efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21519
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот metodito » 25 юли 2021 11:47

Warped написа:Най слаби бяха Славчев и Бари.
Некадърен съдия.

Бари беше най-силния ни играч след Марин. Върна супер много топки. Какво правеше обаче забит на крилото? И защо нямаше ротации в атака по време на мача. За мен най-слабият пък беше Живко. Като цяло не беше ВЪОБЩЕ проучил Славия. С едно високомерие от рода на "Ма, ний сме "Левски", уееее. Тея сами ще се бият". Е, не се биха сами. Загорчич излезе за трите точки и си ги взе. Тактическа, физическа и техническа неграмотност. Пълна. Средата на терена беше напълно превзета. За пореден път! Защитниците се виждаха за първи път.

Само че... Аз настоявам, че това вчера е пътят да се оправи българският футбол. Говоря за състава на двата отбора: юноши, опитни+двама до трима чужденци. И качествен тренер. Видяхме негрите срещу Лиепая и Мура - тези колоси на европейската сцена. :!:

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот Warped » 25 юли 2021 12:43

Какви топки е върнал, сгреши първите си 3 паса, следих го.
После гу бутаха като ботуш. Неуспя и едно добро центриране да направи. А защо само там стоеше............
Заради изпускане на играч Галчев трябваше да фаулира иначе ставаше опасно.
А дали при 2рия гол на слабия нямаше засада
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21519
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот metodito » 25 юли 2021 12:57

Warped написа:Какви топки е върнал, сгреши първите си 3 паса, следих го.
После гу бутаха като ботуш. Неуспя и едно добро центриране да направи. А защо само там стоеше............
Заради изпускане на играч Галчев трябваше да фаулира иначе ставаше опасно.
А дали при 2рия гол на слабия нямаше засада

Мисля, че нямаше засада. Тактическа грешка на защитата. Ами Бари всъщност наистина отне доста топки.

Dust
Мнения: 8325
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот Dust » 25 юли 2021 13:30

Warped написа:А дали при 2рия гол на слабия нямаше засада

Техния футболист беше зад централната линия
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот 1913SS » 25 юли 2021 13:45

Поредното вечно дерби над 105 години. Победихме за пореден път Левски. Бях ме с по опитен отбор и треньор. На Левски пожелавам да играете с повече българи, както Славия за да има силен български национален отбор. Успех и Само Славия!

Serafim
Мнения: 5253
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот Serafim » 25 юли 2021 13:52

Много тънко е положението, всичко зависи от положението на десния крак на Г.Александров. Да кажем, че не е засада, обаче какъв е тоя ВАР? Нито едно повторение, няма графики, колко камери имат? Само тези от телевизията ли? Защото те нямат капацитета да ти покажат една ситуация от няколко ъгъла, отделно, че забавения каданс е много зле.
Изображение

При втория гол Шелис първо плътно преследва Кръстев, което е персонална грешка, защото не може да седиш толкова плътно до офанзивен играч, който най-малкото сега е включен в игра, дори и да не знаеш дали е по-бърз от теб.
Изображение

И второ - по време на паса Кръстев вече спринтира и е дръпнал близо два метра на Шелис, който в този момент тепърва е завършил обръщането си, но на всичкото отгоре Александров гледа, но не следи играта, защото очевидно Кръстев е близо метър зад центрлната линия, но той не стартира за да покрие или най-малкото избута нападателя на Славия към тъча, за да спечели време, а се опитва да го остави в засада. Това е втората пресонална грешка при гола.
Изображение

Дано с течение на времето се стиковат играчите, но и треньора трябва да им обръща внимание на тези грешки. Дано правят видео разбори и гледат мачовете. Преди време бях писал на Красимир Иванов (Краси Усмивката, Краси Универсиядата) за цели записи на мачовете, за да се покажат такива подобни грешки, когато Топузаков беше треньор, но той ми отговори, че имат много добра система за видео разбор.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот LoveAndPeace » 25 юли 2021 13:57

1913SS написа:Поредното вечно дерби над 105 години. Победихме за пореден път Левски. Бях ме с по опитен отбор и треньор. На Левски пожелавам да играете с повече българи, както Славия за да има силен български национален отбор. Успех и Само Славия!

От наша страна остава да ви пожелаем да почнете да играете футбол :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21519
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот metodito » 25 юли 2021 14:01

При първия гол има засада. Десният крак на нашия се пада между двата на слависта.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот LoveAndPeace » 25 юли 2021 14:03

Serafim написа:Много тънко е положението, всичко зависи от положението на десния крак на Г.Александров. Да кажем, че не е засада, обаче какъв е тоя ВАР? Нито едно повторение, няма графики, колко камери имат? Само тези от телевизията ли? Защото те нямат капацитета да ти покажат една ситуация от няколко ъгъла, отделно, че забавения каданс е много зле.
При втория гол Шелис първо плътно преследва Кръстев, което е персонална грешка, защото не може да седиш толкова плътно до офанзивен играч, който най-малкото сега е включен в игра, дори и да не знаеш дали е по-бърз от теб.

И второ - по време на паса Кръстев вече спринтира и е дръпнал близо два метра на Шелис, който в този момент тепърва е завършил обръщането си, но на всичкото отгоре Александров гледа, но не следи играта, защото очевидно Кръстев е близо метър зад центрлната линия, но той не стартира за да покрие или най-малкото избута нападателя на Славия към тъча, за да спечели време, а се опитва да го остави в засада. Това е втората пресонална грешка при гола.

Дано с течение на времето се стиковат играчите, но и треньора трябва да им обръща внимание на тези грешки. Дано правят видео разбори и гледат мачовете. Преди време бях писал на Красимир Иванов (Краси Усмивката, Краси Универсиядата) за цели записи на мачовете, за да се покажат такива подобни грешки, когато Топузаков беше треньор, но той ми отговори, че имат много добра система за видео разбор.

Опитен защитник щеше да го е свалил на земята някъде около паса. В някои случаи дори и картон нямаше да получи.
Лошото е , че нашата защита освен със средна възраст 21 години може да се похвали и със средно тегло 58 килограма.

Serafim
Мнения: 5253
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 21:00

Мнениеот Serafim » 25 юли 2021 14:08

LoveAndPeace написа:Опитен защитник щеше да го е свалил на земята някъде около паса. В някои случаи дори и картон нямаше да получи.
Лошото е , че нашата защита освен със средна възраст 21 години може да се похвали и със средно тегло 58 килограма.


Той се опита да го фаулира впоследствие, но вече бе късно.

Иначе един съвет към ръководството - ако ще играе без чист нападател (поради липсата на такъв) и основно ще разчита на игра по крилата и ниски центрирания, поне докато не се вземе някакъв анонимник, който тепърва ще се ориентира и сработва с отбора - Анте Аралица е без отбор в момента. Може да не е резултатен нападател, но пресира страшно много защитата, дори се връща дълбоко в неговата половина, ръстов е, но и бърз, освен това е много агресивен. Също така има опит в България. Мисля, че би паснал добре, предвид, че основните голови ситуации се откриват пред играчи от фланга и зад напдателя.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: PorcoRosso и 62 госта