Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Sinqta Lavina90
Мнения: 30
Регистриран на: 23 юни 2010 01:51

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот Sinqta Lavina90 » 25 юни 2010 23:15

metodito написа:Човек, иска ми се десния бек да ни е последния проблем, както и го описваш. За съжаление си имаме доста по-различни по вид проблеми... :roll:
Замисли се друго, защо Ясен си мисли, че нямаме десен бек и защо не Топчо да е? Ако е вярно, че не намира място за Дарко, то десния бек съвсем не ни е проблем...
Изгонването на Балджийски, според мен е по-голям проблем. А в дясно не само Топчо, но и Бензукан и Милиев могат да играят там. Интересно е дали не мисли, че Станчев не става.... и не мисли да слага някакъв наемник на мястото на Станчев, понеже е всеизвестен снобизмът на треньорите ни и как смятат, че нашите футболисти не са футболисти, поне докато Фъргюсън не каже друго :mrgreen: .
Sinqta Lavina90 написа:+1 трябва ни бек !!!Топчо едни 4е е на възраст друго 4е никога не е играл на този пост

Бъркаш много. В мача ни с Литекс на Герена Топчо скри топката на Том именн от дясно на защитата. Когато Топчо стане бавен, обади се. Проблема му е друг. Рисков футболист е, и шпагатите му са такива от край време.

В мача с Литекс на Герена Топчо игра бек последните 20-на минути ако не се лъжа....и един бек не трябва да умее да се справя добре само в защита,трябва да се включва в атаките да центрира добре да има все пак прилична техника ,а това не мисля 4е е присъщо за Топузаков.На този пост трябва да е или Станчев или Балтанов.

Sinqta Lavina90
Мнения: 30
Регистриран на: 23 юни 2010 01:51

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот Sinqta Lavina90 » 25 юни 2010 23:16

а и в мача с Литекс Топчо не игра десен а ляв бек !!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21558
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот metodito » 25 юни 2010 23:18

Съгласен съм, но мнението ми е, че Топчо не е свършил с футбола, а Балтанов е универсален футболист, но досега не се е появил треньор да види потенциала му. Но защо толкова настоятелно търсят десен бек? Ма девятка нямаме ние... Дали Ясен не мисли, че Стефчо не става?
Sinqta Lavina90 написа:а и в мача с Литекс Топчо не игра десен а ляв бек !!!

Хм... бъркам страните значи :mrgreen: .

Sinqta Lavina90
Мнения: 30
Регистриран на: 23 юни 2010 01:51

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот Sinqta Lavina90 » 25 юни 2010 23:39

Да и аз съм учуден защо толко настоятелно се търси десен бек като Стефчо Станчев трябва да е 1 избор,а Балтанов трябва да е партньор на Гаджев в халфовата линия.
Много пове4е ще съм доволен ако пускат и Мариян Огнянов и оставят Сашо Киров,отколкото да идват разни чужденци на проби !!!Мисля 4е до момента се подсилихме добре а и не съм казал 4е Топчо е свършил с футбола би се справил добре в центъра на отбраната ако някой измежду Милиев и Шаката трябва да играят бегове !!! ;) ;) ;)

Потребителски аватар
MTK
Мнения: 110
Регистриран на: 12 мар 2010 10:41
Контакти:

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот MTK » 26 юни 2010 11:53

Навремето не знам защо взеха само единия брат Минев,а другия оставиха на онези с четирите букви.Уникална тъпотия!
НАСТАНЕ ДЕН, СЛЪНЦЕ ИЗГРЕЕ,
И СИНЬО ОБСИПЕ СВОДА НЕБЕСЕН

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2127
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот eelche » 26 юни 2010 12:45

стратега от Мировяне,мосю Д.П. :) споделяше мнението,че десен бек може да играе табуретка с 4 здрави крака,така че :geek:
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Толкова сложно ли е бре,Гонзо.

Мнениеот левскар07 » 26 юни 2010 18:19

Петраш е подходящият, добре се справяше през пролетта.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1, jusi, krumeto, ugly bug и 24 госта