Левски-Гигов,Батков,или някой друг.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски-Гигов,Батков,или някой друг.

Мнениеот tprodanov » 17 май 2010 14:54

ilsengard написа:Задължение на Батков е да взема точните управленски решения! Задължения на треньорите и СТ ръководство е да изгради боеспособен тим, задължение на играчите е да се раздадат максимално със синята фланелка и да смачкат противника. Задължениена феновете е да си подкрепят отбора, а не да се занимават с интриги, протести и тъпотии! Само ако тези компоненти работят синхронизирано и с една цел ще има резултати! Кажете сега АДЖЕБА Треньора ли е треньор, играчите ли са играчи, феновете ли са фенове, че Батков е виновен за всичко? Единия прави кръгом в обувките си и ги събува за дузпа, другия носи раница под фланелката си, на третия му вкарват голове от халите, а в сектор Б ако влезна с една кутия бонбони ще почерпя всички фенове и ще ми останат даже



Единственото задължение на Батков е да се самоубеси. Никога не е имал правилно управленско решение, в полза на Левски. Още като се запомне с първото му решение, през 85та година да закрие Левски и на негово място да открие Витоша.
Задължение на феновете е да бъдат коректив, а не да му лижат задника. САмо тогава ще има резултати.
И да, Батков е виновен за всичко. 25 години интриги в Левски, 25 години партиен агент в отбора, АЗ ли да съм виновен?

Потребителски аватар
Levski 1914
Мнения: 1336
Регистриран на: 10 яну 2009 10:23
Контакти:

Re: Левски-Гигов,Батков,или някой друг.

Мнениеот Levski 1914 » 17 май 2010 14:57

ilsengard написа:Задължение на Батков е да взема точните управленски решения! Задължения на треньорите и СТ ръководство е да изгради боеспособен тим, задължение на играчите е да се раздадат максимално със синята фланелка и да смачкат противника. Задължениена феновете е да си подкрепят отбора, а не да се занимават с интриги, протести и тъпотии! Само ако тези компоненти работят синхронизирано и с една цел ще има резултати! Кажете сега АДЖЕБА Треньора ли е треньор, играчите ли са играчи, феновете ли са фенове, че Батков е виновен за всичко? Единия прави кръгом в обувките си и ги събува за дузпа, другия носи раница под фланелката си, на третия му вкарват голове от халите, а в сектор Б ако влезна с една кутия бонбони ще почерпя всички фенове и ще ми останат даже


Ще ти кажа само едно...само и единствено заради лошите управленски решения на Батков се стигна до това дереджда на отбора ни!...най-страмния сезон в цялата история на Левски...и ако имахме малко по-нормално първенство мястото ни тази година беше в средата на таблицата. И защото виждам, че го защитаваш много ревностно във всичките си постове ще ти кажа какво имам предвид. За три години Батков не е взел нито едно разумно и правилно решение за Левски. Назначаваше и уволняваше треньори и директори по никое време и без видима причина. Нямаме едно свестно попълнение за тези три години, нямаме план, който да следваме, както беше с план 2007. Нищо! Кръгна нула! Само свободни агенти пенсионери, съмнителни треньори и циркове. Като за капак и казанската афера...за която вече никой не си спомня! Отборът играе супер дезориентирано и неорганизирано, няма схема, няма лице, няма желание! Така че спри да го защитаваш и помисли малко върху моите думи. Поне ти давам някакви факти :!:
"You want to know how I did it? This is how I did it, Anton: I never saved anything for the swim back." /Vincent/

Изображение

anton1oli
Мнения: 176
Регистриран на: 11 май 2008 00:00

Re: Левски-Гигов,Батков,или някой друг.

Мнениеот anton1oli » 17 май 2010 15:00

Не гледахте ли Лафчис вчера какво каза човека, че най -успешния начин на управление в тази криза е няколко човека да се обединят в идеята ЛЕВСКИ и да дават пари само да дават пари и да си намерят някой стабилен менижър който да разбира от работата си и да умее да управлява тези пари .Kакто Лафчис каза в Твенте е с тази схема на управление и станаха шампиони на Холандия. ;)

blue_ power1
Мнения: 833
Регистриран на: 17 юни 2008 16:11
Контакти:

Re: Левски-Гигов,Батков,или някой друг.

Мнениеот blue_ power1 » 17 май 2010 15:18

anton1oli написа:Не гледахте ли Лафчис вчера какво каза човека, че най -успешния начин на управление в тази криза е няколко човека да се обединят в идеята ЛЕВСКИ и да дават пари само да дават пари и да си намерят някой стабилен менижър който да разбира от работата си и да умее да управлява тези пари .Kакто Лафчис каза в Твенте е с тази схема на управление и станаха шампиони на Холандия. ;)

Теоретически да,това е правилното решение,ама ти представяш ли си 4,5 човека на мястото на Батков, в България сме все пак,че те след 1 година няма да се дишат вече.Това за Холандия може и да върви,ама тук на Балканите е равносилно на самоунищожение,ще започнат едни дразги и интриги и т.н.Още не сме пораснали за такава комбина,всеки ще се прави на велик шеф и скандалите ще ни съсипят...Иначе за финансиране на клубове,като Левски,ЦСКА,Литекс,Локо Сф и т.н.,това е правилният модел,защото разходите са огромни и един единствен човек,трудно може да издържи,независимо от бизнеса,който има.

Потребителски аватар
b0b000
Мнения: 108
Регистриран на: 05 ное 2009 13:09
Контакти:

Re: Левски-Гигов,Батков,или някой друг.

Мнениеот b0b000 » 17 май 2010 15:52

Според мен Гигов не се месеше в треньорската работа на Окука, а и финансово мисля, че е по-добре от Баткоff ...
Вариантите са или да станат съдружници, или Гигов да купи отбора, което ме съмнява ...
Ако станат съдружници и ще се налеят добри пари, но Борат ще остане :С

Но за 1 съм сигурен - Баткоff трябва да се маха !

САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ !
"Когато излизам на терена, обичам да поглеждам към пълните трибуни. Като ти ревне тази публика, как да не се хвърлиш!" Георги Аспарухов

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски-Гигов,Батков,или някой друг.

Мнениеот Blue_Lion » 17 май 2010 16:08

quote="delqnski47"]
edmon_dantes написа:
delqnski47 написа:
zlatan написа:Може би съм нарушил ,някои правила ,но от днес нека ни бъде простено без мачове един месец може би ще има доста подобни теми като моята.
Гигов утре казва истината за Локото,дали остава или не.Интересното е че взе сериозно да се шушука за сделка между Гигов и Батков,от друга страна Тара е много нетърпелив на трансферния пазар-вярно е Ники и Сърмата заслужават трансфер,но дали това е отбора за тях и дали двамата са съгласни на този ход на Тара.Трети човек спряган за Левски още няма-това с Лафчис е несериозно,та си мисля че скоро ще има извънредна новина в Гонг.
Да не забравяме думите от снощи на Гонзо-,,когато му дойде времето,,.Това са думи на човек,който дори не знае своето бъдеще.[/quote
Батков няма да продава Левски,защото клубът ще играе някакви мачове в Европа,ще има парички за трансфери,за билети,за TV права и какво ли още не!Целта беше Левски да не играе в Европа и тоя мустакатия да остане на сухо!

Ти да не си секретарката на Батков, а?

Да!Аз и Blue_Lion сме секретарките на Тара!/quote]


Аз па що ? :lol:
Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23859
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Левски-Гигов,Батков,или някой друг.

Мнениеот delqnski47 » 17 май 2010 20:31

Аз па що ? :lol:[/quote]

Шото мноу знайШ :mrgreen: ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23859
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Левски-Гигов,Батков,или някой друг.

Мнениеот delqnski47 » 17 май 2010 20:40

ilsengard написа:
delqnski47 написа:Батков няма да продава Левски,защото клубът ще играе някакви мачове в Европа,ще има парички за трансфери,за билети,за TV права и какво ли още не!Целта беше Левски да не играе в Европа и тоя мустакатия да остане на сухо!


Батков няма да остане никога на сухо, а ти незнам какъв фен си щом искаш отбора да остане извън ЕКТ! И тоз "мустакатия" както ти го наричаш е най-успешния президент, донесъл ни толкова епопеи по европейските терени и трябва да сме му благодарни и да му се кланим

Ааа Ганьо ти ли си бил бе?
П.П Нещо не те разбрах какво искаше да ми кажеш!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Левски-Гигов,Батков,или някой друг.

Мнениеот Blue_Girl » 17 май 2010 20:52

Аз съм за Гигов.
Пак сърцата ни са пълни,
пак стадионът ще е син!
Синьо знаме ще се вее,
само Левски ще се пее!
ееееееее,
сини богове,
цялата земя,
пред вас на колене!

Потребителски аватар
trenera
Мнения: 10
Регистриран на: 29 апр 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски-Гигов,Батков,или някой друг.

Мнениеот trenera » 17 май 2010 22:07

Нито Гигов нито Батков за жалост някои чужденец най добре ;) ;)
Само ЛЕВСКИ


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 38 госта