efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот Blue_Blood84 » 19 мар 2022 20:57

vlong написа:Никой не споменава Кордоба,на моменти пускаше пасове като бразилски плеймейкър

Той подаде по кродиор на Миланов, който асистира на Стефанов при гола.

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот teerr » 19 мар 2022 21:04

Blue_Blood84 написа:
vlong написа:Никой не споменава Кордоба,на моменти пускаше пасове като бразилски плеймейкър

Той подаде по кродиор на Миланов, който асистира на Стефанов при гола.



И на мен ми прави вчепетлиние.........и не само този мач.
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот Jordan1914 » 19 мар 2022 21:08

mikata написа:Марин ако продължава така ще замине и той към Славия. Велтон ги развинти отново дано се намери и от дясно такъв играч, Сонко и той игра добре.

Съгласен съм! Имаше 4-ри чисти положения, а дори не уцели вратата! Талантлив е, старае се, но не мисля, че е за титуляр!

THE G.A.M.E
Мнения: 49994
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 мар 2022 21:23

Победата си е победа, макар и с 1-0.
Трябваше, можеше, бяхме по добри и т.н. за по изразителна победа, но на този етап са важни точките.

Трябва ни един левичар от дясно, да тормози и той съперниците като Уелтон.
Михайлович е твърде стандартен и просто търси центрирането ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот Blue_Blood84 » 19 мар 2022 21:31

THE G.A.M.E написа:Победата си е победа, макар и с 1-0.
Трябваше, можеше, бяхме по добри и т.н. за по изразителна победа, но на този етап са важни точките.

Трябва ни един левичар от дясно, да тормози и той съперниците като Уелтон.
Михайлович е твърде стандартен и просто търси центрирането ...

Дано да продължават да следят трета дивизия в Бразилия и лятото да докарат някой като Уелтон.

THE G.A.M.E
Мнения: 49994
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 мар 2022 21:40

Blue_Blood84 написа:Дано да продължават да следят трета дивизия в Бразилия и лятото да докарат някой като Уелтон.
Това е пътят, да, ниските дивизии в Ю. Америка... Аз лично бих се огледал и за аржентинци, уругвайци и чилийци.
Вижда се колко малко ни е трябвало - 2-3 човека, с точните качества и на точните позиции, и вече играем съвсем приличен футбол.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

realno
Мнения: 6553
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот realno » 19 мар 2022 21:55

THE G.A.M.E написа:
Blue_Blood84 написа:Дано да продължават да следят трета дивизия в Бразилия и лятото да докарат някой като Уелтон.
Това е пътят, да, ниските дивизии в Ю. Америка... Аз лично бих се огледал и за аржентинци, уругвайци и чилийци.
Вижда се колко малко ни е трябвало - 2-3 човека, с точните качества и на точните позиции, и вече играем съвсем приличен футбол.

После нека питат някои защо се вземат чужденци вместо българи. Защото чужденци с тези качества са безплатни, а българите ще струват милиони. Дано успеем да вземем десен бек, крило и нападател от тези страни и тогава пак ще говорим.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Svilen
Мнения: 286
Регистриран на: 29 сеп 2008 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот Svilen » 19 мар 2022 22:35

Първото полувреме беше като Левски от моята младост. Второто малко скатаха, малко се умориха и Локото се посъвзеха, но пак добре. Над всички бяха Кръстев и Кордоба, първото полувреме Уелтън ги разцепи, но той ще трябва да свали 3-4 кг и да натрупа издържливост, че второто бая окапа и направи тъпи грешки. Отделно Сонко и Миланов са си стабилни, Стефанов тепърва ще се доказва ( в него има много хляб). Бари-то добре се вписва и е комбинативен, но феновете чакаме от нападателите да вкарват и правят разлика... Марин нямаше ден днес, малкия Орачев го изяде навсякъде по терена. Чакаме мача с Пирин, ще бъде интересен. Лека и успешна.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4475
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот tiamat » 20 мар 2022 00:33

Jordan1914 написа:
mikata написа:Марин ако продължава така ще замине и той към Славия. Велтон ги развинти отново дано се намери и от дясно такъв играч, Сонко и той игра добре.

Съгласен съм! Имаше 4-ри чисти положения, а дори не уцели вратата! Талантлив е, старае се, но не мисля, че е за титуляр!

Май не му е това точно позицията... На мене ми е направил впечатление, че много добре излиза на голови позиции и знае как да вкарва. Може би ако се разменят с Бари... Знам ли.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3265
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот alexdb » 20 мар 2022 01:14

Не знам защо има недоволни.
С тези възможности и тези играчи Левски показва класа. Да има спадове и лоши дни за някои играчи. Важното е, че отборът играе като колектив, контолираше мача през цялото време. Да, имаше пропуски, да имаше грешни отигравания, да второто имахме по-малко положения, но противника нямаше инициативата в нито един момент. Можехме да бием и с повече, но това няма значение.
От мачовете до момента пролетта показваме, че сме надградили много. За съжаление изпуснахме Тирето заради лошия терен, Каузата успя да ни бие късметлийски, но не е болка за умиране. Есента мислехме дали имаме силици да оцелеем в А група, а сега сме в топ 6 и мечтаем за купа и ЕКТ. След мача с Морето ще видим дали вече не сме в ТОП 3. Щото ако мачът е като с Ботев, каквото ми се ще да видя сме точно там.
На първо време за нас е най-важното да запазим основните си играчи, най-вече Кордоба, Миланов и Кръстев. Цунами, Сундберг и Уелтън май са с по-дълги договори. Ако успеем да направим това, може да мислим и за надграждане.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта