Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

lokos
Мнения: 63
Регистриран на: 03 май 2010 18:06

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот lokos » 20 май 2010 20:35

tapi kopeleta ste vie kriticite sega iz4akaite ma4ovete da vidim sega qsen ima nujda ot podkrepa a ako se izdani i az 6te kritikuvam no predi da sme videli trqbva da go podkrepim A AKO USPEE KVO PRAIM AAA TAPACI

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот niki87 » 20 май 2010 20:37

lokos написа:tapi kopeleta ste vie kriticite sega iz4akaite ma4ovete da vidim sega qsen ima nujda ot podkrepa a ako se izdani i az 6te kritikuvam no predi da sme videli trqbva da go podkrepim A AKO USPEE KVO PRAIM AAA TAPACI

Приятелю,намираме се в България и всички пишем на Българси език ;) ...И по-леко с квалификациите...Търси тъпаци и копелета на друго място...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22971
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот NOMER14 » 20 май 2010 20:38

Левски 1914 написа:Някой, който е против може ли да ми каже 2-3 причини поради, които е настроен така ?? Или просто по името го определихте и тва е ? Да, не е печелил много трофеи, ама това не значи, че и сега няма да спечели. При една добра селекция с малко късмет пак ще станем шампиони следващия сезон. Пожелавам му успех !

Първа причина: за 27 шампионатни мача е вкарал само 1 (един) гол.
Втора причина: защо само тридесетина мача е играл за Левски?
Трета причина: нека старите левскари в тоя форум припомнят как Ясен ни унижи като ни вкара 2-3 гола в мач Тракия-Левски.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3476
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски?!

Мнениеот groti » 20 май 2010 20:43

Nassy написа:
Бижутера написа:В последните години Левски си стана училище - на него се учеха Гонзо, Мъри, Боримиров....сега и тоя (не)Ясен Петров... :twisted:

И аз искам Моуриньо, Капело или Хидинк, ама няма.
Кажи някое име, ама само да не е Гочето,Люпко или някое старо куче, което изповядва ерата на тоталния футбол от 70те.



Само дето Гочето с футбола от 70-те години направи един слаб отбор в Германия участник в ЕКТ. Ясен ми е ясен. Изтривалката на Гонзо,който е изтривалката на мустакатия урод. Сухия става началник,а помошника на Ясен е бивш футболист на Нефтохимик,за който надали някой в Бургас ще се сети дори. Не знам какво е това търпение у вас.Дайде да дадем шанс.Хайде и на него.Ми естествено.От 3 години само шанс даваме и нищо не играем.Пък защо не още веднъж.На кой ще му направи впечатление поредния слаб сезон и нов треньор след него...Пък аз си искам оня,слабия,утопичния старец Г.Василев,дето е признат и в Германия и в България
110 години любов!

Потребителски аватар
rstein
Мнения: 256
Регистриран на: 05 мар 2010 20:21

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот rstein » 20 май 2010 20:45

http://vbox7.com/play:dd20b451
DJ Yasen Petrov - The Best

Потребителски аватар
levskar forever
Мнения: 237
Регистриран на: 12 окт 2008 19:15
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот levskar forever » 20 май 2010 21:11

Незнам и аз съм със смесени чувства.С подобни бях,когато дойде Мъри като треньор.Дано да се повтори,та дори и да се подобри.Иначе чета в някои медий че Баткофф щял да прави супре селекция :o ,за да сме се представили по-добре в ЕКТ.Само ,че аз а вярвам и много други като мен не вярваме на такива глупави изказвания ако въобще е имало такова.Пожелавам успех на новият треньор и дано не ни разочарова!Само ЛЕВСКИ але але але!!!!
Не е важно колко акъл имаш,важното е да ти дойде навреме!!! [url=http://www.mrazia.com/483/CSKAa.html][img]http://www.mrazia.com

pippo26
Мнения: 27
Регистриран на: 20 май 2010 21:13
Skype: pippo_diavolo
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот pippo26 » 20 май 2010 21:21

Емил Велев: Желая много успехи на Ясен Петров в Левски

http://bsport.bg/article-6451

Потребителски аватар
vans81
Мнения: 97
Регистриран на: 13 сеп 2009 12:37
Skype: vans81
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот vans81 » 20 май 2010 21:26

Странно, но някак си съм за новият треньор. Силно се надявам Гонзо да не му се бърка в работата, защото Гонзо слушай ме сега- ти на Левски си дал много, но за треньор НЕ СТАВАШ!!!
На Ясен мога само да му пожелая да надмине Мъри по успехи и да изкара дълги успешни години в ЛЕВСКИ. Има пълната ми подкрепа!!!
Време е треньор да се задържи повече в любимия отбор, за да изгради нещо значимо.
Ясене- СМЕЛО И НАПРЕД!!! ТОВА Е ЛЕВСКИ И ТРЯБВА ДА МАЧКАШ ВСИЧКИ НАРЕД!!!

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 5011
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот LaRgO » 20 май 2010 22:43

Нека да не започваме с критиките.Трябва да му дадем шанс и най-важното да му осигурим спокойствие от нас феновете.Когато усети,че има нашата подкрепа ще се почуства по-добре и ще даде 100 % от възможностите си.Като критикуваме ние не помагаме на отбора,само му пречим.Нека да минат няколко мача,да видим как ще изглежда отбора и тогава да даваме някакви оценки.

Потребителски аватар
per4i
Мнения: 48
Регистриран на: 17 май 2010 20:02
Местоположение: София
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Мнениеот per4i » 20 май 2010 22:49

Нека си направи селекцията и подготовката, пък ще видим какво ше стане ;)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта