Най-добрият отбор на Левски !

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: Най-добрият отбор на Левски !

Мнениеот МЕЦИ » 01 юли 2010 17:14

Защо се мъчите да правите неща,които не можете?!В повечето от класациите се забравят Гунди и Котков...Само това е достатъчно да не се пишат...безумия...Да не говорим за Патрата,Фифи перото,...Някой от малките чувал ли ги е?Соколов,Ивков,Панов,Веселинов,...Не могат да се сравняват несравними неща...
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Най-добрият отбор на Левски !

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 01 юли 2010 17:17

dikanio написа:Гледам никой не предложи треньор, ама то избора е ясен - Люпко Петрович.


А Рудолф Витлачил?! :o
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: Най-добрият отбор на Левски !

Мнениеот МЕЦИ » 01 юли 2010 17:22

Captain Stottlemeyer написа:
dikanio написа:Гледам никой не предложи треньор, ама то избора е ясен - Люпко Петрович.


А Рудолф Витлачил?! :o


Или Шпайдела?
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

pepo50
Мнения: 29
Регистриран на: 20 апр 2010 16:55
Контакти:

Re: Най-добрият отбор на Левски !

Мнениеот pepo50 » 01 юли 2010 17:24

Колеги-левскари,Никола Котков(лека му пръст!) направи и даде много на "Левски",но той е иконата на "Локо"Сф.Нека не ги обиждаме,горките - имат си един истински футболист!
А колкото до треньор - моята "тройка" е Рудолф Витлачил,Васил Методиев и Иван Вуцов.

Потребителски аватар
Love_
Мнения: 730
Регистриран на: 24 фев 2010 17:04
Контакти:

Re: Най-добрият отбор на Левски !

Мнениеот Love_ » 01 юли 2010 17:29

hgfgvh написа:
SiniqMech написа:Да направим селекция с най-добрите играчи досега играли в Левски. Лично аз ще изпитам малко затруднения, затова бих се радвал да ми помогнете.

А къде е грешката искам да попитам аз, защото такава не виждам.А да не говоря че преди малко четох коментар на единият от хората, които написаха да се поправи темата, където за него нямаше голямо значение дали ще напише В или ВЪВ.Така че по-спокойно със забележките!!! ;) Лек ден и хайде включвайте да гледаме ЦВЕТИ ПИРОНКОВА мачът и започва!!!


Това е след мойта поправка ;)
Boogeyman looks under his bed for Chuck Norris,Chuck Norris looks under the bed for Fedor !
Support only your local team !

Потребителски аватар
SiniqMech
Мнения: 26
Регистриран на: 30 юни 2010 18:51
Skype: Qkudzo
Местоположение: Jambol
Контакти:

Re: Най-добрият отбор на Левски !

Мнениеот SiniqMech » 01 юли 2010 17:35

МЕЦИ написа:Защо се мъчите да правите неща,които не можете?!В повечето от класациите се забравят Гунди и Котков...Само това е достатъчно да не се пишат...безумия...Да не говорим за Патрата,Фифи перото,...Някой от малките чувал ли ги е?Соколов,Ивков,Панов,Веселинов,...Не могат да се сравняват несравними неща...


Ето едно уснование малките фенове да нау4ат пове4е за левски !

Потребителски аватар
МЕЦИ
Мнения: 534
Регистриран на: 22 окт 2009 22:02

Re: Най-добрият отбор на Левски !

Мнениеот МЕЦИ » 01 юли 2010 17:39

SiniqMech написа:
МЕЦИ написа:Защо се мъчите да правите неща,които не можете?!В повечето от класациите се забравят Гунди и Котков...Само това е достатъчно да не се пишат...безумия...Да не говорим за Патрата,Фифи перото,...Някой от малките чувал ли ги е?Соколов,Ивков,Панов,Веселинов,...Не могат да се сравняват несравними неща...


Ето едно уснование малките фенове да нау4ат пове4е за левски !



Прав си,но да те помоля нещо?Моля те,пиши името на любимият си отбор с главна буква...
РОДЕНИТЕ ДА ПЪЛЗЯТ НЕ МОГАТ ДА ЛЕТЯТ

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Най-добрият отбор на Левски !

Мнениеот Daniel Levski » 01 юли 2010 17:53

dikanio написа:Гледам никой не предложи треньор, ама то избора е ясен - Люпко Петрович.

Аз бих сложил или Васил Методиев или Станимир Стоилов

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Най-добрият отбор на Левски !

Мнениеот niki87 » 01 юли 2010 17:56

Daniel Levski написа:
dikanio написа:Гледам никой не предложи треньор, ама то избора е ясен - Люпко Петрович.

Аз бих сложил или Васил Методиев или Станимир Стоилов

Може и Иван Вуцов.Все пак,под негово ръководство постигаме най-големите си успехи в Европа :?

Потребителски аватар
slavi_1914
Мнения: 620
Регистриран на: 22 юли 2009 23:56
Контакти:

Re: Най-добрият отбор на Левски !

Мнениеот slavi_1914 » 01 юли 2010 20:05

По-добре направете тема "Топ играчите на Левски по постове" без да ги сравнявате

Например "Топ вратари" :

Михайлов
Петков
Иванков
...

Топ защитници:
Топузаков
Вуцов
Кременлиев
...

Всеки играл за Левски и допринесъл за синята слава заслужава дълбок поклон !

Не е лоша идеята и за "Топ чужденци играли в Левски"

Вагнер
Бардон
Симонович
...

А също така и "Топ издънки !" като тази на пияндето Рабех и вечно закъсняващия Йофу и набедения за мен Жеан Карлос
СПРЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ЖЪЛТА ПРЕСА ! ТЯ ПРОМИВА МОЗЪЦИТЕ ВИ !
Левски е над всичко и над всички, а Левски това сме ние !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта