Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

icemanbg33
Мнения: 1607
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот icemanbg33 » 20 май 2024 21:49

Дано информацията за Кордоба да е вярна. Това са страшно много пари за нашите стандарти и почти двойно на това което се даваше преди година.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9399
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 20 май 2024 22:06

30%са за бившия му клуб, отделно и мениджърите му ще вземат %
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Serafim
Мнения: 5258
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 20 май 2024 23:08

То и практиката е трансферите да се правят на траншове, а не накуп. Но няма значение, важното е, че влизат пари в клуба. Още по-важното е и че се правят такива изходящи трансфери, които те слагат на футболната карта в Европа, където Левски отсъства от години.
Лошото, естествено е, че нямаме заместник. В един утопичен свят - продаваш играчи, като Роналдо, Уелтън, Кордоба и веднага намираш заместници, които да са на сходно ниво и с потенциал за трансфери след година-две.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21526
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 21 май 2024 01:09

Serafim написа:То и практиката е трансферите да се правят на траншове, а не накуп. Но няма значение, важното е, че влизат пари в клуба. Още по-важното е и че се правят такива изходящи трансфери, които те слагат на футболната карта в Европа, където Левски отсъства от години.
Лошото, естествено е, че нямаме заместник. В един утопичен свят - продаваш играчи, като Роналдо, Уелтън, Кордоба и веднага намираш заместници, които да са на сходно ниво и с потенциал за трансфери след година-две.

При един друг мениджър щеше да стане вероятно. Аз много разчитам Генчев да заложи на българското. Ако е вярно това, че Дарко влиза в екипа му, няма да се обидя и някой талант от западна Задбългария. Нещо почвам да се нахъсвам май прекалено за Генчев... Каквото и да си говорим обаче, превърне ли се в заплаха за Разград, koj ще му направи кур*ачка. С "Левски" на Роси така се получи, с "Левски" на Стоев така се получи, с "Левски" на Мъри така се получи. Единствено с "Левски" на 5Кольо го няма такова нещо. Даже в Хубчев koj провидя заплаха, че се наложи Сираков да го освобождава. Лично аз не видях Хубчев да е заплаха за хегемонията на Луноодец. Ма пък я колко разбирм от футбол.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44136
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 21 май 2024 08:30

1914.1902 написа:. На Острова отбелязват, че сумата, която ще постъпи на „Герена“, е около 3,2 милиона паунда, която е значително по-висока от исканата от сините за панамеца, отбеляза Daily Record.



Бахти нелепото изречение, честно. Все едно от Рейнджърс са питали колко искаме, нашите са казали ми около два милиона, и ония ааа, не, ей ви три и двеста. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33165
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 21 май 2024 08:50

rhaegar написа:
1914.1902 написа:. На Острова отбелязват, че сумата, която ще постъпи на „Герена“, е около 3,2 милиона паунда, която е значително по-висока от исканата от сините за панамеца, отбеляза Daily Record.



Бахти нелепото изречение, честно. Все едно от Рейнджърс са питали колко искаме, нашите са казали ми около два милиона, и ония ааа, не, ей ви три и двеста. :lol:


Платените палмсибрикчии са го написали. :lol: :lol:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12463
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 21 май 2024 08:54

Нормално е да станеш за резил, след като писаниците ти не служат на обективната журналистика и информираност, а се занасяш в палмсбрикчийство. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33165
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 21 май 2024 08:57

Цитираното е от Тема Спорт, ако там има палмсибрикчии - нека някой ги посочи.

Да предположим - Жаклин, Станков или Георги Атанасов. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44136
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 21 май 2024 09:04

Да де, ясно че е цитат от някъде, просто ми стана смешно. :lol:

То дори и без палмсбнещоси, пак са си некадърни тия "журналити", шанс.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

tmanolov
Мнения: 4225
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 21 май 2024 09:21

1914.1902 написа:Цитираното е от Тема Спорт, ако там има палмсибрикчии - нека някой ги посочи.

Да предположим - Жаклин, Станков или Георги Атанасов. :lol: :lol: :lol:

Ще пробвам - тема спирт се държат от григанчо, а знаеш, че те с г.з. си имат приказка, синя приказка :mrgreen: Та дали има палмсибрикчии там :lol:

Сега, за Кордоба - дали г.з. е причината за евентуалния трансфер, или оня тъпия и алчен рибар? И дали евентуалната продажба за 3 милиона евро (ако са толкова) сега е повече от 2,5 милиона евро преди година и половина с все лихвите (над половин милион лева) и напускането на рибаря?

Те такива въпроси - ясно е, че дооглозгваме до кокал наследството на Мъри и после ще търсим виновникЪТ след половин до една година - славизация на макс!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: goltupan и 31 госта