Левски: Всекидневно мрънкане

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще се оправим

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12404
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот TristaNNN » 23 ное 2021 23:09

W84me написа:
Вълчан написа:Може ли този Бразилец от 26та дивизия да изтърве полет. Или е много тъпо парче или лъже. Купуват го в Европа с тенденция ако е читав да пробие по нагоре а той постъпва толкова селски и тъпашки. Аз ако играя на село и ме поканят такъв отбор ще дойда даже по рано от предвиденото. Странна работа.

Да го поканели в такъв отбор :mrgreen: Тука хората все още живеят в 60те години. Само погледни стадиона ни на какво прилича и си представи с какво око гледат нормалните държави на нас. Ние сме едно жалко футболно посмешище. Затова идват от 26та дивизия, а не примерно от 20та.

Какво пък толкова му е на стадиона ни? В момента само тоя в Разград е по-добър от нашия, даже и "Васил Левски" ни отстъпва по много удобства (плазми в коридорите, барче на самия стадион, паркинг в сектор А, пред него също и т.н.. Ще сравняваме ли "Георги Аспарухов" с "Тича", "ЕкоТоi Арена", "Локомотив" и останалите кочини? :?
Ще кажете, че стадионите в 26-та бразилска дивизия са някакви бижута.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23224
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот W84me » 24 ное 2021 00:20

TristaNNN написа:Какво пък толкова му е на стадиона ни? В момента само тоя в Разград е по-добър от нашия, даже и "Васил Левски" ни отстъпва по много удобства (плазми в коридорите, барче на самия стадион, паркинг в сектор А, пред него също и т.н.. Ще сравняваме ли "Георги Аспарухов" с "Тича", "ЕкоТоi Арена", "Локомотив" и останалите кочини? :?
Ще кажете, че стадионите в 26-та бразилска дивизия са някакви бижута.

Стадиона ни е погром тотален, това че има и по-зле не го прави нещо особено. Обрасли трибуни, половината без седалки, козирка да не говорим. Може да го сравним и със стадионите около нас, за да видим защо кадърен футболист няма да дойде да рита тук.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12404
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот TristaNNN » 24 ное 2021 15:29

Е, да. Тони Калво, Обертан и Жардел явно са някакви уникални тъпанари.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67, drvasko98, Google [Bot], TristaNNN, VDP, vvessel и 47 госта