на головете ви и стана накрая 4:1, а ден преди тва кмета им се изцепи нещо от рода че бил говедо, бил взел некви билети, нещо си такова беше. Не ми се рови и не ме и вълнува чак толкова.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12386
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 29 апр 2024 13:40

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:....
Какво има да ти казвам ? Нещата са ясни и никой не смята Гришата за светец. Тва че дава пари за спорта и е от малкото хора дето заради него имаме някакво подобие на спорт не бива да се пренебрегва макар и да не е светец, пак казвам. Пабло Ескобар също е давал пари за хората и те са го обичали. Не е там работата.
По скоро е малко дразнещо как постоянно повтаряте как ГГ си бил признал нещо, ама докрая на изречението спомена и Насо. Вие обаче коментирате само първата част и искате от припоците да се покайват. Еми няма да стане.

Имам приятели, които в годините си надвиха над масрафа и станаха професионални туристи. Единият, след като попитал някакви местни дали са обичали Ескобар, е щял да яде бой в някакъв град, където е дерибействал боса. Толкова го "обичат", ма явно за разлика от Колумбия същата демагогия (престъпник, ама построил детски дом и училище, ехееее - велик човек) вирее тук като стане дума за Господаря от Микре.
И втората опорка ще ти я направя на пух и прах: Едно е да направиш самопризнание, друго е да обвиниш някого, поне така е в белите държави с работеща съдебна система. Едно е аз да се изтъпаня и да кажа - направих това и това, но съвсем друго е да допълня - ама и Интригантски47 го направи. Второто най-малкото ще трябва да го докажа.
Изумително е какви евтини въдички ви пуска микренския и как кълвете като рибки-слънчаци на тях, само и само да не паднете по гръб или да вардите образа на господаря, заради който съществувате. Не ви разбирам робското, васално мислене, ма аз не съм припок, та може и от това да е.

Хахах да, сигурно само второто. Нещо си се объркал, ако смяташ, че ''само второто'' трябвало да се доказва, ама първото видиш ли - не. Щот утре кат ти метна едно паве на тиквата без свидетели, отивам давам 1000 лева на някой клошар и му казвам ''Айде сега отиди да кажеш, че ти го направи''. Или си мислиш, че няма такива схеми. И тук ви е лицемерщината да четете до половината изречение.

Върти го, сучи го, няма накъде да мърдаш....
Едно е самопризнанието, дори да се абстрахираме от арогантния и с чувство за мутренска безнаказаност маниер, с което бе направено, а съвсем друго е обвинението, дори да се абстрахираме от липсата на доказателства към него.
Клошари, овчари, павета, извънземни, рептили.... самопризнанието за участие в престъпление на 95% процента значи присъда в белите държави.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23821
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 29 апр 2024 13:41

TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:....
Какво има да ти казвам ? Нещата са ясни и никой не смята Гришата за светец. Тва че дава пари за спорта и е от малкото хора дето заради него имаме някакво подобие на спорт не бива да се пренебрегва макар и да не е светец, пак казвам. Пабло Ескобар също е давал пари за хората и те са го обичали. Не е там работата.
По скоро е малко дразнещо как постоянно повтаряте как ГГ си бил признал нещо, ама докрая на изречението спомена и Насо. Вие обаче коментирате само първата част и искате от припоците да се покайват. Еми няма да стане.

Имам приятели, които в годините си надвиха над масрафа и станаха професионални туристи. Единият, след като попитал някакви местни дали са обичали Ескобар, е щял да яде бой в някакъв град, където е дерибействал боса. Толкова го "обичат", ма явно за разлика от Колумбия същата демагогия (престъпник, ама построил детски дом и училище, ехееее - велик човек) вирее тук като стане дума за Господаря от Микре.
И втората опорка ще ти я направя на пух и прах: Едно е да направиш самопризнание, друго е да обвиниш някого, поне така е в белите държави с работеща съдебна система. Едно е аз да се изтъпаня и да кажа - направих това и това, но съвсем друго е да допълня - ама и Интригантски47 го направи. Второто най-малкото ще трябва да го докажа.
Изумително е какви евтини въдички ви пуска микренския и как кълвете като рибки-слънчаци на тях, само и само да не паднете по гръб или да вардите образа на господаря, заради който съществувате. Не ви разбирам робското, васално мислене, ма аз не съм припок, та може и от това да е.

Хахах да, сигурно само второто. Нещо си се объркал, ако смяташ, че ''само второто'' трябвало да се доказва, ама първото видиш ли - не. Щот утре кат ти метна едно паве на тиквата без свидетели, отивам давам 1000 лева на някой клошар и му казвам ''Айде сега отиди да кажеш, че ти го направи''. Или си мислиш, че няма такива схеми. И тук ви е лицемерщината да четете до половината изречение.

Върти го, сучи го, няма накъде да мърдаш....
Едно е самопризнанието, дори да се абстрахираме от арогантния и с чувство за мутренска безнаказаност маниер, с което бе направено, а съвсем друго е обвинението, дори да се абстрахираме от липсата на доказателства към него.
Клошари, овчари, павета, извънземни, рептили.... самопризнанието за участие в престъпление на 95% процента значи присъда в белите държави.

Да, и дело за клевета ама некак си не последва, хахаххахах.
Върти го, сучи го, всеки нормален човек обвинен в публичното пространство и то обществена личност тва ще направи.
P.P. По скоро ти няма къде да мърдаш, аз няма какво да признавам. Ти си тоя дет си мълчи като цепнати дънки такова..
Последна промяна от delqnski47 на 29 апр 2024 13:44, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: cskarcheto92, TristaNNN и 56 госта