Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6553
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 14 май 2024 16:09

LoveAndPeace написа:
kabaka написа:И отново никой не казва КОЙ да дойде след Наско. Не може да се иска промяна, пък била тя и правилна, ако няма реална алтернатива на сегашното положение. Като гледам хората с парите се избиват да вземат отбора, ама всеки вика - вземи го ти...

groti написа:А най-първо да изгоним уродливата сган, която ни задушава - Насо + наркоманите

За да изгониш Наско трябва да има кой да поеме отбора след него. Дай име/имена (най-вероятно нямаш...).

2020та когато Чери хвана полета за Дубай , а Павел Колев каза , че има 1000 лева в касата на Левски.
Тогава не питахме , хубаво ще събираме пари , но кой ще е след него.
Трябваше , направихме го.
Трябва Ваш Н.Сираков да се разкара от Левски.

Тогава обстоятелствата бяха форсмажорни заради банкянскатя мутра. Сега обстоятелства не са такива, че да хвърляме клуба в пропастта. За да няма сътресения трябва да има приемственост. Това означава, че първо трябва да се намери нов собственик, а след това Сираков да се съгласи да му даде акциите. Партизанщината, която предлагаш няма да доведе до нищо добро и ще се затрие всичко полезни, което е направено за клуба.
Първо мислете как клуба да не пострада, преди да гоните някого.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3460
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 14 май 2024 16:18

kabaka написа:И отново никой не казва КОЙ да дойде след Наско. Не може да се иска промяна, пък била тя и правилна, ако няма реална алтернатива на сегашното положение. Като гледам хората с парите се избиват да вземат отбора, ама всеки вика - вземи го ти...

groti написа:А най-първо да изгоним уродливата сган, която ни задушава - Насо + наркоманите

За да изгониш Наско трябва да има кой да поеме отбора след него. Дай име/имена (най-вероятно нямаш...).


Кабак, съгласен съм принципно с теб, но и не съвсем. Сираков не е човек с кинти.. Или поне не е такъв, който дава. Аз не съм на зор да го няма Сираков. Аз съм на зор да го има някой, който взима адекватни решения. Та при положение, че Сираков не дава никакви пари, не взима адекватни решения и се е обградил от бездарници, мафиоти и зависими не виждам с какво например всеки един бивш футболист на Левски ще е по-зле от него. Според теб с какво допринася? Та, щом не допринася с нещо защо не прехвърли на Митко Иванков (например..сетих се просто защото често го споменаваме напоследък) акциите? И той може да не дава кинти, но поне да се обгради с правилните хора, които да бутнат отбора напред. Пък ако Палмите не са в Левски по поръчка и не седят заради Сираков защо да не работят с новия? Сега ще кажеш,ама Иванков иска ли.. Ами може и да иска. Да излезе Сираков и да каже - аз мога толкова. Ако някой може по-добре да излезе с името си и ще му прехвърля акциите. Ама не го прави. От ден на ден взима все по-лоши решения и ни набива и набива. И аз съм против наркоманите да командват, но изборът ни не е само между обесване и изгаряне.. Същото е като с треньора. Не мисля, че той е най-големият проблем на Левски, но в момента ни разделя - т.е. единственото правилно решение е да се махне. Сираков ако наистина държи на Левски ще направи същото.
Обобщавам - не съм против Сираков..за Левски съм. Ако той се стегне и започне да работи за Левски - супер... ако ли не - нека не ни закопава
110 години любов!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5195
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 14 май 2024 16:20

Сираков може винаги да си намери причина да не даде акциите, ако ще 500 кандидата за нов собственик да има... Фактът, че отдавна е спрял да търси спонсори и нов кандидат за собственик на клуба е показателен, че така му е добре и няма намерение да дава акциите. Разбирам Сираков да покриваше дори 1/8 от бюджета на клуба, че да се искат негови алтернативи, а то реално всеки един може да бъде в неговата роля на нищоправене.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

tmanolov
Мнения: 4193
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 14 май 2024 16:31

koisa написа:Сираков може винаги да си намери причина да не даде акциите, ако ще 500 кандидата за нов собственик да има... Фактът, че отдавна е спрял да търси спонсори и нов кандидат за собственик на клуба е показателен, че така му е добре и няма намерение да дава акциите. Разбирам Сираков да покриваше дори 1/8 от бюджета на клуба, че да се искат негови алтернативи, а то реално всеки един може да бъде в неговата роля на нищоправене.

Точно, затова предлагам себе си за "пазител" и "айсиктираджия". Предимствата ми са:
- не съм си показвал г.з. на синята публика
- не съм стриган 0 номер за кражби
- не съм хазартнозависим
- не пуша и не пия
- не съм продавал/предавал Левски нито за пари, нито за нещо друго

Обещавам:
- да внасям точно толкова, колкото и сегашния "мажоритар", а именно по 0 лева
- да направя съшата селекция от бездарници и без да вземам комисиони за тази "работа"
- да вися по цял ден във фен магазина и да зяпам задника на касиерката
- да гледам лошо в Президентската ложа на Герена
- да викам "ай сиктир" от дъжд на вятър

Считам, че кандидатурата ми е много силна или поне не по-малко силна от тази на сегашния "собственик"
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

vlong
Мнения: 4740
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 14 май 2024 17:07

А юбилейни медали ще сечеш ли? :)
САМО ЛЕВСКИ!

tamkuan
Мнения: 274
Регистриран на: 05 юни 2009 15:00
Skype: tamkuan
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tamkuan » 14 май 2024 17:33

- не пуша и не пия
Сега ако кажеш , че и карти не знаеш да играеш никакви акции не ти давам, не че играеш карти , а че не можеш да играеш има разлика.
Ами и аз искам някой да си застане зад името и милионите, и да каже , че иска акциите с две ръце за такъв човек, но защо не се показва такъв. С трици маймуни не се хващат. Управлението в момента това му е максимума на възможностите 50-60 точки на година и въртене на едни стотинки от моя джоб в техния.

vvessel
Мнения: 4386
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 14 май 2024 17:47

1914.1902 написа:
mikata написа:Първо да се направи отбор след това стадиона. Виждате,че сектор А почти ни приключи, десет години не може да се направи както трябва.


Значи с това темпо и мислене стадион ще има след 80 години. На сектор ще стоим по 20.

А пари за стадиона?
Ние 4 години едвам събрахме няколко милиона за да платим НАП, междувременно всеки месец идва нова вноска, дълга към общината е над 3 милиона, а има и дълг към Черепа, който в един момент може да стане изискуем, има текущи разходи за заплати, трансфери и т.н. ама що да не влезем още едни 30-40 милиона вътре. А пък стадиона когато стане, стане. Ще плащаме и наем за националния, колко му е.
Тия неща смяташ ли ги като напъваш толкова да плащаме за нов стадион, а нямаме пари за свестен нападател.
Това ми напомня за една случка преди години с един роднина, който си беше купил нова кола на изплащане и точно я изплати, реши да я продаде и даде парите за първа вноска за нов джип. Добре обаче му понамаляха доходите и след около две години просто му взеха джипа и остана без кола. А имаше изцяло негова, сравнително нова кола и нямаше дългове.
В момента имаме стадион, който може да ползваме безвъзмездно и един нов стадион по никакъв начин няма да ни повиши приходите, поне не съществено. Но ще имаме нови огромни дългове. Докато не се намери финансиране за стадиона не трябва да се пипа.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33079
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 14 май 2024 17:52

vvessel написа:
1914.1902 написа:
mikata написа:Първо да се направи отбор след това стадиона. Виждате,че сектор А почти ни приключи, десет години не може да се направи както трябва.


Значи с това темпо и мислене стадион ще има след 80 години. На сектор ще стоим по 20.

А пари за стадиона?
Ние 4 години едвам събрахме няколко милиона за да платим НАП, междувременно всеки месец идва нова вноска, дълга към общината е над 3 милиона, а има и дълг към Черепа, който в един момент може да стане изискуем, има текущи разходи за заплати, трансфери и т.н. ама що да не влезем още едни 30-40 милиона вътре. А пък стадиона когато стане, стане. Ще плащаме и наем за националния, колко му е.
Тия неща смяташ ли ги като напъваш толкова да плащаме за нов стадион, а нямаме пари за свестен нападател.


След като нямаме пари за нападател още сме във фаза на правене на едно голямо нищо. Това за Божков при десетте точки го сложих на трето място, ако не си видял. Осъзнавам го и много отдавна пишех за него тука.

Как ще се изпълни желанието на някои колеги, които искат първо отбор, а после стадион, след като още нямаме пари за нападател, какво остава за другите постове? :oops:

По тази логика значи не трябва да правим абсолютно нищо.

И много ясно, че не е нужно да се пипа стадиона, докато не се намери финансиране, поради тази причина исках алтернативата на Сираков да изложи своята програма за развитие на ПФК Левски, за да можем да видим как те ще предложат нещо по-добро.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3460
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 14 май 2024 18:17

tamkuan написа:- не пуша и не пия
Сега ако кажеш , че и карти не знаеш да играеш никакви акции не ти давам, не че играеш карти , а че не можеш да играеш има разлика.
Ами и аз искам някой да си застане зад името и милионите, и да каже , че иска акциите с две ръце за такъв човек, но защо не се показва такъв. С трици маймуни не се хващат. Управлението в момента това му е максимума на възможностите 50-60 точки на година и въртене на едни стотинки от моя джоб в техния.


Лично моят проблем са хората в управлението на клуба ни, които с нищо не доказват, че стават за нещо. Говоря за тримата тенори - Сираков, Боримиров, Йовов. Предполагам и при повечето колеги е така. Нека пробваме със същите ресурси и други хора. Сираков не дава нищо. Тези ни разделиха и изгубихме единственият си актив - публиката. Оттук нататък сме само надолу. Само заради това Сираков сам трябва да си тръгне. Само защото ни разделиха. Дори и да не беше виновен. Важен е само Левски. Не егото на тоя и оня. Какво виждаме - инат, арогантност и автентична тъпота. Докараха някакви качулати мутри за охрана да бият публиката, пожертваха Костов и нека бъдем сигурни и следващия сезон е жертван. Сега ще е важен мачът със СО. После с Божков, после с не знам си кой..
110 години любов!

tamkuan
Мнения: 274
Регистриран на: 05 юни 2009 15:00
Skype: tamkuan
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tamkuan » 14 май 2024 18:35

groti написа:
tamkuan написа:- не пуша и не пия
Сега ако кажеш , че и карти не знаеш да играеш никакви акции не ти давам, не че играеш карти , а че не можеш да играеш има разлика.
Ами и аз искам някой да си застане зад името и милионите, и да каже , че иска акциите с две ръце за такъв човек, но защо не се показва такъв. С трици маймуни не се хващат. Управлението в момента това му е максимума на възможностите 50-60 точки на година и въртене на едни стотинки от моя джоб в техния.


Лично моят проблем са хората в управлението на клуба ни, които с нищо не доказват, че стават за нещо. Говоря за тримата тенори - Сираков, Боримиров, Йовов. Предполагам и при повечето колеги е така. Нека пробваме със същите ресурси и други хора. Сираков не дава нищо. Тези ни разделиха и изгубихме единственият си актив - публиката. Оттук нататък сме само надолу. Само заради това Сираков сам трябва да си тръгне. Само защото ни разделиха. Дори и да не беше виновен. Важен е само Левски. Не егото на тоя и оня. Какво виждаме - инат, арогантност и автентична тъпота. Докараха някакви качулати мутри за охрана да бият публиката, пожертваха Костов и нека бъдем сигурни и следващия сезон е жертван. Сега ще е важен мачът със СО. После с Божков, после с не знам си кой..

Общо взето си прав, но сегашната алтернатива грам не ми харесва/тия няколкото пред вратата/п.с. не ги знам всичките


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Muaddib и 38 госта