Левски няма да разчита на Цачев ?!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот kokic1986 » 12 май 2010 15:54

А холандеца дето беше шеф на школата (Деркс) защо го изгониха ? Някой може ли да ми каже .

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот donpacko » 12 май 2010 16:01

kokic1986 написа:А холандеца дето беше шеф на школата (Деркс) защо го изгониха ? Някой може ли да ми каже .

Защото като дойодоха тогава Наско и Мъри и искаха да вземат във първия състав някои юноши,тогава този холандец просто ги прати във отбор във неговата родина.Мисля си че ставаше на въпрос за един защитник и един халф ама имената им не мога да се сетя(май бяха Попов и Бандаловски,единия тогава отиде във Литекс а другия изкара проби във холандски отбор.)

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот Tommi » 12 май 2010 16:01

kokic1986 написа:А холандеца дето беше шеф на школата (Деркс) защо го изгониха ? Някой може ли да ми каже .

Официалната причина е, че Батков го е освободил, защото не е бил доволен от работата му, поне аз така знам. След това го освободиха и от школата на Литекс, затова не е много сигурно дали наистина е добър специалист този Ян Деркс :roll:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот Tommi » 12 май 2010 16:03

donpacko написа:
kokic1986 написа:А холандеца дето беше шеф на школата (Деркс) защо го изгониха ? Някой може ли да ми каже .

Защото като дойодоха тогава Наско и Мъри и искаха да вземат във първия състав някои юноши,тогава този холандец просто ги прати във отбор във неговата родина.Мисля си че ставаше на въпрос за един защитник и един халф ама имената им не мога да се сетя(май бяха Попов и Бандаловски,единия тогава отиде във Литекс а другия изкара проби във холандски отбор.)

Бандаловски не само, че е изкарал проби, но и беше играч на Фейенорд, а по-късно се завърна в България.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот Blue_Lion » 12 май 2010 16:11

tprodanov написа:
Blue_Lion написа:
tprodanov написа:Добре де, в дубъла нищо не направи, шанс в А отбора ли искаш?


От такава гледна точка,си прав и не споря ! Но питам,там даде ли му се реален шанс ? До колкото знам,Еньо основно бележи там...

Ако не става,да си ходи ! Но когато игра за първия отбор на Левски,остави добри впечатления,или бъркам ?



То и аз не се изказах правилно. В момчето има много футбол. Но сам спря с развитието си. А в Левски в момента няма и треньор, който да го развие. Откакто си тръгна Ян Деркс школата ни е пълен провал. Не знам, мотивация или какво, но ония мачове, дето бележи по 3 гола ги няма вече.


Да,така вече съм съгласен с теб !
Изображение

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот kokic1986 » 12 май 2010 16:16

donpacko написа:
kokic1986 написа:А холандеца дето беше шеф на школата (Деркс) защо го изгониха ? Някой може ли да ми каже .

Защото като дойодоха тогава Наско и Мъри и искаха да вземат във първия състав някои юноши,тогава този холандец просто ги прати във отбор във неговата родина.Мисля си че ставаше на въпрос за един защитник и един халф ама имената им не мога да се сетя(май бяха Попов и Бандаловски,единия тогава отиде във Литекс а другия изкара проби във холандски отбор.)

Е те Попов и Бандаловски като избягаха , Деркс май още не работеше в "Левски" :? Или се бъркам :roll:

Потребителски аватар
malchev
Мнения: 531
Регистриран на: 29 апр 2010 12:50
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот malchev » 12 май 2010 16:27

Гонзо ме кефеше като футболист, защото беше мъжкар... от тоя мъжкар май нищо не остана..
За малоумни ли ни мислят? Постоянно ни разправят как ЛЕвски залага на млади, на юноши.. и къде ги?! Божката, който е един истински левскар май май скоро ще поеме към да речем Марек.. Стефан Станчев от дясно трябва да е титуляр, тоя Петраш да изчезва.. Генев му спряха от всякъде растежа, а продължавам да твърдя че има данни + физика за страхотен защитник! Вместо да се дава шанс на Балтанов налагаме мангасарян Сърмов и Йовов?! Йовов дефанзивен?!! Е не...
А Цачев, има качества, контузията го върна малко, но колко игра той на пролет? Значи доказани дърва като Жоро Христов, Еньо и Чилика може да ги чакаме 20 мача да вкарат 1 гол ( и да пропуснат по 101) ама Цачев - не?! Къде е Иса последните 2-3 години?! Къде е Табака?!
Сашо Киров, страшен талант беше..Балджийски..
ЛЕле много ме е яд.. Тука до 25 години футболистите са "обещаващи таланти", които "имат нужда от опит" !? И после..ааайде в Марек щото не са "разгърнали потенциала си" ..
Просто не вярвам, а и знам, че от 200 юноши примерно има 10-15, които може да се налагат редовно в първия отбор.. те поне знаят какво е да играеш за ЛЕвски..
Абе мани .. станахме бетер от Милан :roll:

Потребителски аватар
medenka
Мнения: 492
Регистриран на: 29 авг 2009 19:40
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот medenka » 12 май 2010 16:33

Къде се изпари прословутата "смелост" на Гонзо. Да, да налагаш младите се иска кураж и можене, ама му липсват и двете. Май слеващия сезон пак ще ручаме жабетата с този треньор и този собственик.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот tprodanov » 12 май 2010 18:08

malchev написа:Гонзо ме кефеше като футболист, защото беше мъжкар... от тоя мъжкар май нищо не остана..
За малоумни ли ни мислят? Постоянно ни разправят как ЛЕвски залага на млади, на юноши.. и къде ги?! Божката, който е един истински левскар май май скоро ще поеме към да речем Марек.. Стефан Станчев от дясно трябва да е титуляр, тоя Петраш да изчезва.. Генев му спряха от всякъде растежа, а продължавам да твърдя че има данни + физика за страхотен защитник! Вместо да се дава шанс на Балтанов налагаме мангасарян Сърмов и Йовов?! Йовов дефанзивен?!! Е не...
А Цачев, има качества, контузията го върна малко, но колко игра той на пролет? Значи доказани дърва като Жоро Христов, Еньо и Чилика може да ги чакаме 20 мача да вкарат 1 гол ( и да пропуснат по 101) ама Цачев - не?! Къде е Иса последните 2-3 години?! Къде е Табака?!
Сашо Киров, страшен талант беше..Балджийски..
ЛЕле много ме е яд.. Тука до 25 години футболистите са "обещаващи таланти", които "имат нужда от опит" !? И после..ааайде в Марек щото не са "разгърнали потенциала си" ..
Просто не вярвам, а и знам, че от 200 юноши примерно има 10-15, които може да се налагат редовно в първия отбор.. те поне знаят какво е да играеш за ЛЕвски..
Абе мани .. станахме бетер от Милан :roll:



Много смело и професионално го раздаваш. Хайде да ги видим един по един.
Божката има гниене на коста на ръката, причинено от лекари и не е сигурно дали някога ще стане вратар. Станчев играе винаги, когато не е наказан или счупен. Петраш му е резерва. Генев може и да има качества, но за сега грешките са му повече. Милиев е по-добър, Бензукан също, колкото и да ми е противен. Балтанов го виж на следващия мач на дубала и ми кажи дали би го предпочел пред Йовов. Цачев беше резерва в Пирин, не може да направи нищо в дубъла, ти го искаш в А отбора? Табаков, ако успееш да го изкараш от кръчмите, го доведи поне на тренировка. От всичките само Иса има място в отбора.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17822
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот pomiqrat » 12 май 2010 18:26

Кой беше тоя Цачев, яе май с нищо не си го спомням? Оправете се бе хора, резервата на Пирин го искате титуляр в ПФК Левски.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта