Треньор на вратарите в "Левски"-време е за действие!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Треньор на вратарите в "Левски"-време е за действие!

Мнениеот zap_lv » 01 юли 2010 23:20

Това дали един треньор е добър се вижда на мача.Вратарите рязко се сринаха откакто Валентин Захариев отиде в Славия.Това означава ,че настоящия Руслан Михайлов не става за треньор.Прегледах му някъде биографията.Най-големия му успех е ,когато е станал трети вратар в Левски и от там вече играе дори в Б група.Е какво очаквате да ги научи един калпав вратар,как да се правят на ядосани ,че нямат защита отпред ли ,на това ги е научил .Трябва да се върне Вальо Захариев ,независимо на каква цена.Бальо е най-добрия треньор на вратарите в България,затова трябва да отиде в Левски.

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Треньор на вратарите в "Левски"-време е за действие!

Мнениеот левскар07 » 01 юли 2010 23:58

В подкрепа, миналата година нападателите пропуснаха много положения, но сме втори по вкарани голове.. А по допуснати голове сигурно рекорд за последните двадесет години. И благодарение на инкасираните голове /а не пропуснати положения/, Левски не изтърва доста точки.
Много сериозна тема, авторе, поздрави.

Потребителски аватар
slavi_1914
Мнения: 620
Регистриран на: 22 юли 2009 23:56
Контакти:

Re: Треньор на вратарите в "Левски"-време е за действие!

Мнениеот slavi_1914 » 02 юли 2010 02:13

левскар07 написа:В подкрепа, миналата година нападателите пропуснаха много положения, но сме втори по вкарани голове.. А по допуснати голове сигурно рекорд за последните двадесет години. И благодарение на инкасираните голове /а не пропуснати положения/, Левски не изтърва доста точки.
Много сериозна тема, авторе, поздрави.


+1 Аз лично не съм запознат с биографиите на Руслан и Вальо но срива е ОЧЕИЗВАДЕН !И това е голяма част от затъването!

А защо не да се дадът малко пари за специализация на Гошето през тази година и от догодина той да поеме поста треньор на вратарите ! Знаем че е мъжкар и ще се справя добре на този пост според мен <стига и той да го иска>
СПРЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ЖЪЛТА ПРЕСА ! ТЯ ПРОМИВА МОЗЪЦИТЕ ВИ !
Левски е над всичко и над всички, а Левски това сме ние !

Потребителски аватар
Sinqta lavina
Мнения: 54
Регистриран на: 01 окт 2009 10:36
Контакти:

Re: Треньор на вратарите в "Левски"-време е за действие!

Мнениеот Sinqta lavina » 02 юли 2010 03:27

+1 ЗА ЗАХАРИЕВ!
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ-НАЙ ГОЛЕМИЯ-ТИТУЛУВАН И ПОПУЛЯРЕН ОТБОР В БЪЛГАРИЯ-57-26 ТИТЛИ 28-КУПИ 3 СУПЕРКУПИ!
ЕДИНСТВЕНИЯ КЛУБ В БЪЛГАРИЯ С ПОЛОЖИТЕЛЕН БАЛАНС И ПЪРВИЯ БГ ОТБОР В ЛИГАТАТА НА БОГАТИТЕ!
7:2 7:1 6:3 5:0
Левски би с 8:0 ЦСКА в Елитната юношеска група

Потребителски аватар
Левски1914
Мнения: 153
Регистриран на: 31 май 2010 11:41
Контакти:

Re: Треньор на вратарите в "Левски"-време е за действие!

Мнениеот Левски1914 » 02 юли 2010 10:33

Точно така ..... но смятате ли че някои чете форума :? Идеята за Г.Петков не е лоша , но ... забравете Батков пари да вади .

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3169
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Треньор на вратарите в "Левски"-време е за действие!

Мнениеот wilge » 02 юли 2010 10:55

Сигурни ли сте, че от една година насам имаме треньор на вратарите? Аз мисля, че са на самоподготовка.
На драго сърце да обичаме оногова който ни покаже погрешката, инак той не е наш приятел.
В. Львский

Потребителски аватар
caci
Мнения: 1203
Регистриран на: 12 сеп 2009 21:17

Re: Треньор на вратарите в "Левски"-време е за действие!

Мнениеот caci » 02 юли 2010 12:29

Очевидно е,че вратарите са ни проблем,дори и Г.Петков е зле поне от година.Трябва промяна и на треньора и на вратарите.
Интервю на ген. Джуров:
-Армейският спортен клуб беше и остава носител на социалистическия морал и един от символите на успеха на Народната власт. Затова създадохме нашия ЦСКА.Това не беше грешка!
А аз мразя тази грешка цска!

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Треньор на вратарите в "Левски"-време е за действие!

Мнениеот левскар07 » 02 юли 2010 14:10

Наистина е жалка картинката с вратарите. Ето Г.Петков, ако се контузи, какво правим.Не е и в първа младост. А откакто съществува, Левски през годините винаги е имал от най-добрите вратари. Та, наистина трябва да се действа в тази насока. Но интересно е, от когото зависи, дали мисли така.

Потребителски аватар
slavi_1914
Мнения: 620
Регистриран на: 22 юли 2009 23:56
Контакти:

Re: Треньор на вратарите в "Левски"-време е за действие!

Мнениеот slavi_1914 » 02 юли 2010 14:25

Божката и Цецко ще станат икони на синята врата, но им трябват повече мачове и добър треньор !
СПРЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ЖЪЛТА ПРЕСА ! ТЯ ПРОМИВА МОЗЪЦИТЕ ВИ !
Левски е над всичко и над всички, а Левски това сме ние !

mun4o1
Мнения: 40
Регистриран на: 05 окт 2009 13:05
Контакти:

Re: Треньор на вратарите в "Левски"-време е за действие!

Мнениеот mun4o1 » 02 юли 2010 14:39

Не знам дали ви прави впечатление , но Руслан дори не може да уцели вратата на загрявката. От 100 удара 80 са в аут.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 39 госта