Левски няма да разчита на Цачев ?!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот edmon_dantes » 12 май 2010 14:50

tprodanov написа:
edmon_dantes написа:Това ако е истина, ще бъде голяма простотия от страна на Гонзо.



Що?

Защото не мисля, че Цачев е по-слаб от Миро Антонов. Колко игра единия, колко - другия? И как го определиха за неперспективен като го пускаха тук-там за по 20 минути. Дай му шанс да играе поне 1 полусезон и тогава да го определят за каквото си искат. Изобщо не съм съгласен, че не става. Ей така се пропиляват талантите и ги оценят другите отбори.
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот tprodanov » 12 май 2010 14:51

edmon_dantes написа:
tprodanov написа:
edmon_dantes написа:Това ако е истина, ще бъде голяма простотия от страна на Гонзо.



Що?

Защото не мисля, че Цачев е по-слаб от Миро Антонов. Колко игра единия, колко - другия? И как го определиха за неперспективен като го пускаха тук-там за по 20 минути. Дай му шанс да играе поне 1 полусезон и тогава да го определят за каквото си искат. Изобщо не съм съгласен, че не става. Ей така се пропиляват талантите и ги оценят другите отбори.



Игра достатъчно за дублиращия отбор. В Пирин също беше резерва. Резерва от Пирин да стане титуляр в Левски?

Потребителски аватар
danchovalev
Мнения: 118
Регистриран на: 19 май 2009 10:35
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот danchovalev » 12 май 2010 14:52

Не се занимавайте с безсмислиците в спортала и меридиан мач. Лично съм си говорил с главния редактор на сайта, който ми каза, че работата им е да търсят сензация, а дали е истина....
"Ако спечеля - печели цял народ..."

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот Blue_Lion » 12 май 2010 14:53

Проданов,в случая не съм съгласен с теб ! Цачев показа,че има качества,просто трябва да се работи с него и да му се даде шанс т.е. айде не веднага да е титуляр,но да го пускат в мачове по-често (ако си го заслужи на тренировките) пък ще го видим от кво тесто е замесен ! Ако не става,да го махат - това е ;)
Изображение

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот tprodanov » 12 май 2010 14:57

Добре де, в дубъла нищо не направи, шанс в А отбора ли искаш?

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот Blue_Lion » 12 май 2010 15:07

tprodanov написа:Добре де, в дубъла нищо не направи, шанс в А отбора ли искаш?


От такава гледна точка,си прав и не споря ! Но питам,там даде ли му се реален шанс ? До колкото знам,Еньо основно бележи там...

Ако не става,да си ходи ! Но когато игра за първия отбор на Левски,остави добри впечатления,или бъркам ?
Изображение

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот dodo7271 » 12 май 2010 15:13

Ама вие сега ли разбрахте, че гоним Цачев? Това май стана още през лятото, когато Цачев бе изпратен в Пирин, за да замести дадения без пари на ЦСКА Спас Делев. На някой да не му е ясна врътката? Гонзо мрази младите играчи.
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот tprodanov » 12 май 2010 15:22

Blue_Lion написа:
tprodanov написа:Добре де, в дубъла нищо не направи, шанс в А отбора ли искаш?


От такава гледна точка,си прав и не споря ! Но питам,там даде ли му се реален шанс ? До колкото знам,Еньо основно бележи там...

Ако не става,да си ходи ! Но когато игра за първия отбор на Левски,остави добри впечатления,или бъркам ?



То и аз не се изказах правилно. В момчето има много футбол. Но сам спря с развитието си. А в Левски в момента няма и треньор, който да го развие. Откакто си тръгна Ян Деркс школата ни е пълен провал. Не знам, мотивация или какво, но ония мачове, дето бележи по 3 гола ги няма вече.

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот Blue_Girl » 12 май 2010 15:34

Поредното глупаво решение на Гонзо.
Ако стане факт. :shock:
Пак сърцата ни са пълни,
пак стадионът ще е син!
Синьо знаме ще се вее,
само Левски ще се пее!
ееееееее,
сини богове,
цялата земя,
пред вас на колене!

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот zap_lv » 12 май 2010 15:50

"Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!" ,ако стане факт искам да вида друго заглавие :"Батков няма да разчита повече на Гонзо".От Левски ,но това е безумие,на дъртите се е залагало много отдавна ,сега само вземат заплати от по 5-6 000 евро ,и като се забавят заплатите спират да играят.Наско спаси Левски,Гонзо съсипва клуба с липсата си на опит.наско ти знаеш и ще те помним винаги с добро,ти заедно с Мъри налагахте юноши и отбора игра с класа над всички от А група,а Гонзо залага на старите и сега логично сме на това място в класирането.Иса е дори по-добър от Еньо и Антонов,Цачев е физически здрав и е нападател тип таран,борбен и с желание за успехи,Балтанов трябва да е титуляр,Сърмов е по-слаб от него,всеки мач прави безумни гафове,добре че е Гаджев та да ги покрива,Топчо дърт си Табаков трябва да те смени и заедно с Н.Димитров да се борят за тази позиция.Батков махай Гонзо на секундата и вземи треньор,който налага млади.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1 и 35 госта